>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

E-kupony-Fortuna pytanie

jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
mam pytanie mecze obstawiane na ich stronie służą tylko do zbierania punktów czy można też wygrać pieniądze ??
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
nie rozumiem, e-kupon to nie jest postawiony zakład to taki kupon przygotowany przez ciebie, że by został zawarty trzeba pójść do punktu dać kartę i w tedy można go wykorzystać, punktów też się nie dostaje tworząc
e-kupon:cool:
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
mam pytanko a nie chce zakladac nowego tematu bo ten troche sie z tym wiaze
czy jezeli zrobilem sobie na stronce ten e-kupon to moge isc do punktu podac tej babce numer i ona go pusci w sensie ze nie musze juz pisac wszystkich meczy itp jej na kartce?? Czy zamiast tego moge uzyc opcji wydrukuj kod kreskowy i z samym tym kodem isc??
Z gory dzieki za odpowiedz
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Na oba pytania jest odpowiedź twierdząca, polecam ci założyć sobie kare na której będziesz mógł zapisywać sobie e-kupony.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
zadam tu pytanie by nie zakladac nowego tematu.
Jest wytyczony jakis minimalny kurs ako w fortunie.
Np. Moge grac ako 1,50 za 200 zł?
Nie znaczy tak :grin: kurs musi być taki żebyś po odjęciu podatku na kuponie miał coś do wygrania, ale niema czegoś takiego że za 200 możesz zagrać dopiero przy jakiś wyszczególnionym kursie. Spokojnie przyjmą ci nawet 1,2 ;)
 
P 0

plustik

Użytkownik
Czyli e-kupon wypełniając na stronie nie jest wiążący i nie powoduje zawarcia zakładu? Można się w ten sposób sprawdzić bez pieniędzy na 4 ekuponach??
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Czyli e-kupon wypełniając na stronie nie jest wiążący i nie powoduje zawarcia zakładu? Można się w ten sposób sprawdzić bez pieniędzy na 4 ekuponach??
Równie dobrze, można sobie zapisać wszystkie mecze na kartce...
ale tak, jest to jakiś sposób na sprawdzenie samego siebie.
 
K 0

kalendarz

Użytkownik
Witam
Jeśli dla wygody utworzyłem sobie e kupon to teraz wystarczy spisać mi jego numer i podać przy kasie w punkcie ?
Nie muszę zakładać żadnej karty anie nic podobnego ?
Pytam bo odpowiedzi na ten temat nie rozjaśniły mi całkiem wszystkiego.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
tak wystarczy podac jego numer przy kasie
jak go utworzyles to siła rzeczy musisz miec konto na ich stronie internetowej ???? nie trzeba miec karty
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom