>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pokerowa liga w Winner Poker/dyskusja/

maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Co do depozytu jakies wymagania mimalne maksymalne wie ktos? Bo z tym supportem ciezko sie dogadac. Kazdy na czacie pisze co innego ????
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
czy aby wypłacić wygrane pieniądze z turniejów należy ugrywać punkty jak ma to miejsce min w Chilipoker? Jaki min ilość graczy w turnieju
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Nie trzeba punktów ugrywać ani za wygrane we Freerolach ani tym bardziej w turniejach buy in. Minimum takie jak podane w rozkładzie czyli 10 osób.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Dobra gadalem z supportem. Minimum to jest 20 EURO na przelewy 24.pl Natomiast ziomek powiedzial ze jak ktos nie ma tyle funduszy to mozna mniej i moze sie udac. Niezly zarcik. Co do wyplaty polecam neteller po najmniejszej linii oporu wyplata 5 EURO. Tylko ja mam pytanie tam chyba glowna waluta jest euro a turnieje sa w dolarach to jak w koncu ???? Chris?

EDIT

A nie w ogole nie ma euro, sa dolary i funty.. hmm a wplaty tylko w euro ???? ????
 
matiw131 0

matiw131

Użytkownik
Panowie , to da radę wpłacić mnie niż te 20$ czy to jest konieczność ??
Interesuje mnie Karta + przelewy24 .
Dziękuje :razz:
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Dzisiaj ostatni turniej ligowy . Hasło podałem parę minut temu bo wcześniej nie mogłem. Mniej z tego powodu będzie osób bo hasło nigdzie się nie przedostało, tylko żeby nie zabrakło do minimum.
 
Do góry Bottom