>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher BetClic - opinie

J 3,9K

jacques

Forum VIP
Według mnie Betclick robi spore postępy. Pamiętam ich początki i jak długo trwały wypłaty/odpowiedzi od supportu a jak jest teraz i zauważyłem spory postęp.
Wypłata MB zlecona w &quot;wolny dzień&quot; szła niecałe 30 minut ! Na wypłatę na konto też nie musiałem czekać tak jak z rok temu gdzie wypłata szła 2 tygodnie. Spory postęp w tym względzie ;-) Podoba mi się też że można wpłacić z MB i wypłacić na konto i na odwrót. Nie każdy buk na to pozwala a bardzo to ułatwia życie.
Co do oferty to może nie jest ona zbyt rozbudowana, powiedziałbym wręcz że uboga ale ważne że kursy nie odstraszają tak jak z rok temu. Na popularne mecze różnice są już niewielkie lub wręcz ich nie ma. Do tej pory grałem tam tylko jak przyznawali mi bonusa (czyli średnio 3 razy na rok !) teraz chyba częściej będę tam zaglądał jeśli będę chciał &quot;przetransportować kasę&quot; z MB na konto lub zagrać jakieś popularniejsze zakłady.
 
S 0

skyline-

Użytkownik
Jak dla mnie oferta jest idealna, szybkie wpłaty i wypłaty, na kursy też nie narzekam. Strona jest przejrzysta i miła dla oka - to bukmacher, u którego obstawiam najczęściej. Tak więc polecam go wszystkim użytkownikom.
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
Po krótkiej przerwie wróciłem do bukmacherski i wpłaciłem pieniądze właśnie na betclic. Dzisiaj kasa doszła, ale niestety mój początek z tym bukmacherem nie należy do dobrych, bo o 13:15 chciałem zawrzeć zakład na mecz Honduras - Chile, a strona przestała mi się ładować. Jak widać ten mecz muszę sobie odpuścić.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Bukmacher dobry, ale beznadziejnie rozlicza mecze przełożone.
Wiadomo, że mecz będzie przełożony na 8h przed jego rozpoczęciem, piszę na LIVE CHATcie, ale oni odpisują, że mają czas na rozliczenie takiego meczu 24h od jego godziny jego rozpoczęcia. No i zwrot dostałem dokładnie 24h po godzinie, w której miał się zacząć mecz.
IDIOTYZM - piszę, że chcę zawrzeć kolejne zakłady i mi tylko zamrażają kasę przez takie postępowanie, gdzie inne buki miały już zwroty.
Rzadko trafi się na taką sytuację, ale ten ich przepis jest upierdliwy.
 
superfreshkid 0

superfreshkid

Użytkownik
Kiedyś był to jeden z moich ulubionych buków. Ogólnie nie jest najgorzej. Pogorszyły się kursy (np. dzisiejszy na mecz Ligi Światowej Brazylia - Kuba 1,45 2,35 ???? Nawet Interwetten i BAH ma lepsze). Oferta przyzwoita, wpłaty i wypłaty bez problemów. Tylko te kursy...
 
B 7

buklak

Użytkownik
Dzisiaj Betclic wydymał mnie na live na kwotę 20 PLN. Co prawda nie zabolała mnie utracona kwota, a fakt, iż zakład został źle rozliczony.
Przy stanie 1:0 (gol w 51. minucie) obstawiłem, że kolejne bramki w minutach 50-60 nie padną i tak też się stało. Zakład został rozliczony jako wygrany, a po kilkunastu minutach zabrano mi ową kwotę, ponieważ wg nich obstawiłem w 47. minucie przy stanie 0-0. Niestety, ale próbują zrobić z człowieka idiotę...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Dzisiaj Betclic wydymał mnie na live na kwotę 20 PLN. Co prawda nie zabolała mnie utracona kwota, a fakt, iż zakład został źle rozliczony.
Przy stanie 1:0 (gol w 51. minucie) obstawiłem, że kolejne bramki w minutach 50-60 nie padną i tak też się stało. Zakład został rozliczony jako wygrany, a po kilkunastu minutach zabrano mi ową kwotę, ponieważ wg nich obstawiłem w 47. minucie przy stanie 0-0. Niestety, ale próbują zrobić z człowieka idiotę...
Przy każdym typie masz godzinę zawarcia zakładu. Spróbuj im wysłać screena... nie wiem skąd mógł się wziąć taki błąd. Specyficzny przypadek
edit: czy u nich był już wyświetlony wynik 1:1?
 
