>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Poker Blog by maciekpoland

maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
&lt;a href=&#39;http://www.chilipoker.com/polski/graj-w-pokera?ref=POKERFB&amp;banner=e242cf87&amp;campid=3252ba9c&#39;&gt;&lt;img src=&#39;http://www.sharethechili.com/affiliates/scripts/sb.php?ref=POKERFB&amp;banner=e242cf87&#39; alt=&quot;Click here for Chilipoker &quot; title=&quot;Click here for Chilipoker &quot; border=&quot;0&quot;&gt;&lt;/a&gt;

Witam. Mieszkam od 2 lat w Warszawie gdzie studiuje informatyke. Bukmacherstem zajalem sie juz w gimnazjum ale raczej to byly takie wydawanie drobnych kieszonkowych. W sumie do poczatku liceum przegralem musze sie przyznac w sumie z 1000 zl. W liceum wreszcie sie ogarnalem i zaczalem wygrywac. Jak przyjechalem do Warszawy na 1 rok studiow poznalem duzo ludzi, ciekawych i nieciekawych ale wlasnie ci nowi znajomi wciagneli mnie do pokera. Od malego dziecka gralem w pokera ale raczej tego zwyklego oczywiscie gralo sie zawsze na jakies zapalki czy cos. W sumie od poltora roku gram na pieniadze. Zaczalem od Hold&#39;ema teraz inne glownie Telesine. Jednak Hold&#39;em to podstawa.
Moze to glupo zabrzmi ale wspolnie ze znajomymi kupilismy stol zetony i karty do pokera za zebrane butelki po imprezie ???? I tak sie zaczelo. Praktycznie gramy co 2 dni od wieczora nieraz do samego rana. Zaczelismy we 4 drobne buy in 10-20 zl. Pozniej grupa graczy sie powiekszala az w koncu robilismy male turnieje na 2-3 stoly oczywiscie w domowym zaciszu o wieksze stawki.
Po roku takiej gry znalem juz wszystko o moich znajomych - przeciwnikach wiec postanowilismy uderzyc do jakiegos kasyna. I tak sie zaczelo. Hyatt, Hilton, Mariott.
Pierwsza wieksza wygrana bylo wlasnie w Hyacie wygranie turnieju wtorkowego gdzie zgarnalem 1600 zl. Dla studenta wtedy na pierwszym roku byla to ogromna suma. Pozniej zaczalem grac regularnie w tych turniejach az w koncu zamarzylem o czyms wiecej. Tak powstal pomysl na USOP.
Mam nadzieje ze cos wreszcie osiagne wiekszego. Takze planuje wyjazd na WSOP ale tylko przez kwalfikacje sam nie bede sie wkupywal bo w tym momencie nie stac mnie na to. Tak wiec narazie jestem w polfinale na Bwin w qual.
Strasznie jestem zabiegany. Mam zainstalowanych aktualnie 80 pokerroomow, gdzie gram aktywnie. Do tego jeszcze uwielbiam wychodzic ze znajomymi i na pokera jak i rowniez do knajp, klubow. Do tego uczelnia oraz esport- gram profesjonalnie w Call of Duty 2. Przy okazji USOPa zostane kilka dni dluzej w Pradze i mam turniej wlasnie tam w CoDa.
Tak wiec wstaje rano prosto na uczelnie, potem poker, znajomi, troche nauki i znowu poker nieraz do rana ????
Bede zamieszczal tu nastepne posty o moich dalszych grach. Dzis o 19.30 Maria Poker a o 20 Betsafe.
Pozdrawiam
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Podsumowanie turnieju ligowego betsafe buyin 1.1 $

