>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher BetClic - informacje

J 0

j92

Użytkownik
Taka sytuacje miałem, rejestrowalem się gdy mieli bonus 100% od wpłaty, gdy chciałem wpłacić kasę promocji już nie było, teraz jest inna. Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy jeśli teraz dokonam wplaty przysługuje Mi zwrot za pierwszy zakład w przypadku przegranej? 
 
K 41

kupsobiemozg

Użytkownik
cytat z dnia 13 lipca 2019 13:28 przez j92Taka sytuacje miałem, rejestrowalem się gdy mieli bonus 100% od wpłaty, gdy chciałem wpłacić kasę promocji już nie było, teraz jest inna. Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy jeśli teraz dokonam wplaty przysługuje Mi zwrot za pierwszy zakład w przypadku przegranej? 
To nie jest zwrot. Jak przegrasz dostajesz bonus jakiś do obrotu. Przeczytaj wpierw ze zrozumieniem regulamin tej oferty.
 
psychol32 420,5K

psychol32

Użytkownik
Kilka dni temu trafiłem na informacje by się wstrzymać z rejestracją bo od 14 lipca miał być mega bonus  dla nowych graczy. Wczoraj wyszła nowa promocja więc wątpię że jutro będzie kolejna. Jeżeli te 500 zwrotu ( w porównaniu z podwojeniem depozytu do 1k która była dotychczas) to ta mega oferta to dział marketingu strzelił sobie w stopę 
 
K 41

kupsobiemozg

Użytkownik
To żadna mega oferta tylko jak w przypadku polskich bukmacherów płakaliście że januszerka to jest januszerka pełną gębą. Limitowanie na starcie do 2000 możliwej wygranej. Bo chyba nikt normalny nie zagra pierwszego zakładu za więcej niż kurs kuponu 4 albo 4,5 żeby wpaść w dwa podatki. A podzielić nie można na dwa bo zwracają tylko za jeden. Dodatkowo po utopieniu dają nie cashback ( bo cashback to zwrot pieniędzy moim zdaniem chyba że ktoś już totalnie robi ze mnie idiotę) a bonus x4 po kursie 2. Regulamin to już totalna amatorka bo mało kto go zrozumie a ja np. zrozumiałem że jak zagram za 500 to dostanę 440 złotych zwrotu gdyż 500 x współczynnik to 500 x 0,88. No chyba że to rzeczywiście cashback a regulamin promocji powitalnej jest skopiowany z poprzedniego bonusu i jest nie ważny.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
psychol32 420,5K

psychol32

Użytkownik
Badziewie. Po dwóch dniach grania konto zlimitowane. Nawet nie chcą przyjąć zakładu za 100 zł.

Edit. Już nawet za 50zl nie chcą przyjąć.
 
Do góry Bottom