B 7

buklak

Użytkownik
Mój zakład:
Czas gola: 51-60 minuta - Nie
Obstawiłem to po golu, który wpadł w 52. minucie, a więc logiczne jest, że chodziło o kolejną bramkę w tym okresie czasu, prawda? Przynajmniej zawsze tak to rozliczali i było w porządku. Dzisiaj przy stanie 1:0 (gol z 52. min) obstawiłem, że do 60 minuty nie padnie bramka. Owa faktycznie nie padła, zakład został rozliczony jako wygrany, aby potem został skorygowany jako przegrany. Pan z supportu podał mi godzinę zawarcia zakładu i poinformował mnie, że wówczas było 0:0, a gol na 1:0 padł w 50:01.
EDIT:
Napisano mi, że zakład został zawarty o 15:37, natomiast w operacjach na koncie widnieje godzina 15:59. WTF?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Mój zakład:
Czas gola: 51-60 minuta - Nie
Obstawiłem to po golu, który wpadł w 52. minucie, a więc logiczne jest, że chodziło o kolejną bramkę w tym okresie czasu, prawda? Przynajmniej zawsze tak to rozliczali i było w porządku. Dzisiaj przy stanie 1:0 (gol z 52. min) obstawiłem, że do 60 minuty nie padnie bramka. Owa faktycznie nie padła, zakład został rozliczony jako wygrany, aby potem został skorygowany jako przegrany. Pan z supportu podał mi godzinę zawarcia zakładu i poinformował mnie, że wówczas było 0:0, a gol na 1:0 padł w 50:01.
EDIT:
Napisano mi, że zakład został zawarty o 15:37, natomiast w operacjach na koncie widnieje godzina 15:59. WTF?
Co do treści - zrozumiałem już za pierwszym razem ;)
Chodziło mi właśnie o to, jaką masz godzinę zakłądu na koncie.
Pisze do supportu, wyślij screena - nie odpuszczaj.
 
B 7

buklak

Użytkownik
A jeżeli chodzi o pytanie czy było wyświetlone 1:1. Akurat następny gol padł w 61/61 (?) minucie, chodzi o mecz Ajaxu ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
A jaki był wtedy kurs, że nie padnie gol? Bo kurs na to że przez te kilka minut nie padnie był pewnie z 1.05, więc postawiłeś na to 20zł, żeby wygrać 1zł, czy kurs był wyższy?
 
B 7

buklak

Użytkownik
Było to już po strzeleniu gola, ale kurs był 1.30 czy tam 1.35.
Kasa zwrócona jednak na zupełnie innej podstawie, bowiem z wytłumaczeniem, że bramka padła w 50, a nie jak błędnie zinterpretowano 51 minucie - nie widzę żadnego związku, bo zakład zawarłem po strzeleniu tego gola. Ale pieniądze wróciły na konto i to właściwie tyle - sprawę uważam za zamkniętą, aczkolwiek to nieciekawe doświadczenie.
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Buk wypłacalny (przynajmniej w moim przypadku). Przelew bankowy trwał 2 dni. Wypłacałem szcześciokrotoność sumy wpłaconej. Brak utrudnień przy wypłacie.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
No ogólnie betclick jest spoko też już kilkanaście razy stamtąd wypłacałem jak nie na następny dzień to max po 2 dniach kasa była na koncie.
Wcześniej dawali sporo ciekawych bonusów,lecz ostatnio coś przystopowali.Gdyby jeszcze kursy dawali większe byli by naprawdę warci uwagi. ????
 
B 6

brecht

Użytkownik
Troche mnie denerwuje małe urozmaicenie zakładów (wygra/przegra, mniej/więcej - i to wszystko), ogólny ich brak na niektóre wydarzenia oraz straszną opieszałość w ich wystawianiu - nieraz na godzinę lub dwie przed meczem. Czasem mam ochotę zmienić na innego buka, jednak boję się, kiedy ten jest już w miarę sprawdzony :p
 
O 0

ojejku

Użytkownik
Kilkukrotnie wpisałem złe hasło więc moje konto zostało zablokowane, a to nic strasznego. Chcąc odblokować konto wpadłem w dziwaczny cykl, mianowicie, po zablokowaniu konta pojawił się komunikat o przymusie kontaktu z supportem. W między czasie zmieniłem własne hasło i skontaktowałem się z supportem, który powiedział, że powinienem zmienić hasło, co zrobiłem wcześniej. Wchodzę na stronę, wpisuję nowe hasło, a tam niespodzianka, muszę skontaktować się z supportem.
 
S 0

silentgringo

Użytkownik
Nie wiem jak teraz, ale u mnie wypłaty na betclicku przychodziły dopiero ostatniego dnia, kiedy termin miał zostać przekroczony... Betclick mój ulubiony może kursy nie najwyższe, ale kiedyś napisał z pytaniem czy by nie dodali kilku meczy, to odpisali, że ok i dodali o dziwo ???? Bonus 40zł dostałem to znowu gram - sprawdźcie może też dodali [mój brat np nie dostał].
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
A jak z bonusem za poleconego uzytkownika jest? Tylko raz dostajemy, co? ????
W jakim sensie?
Dostajemy za każdego poleconego + ewentualnie dodatkowy bonus za najwięcej poleconych w miesiącu.
Nie wiem czy to dalej funkcjonuje ale kiedyś za pierwsze miejsce była przyzwoita kasa

:cool::cool::cool::cool:
 
Do góry Bottom