Oczywiscie zaczalem spokojnie. Powoli ludzie odpadali pozniej wygralem wieksza sumke i mialem okolo 5k. Niestety coraz slabsze karty dochodzily i zszedlem do 2k. zostalo nas 7 i 2 afk. Wiec raz jeden raz drugi wygrywal zeby odpadli :p. Odpadli zostalo 5. Jeden kolega wyeliminowal 5 i zostalo nas czterech. Mialem najmniej zetonow. dostalem 99. Tylko czekalem az ktos wezmie raise, i poszlo 1200 dalem all in z 4500 zetonami. Weszlo 2 osoby. AK i chyba QJ. Doszedl A ale rowniez 9. Z trojka wygralem 15 k i zostalem sam na sam z &quot;czuczu&quot;. W ogole karty nieszly, jakies 10 z kolei przegrywalem nawet doszedlem do 10k. Pozniej nagle wysokie zaczalem raise, patrze reraise. Wchodze all in, on tez. Mialem 88 a on A i cos. Mial kolor ale mi doszly 88. Powiekszylo sie moje konto o 50 dolcow. Calkiem niezle juz 2 turniej wygrany z rzedu. Pozdrawiam
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Drugi turniej ligowy z rzędu wygrany . Brawo , zdominowałeś ligę Betsafe. Ciekawe rozdanie z tą 88 . Pozostaje tylko życzyć podobnych układów na USOP w Pradze ????
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Fajnie że ktoś zdecydowal sie pisac bloga, na pewno czasem zerkne co tu popiszesz, jednak mam taka rade zebys nie pisal tak haotycznie bo ciezko sie to czyta, opisujac gre w pokera mozna uzywac troche bardziej wyrafinowanego słownictwa, ale moze sie troche czepiam;)
A i tez zwracilem uwage na to ze pisales kilka razy ze Ci karty nie szły, w pokerze nie karty graja tylko człowiek, oczywiscie gra za pomoca kart, ale wartosc gracza jest wprost proporcjonalna do jego umiejetnosci zmniejszenia znaczenia kart jakie dostaje na ręke.
Pozdrawiam
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Wiem ze haotycznie i troche nielogicznie ale napisalem to od razu po skonczonym turnieju i w sumie jeszcze adrenalina nie opadla ???? Co do tych slow co powiedziales odnosnie umiejetnosci masz racje jednak jakbys zobaczyl jak sie gralo w tym turnieju to bys sie zdziwil. Bo naprawde ciezko bylo cokolwiek ugrac majac niskie karty. Tak naprawde nikomu nie zalezalo na tym ze przeciwnik ma 2-5 a ja daje raise. Wszyscy albo wchodzili albo dawali all-in. Dziwne to bylo bo co rozdanie bylo raise i to grube ale jak ktos wszedl to potem bylo all-in.

Chris co do USOPu juz mialem sen haha ???? zostalo nas 2 ja i przeciwnik. mam w reku KQ trefl a on AA. Na stole A A-trefl. Wchodzi all wchodze. Patrze ma karete. Dochodzi J i T trefl ???? Royal flush dziekuje dobranoc ????
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Gralem wczoraj na Tigergaming o tej 23. W sumie to juz mi sie nie chcialo grac wiec robilem co innego i przy okazji &quot;klikalem&quot; na stoliku. Uzbieralem nagle 15k nie wiem nawet skad bo nie patrzylem na stol. Zero taktyki walilem jak szlo po prostu. 0.30 skonczylem na 29 miejscu zarabiajac 10 dolcow. Calkiem niezle pozniej pogralem okolo 30 rozdan na roznych stolikach i zrobilem 55 $. Od niechcenia tez mozna cos wygrac ;)
 
baz 25

baz

Użytkownik
fajnie że piszesz bloga (koniec komplementów) . ale nie napisałeś po co to robisz, jaki jest cel i sens twoich postów. Jak dotąd nic ciekawego się tu nie dowiedziałem, nic się też nie nauczyłem, czytając inne blogi naprawdę można się czegoś nauczyć. I co to za gra &quot;od niechcenia&quot; &quot; &quot;Uzbierałem nagle 15k nie wiem nawet skad bo nie patrzylem na stol&quot; i tego typu podobne pierdoły. Ten blog nie jest tylko dla Ciebie, blogi są po to żeby ktoś je czytał, ale ty w żaden sposób nie zachęcasz do tego. Mimo wszystko będę tu jeszcze zaglądał i mam nadzieje że coś tu się zmieni na lepsze, mam nadzieje ze to tylko kwestia czasu. Pozdrawiam
ps. jeśli post przeszkadza można usunąć ????
 
chinasky 341

chinasky

Użytkownik
Witam,
jestem nowy tutaj /jak widać/, przygodę z pokerem dopiero zaczynam...
Napisałeś że grasz aktywnie na około 80 pokerroomach, co daje taka ilość, czy jest sens aż tak wiele instalować?
pozdrawiam
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Aktywnie na 80 na pewno nie gra, po prostu ma na dysku bo był kiedyś fajny turniej typu 10k€ freeroll i ściągnął, zarejestrował się zagrał, zapomniał o roomie i leży na dysku.
Kiedyś miałem 220-230 roomów właśnie przez takie działanie, do 20 było wartych zatrzymania, zostawiłem w sumie 70 i resztę usunąłem.
Sensu nie ma bo i tak w kilku będziesz trzymał pieniądze, ale tak jak mówię przyciągną cię raz dobrym turniejem i będziesz trzymał na dysku nawet największego &quot;krzaka&quot;.
PS. Czy ty aby nie pracujesz w PS czy nick i avatar to tylko zbieg okoliczności z kimś innym?
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Dzieki na komentarze. Zaczne od poczatku. Nigdy nie pisalem bloga i takie komentarze sa potrzebne zebym wiedzial co i jak pisac. Pierwszy kolega mowil ze czytal inne blogi. No ja zadnego nie czytalem bo tutaj narazie sam zaczalem, postaram sie to zmienic. Rpg sam napisales ze miales 220 pr i usunales zostalo Ci 70 . Gram na tych 78 ktore mam zainstalowane. Na kazdym kiedy wyczaje jakis fajny turniej. Co to wyszukiwania turnieju albo oczekiwania i instalowania softa to jest nieprawda ze porozrzucane sa pieniadze po kazdym roomie. Od tego jest albo szybki tranfer z mojego konto mBank albo od tego tez jest MoneyBookers. Nie nie pracuje w Pokerstars, jestem tylko graczem.

Co do rad z mojej strony. Napisze jak gralem w turnieju Betsafe. Pewnie zaraz napisze 15 osob ze oni lepiej graja. Ale jak juz ktos wspomnial na tym polega blog.

Dla mnie bardzo wazny jest kazdy turniej platny. Ile by nie bylo wpisowego zawsze traktuje go tak samo. Czy to jest dolar czy 300 Euro. Dlaczego? Bo dzieki temu wygrywam. Bo skoro ktos ma na koncie 500 dolarow i gra w turnieju &quot;od niechcenia&quot; za 1.1$ to mu sie nudzi i robi na ogol co innego. Ale ja przywiazuje do tego wage, wygrywam czesto ale nieduzo. Tak wiec na betsafe i z ligi i z grania na stolach i turniejach uzbieralo mi sie 800$.

Nastepna moja zelazna zasada to nie pokazywanie kart. Jakim trzeba byc za przeproszeniem idiota zeby karty pokazywac. Rozumiem jestem kozak wszedlem all in a mialem 2-3 nabraliscie sie... takich ludzi mozna latwo rozpracowac. Albo sa kozaki i blefuja caly czas albo sami nie wiedza jak zagrac na ogol to jest 40/60 ze blefuja i maja dobre karty.

Nastepnym waznym dla mnie elementem jest rozpracowanie przeciwnika. Ja potrzebuje na to okolo 10 rozdan. Ale to tez zalezy. Jak sie gra zmasowany turniej gdzie gra 1000 osob ciezko rozpracowac wszystkich przy stole, co chwile ktos odchodzi przychodzi. Zajmij sie jednym przeciwnikiem patrz co on gra. Ile czeka, rozmysla, jakie karta, z czym wchodzi. Wszystkie elementy sa wazne. Dodatkowo mozna rozgryzc kogos zachowaniem. Ale to tylko w turniejach live.

Co do betsafe. Dobrze mi sie gra kolejne turnieje. Pierwszy freeroll byl raczej dla mnie rozpatrzeniem- rozpoznaniem przeciwnikow. Nastepne turnieje coraz lepiej mi szly. Zaczynalem i konczylem turniej spokojnie. Bez szalenstw. Zadnych duzych podbic, rowniez to co bylo na stole a mialem najlepsza mozliwa kombinacje okazywalem spokoj. Ludzie odpadali a ja gralem swoje. Przy wiekszych stawkach juz powiedzmy po godzinie gry, wchodzilem jak mialem naprawde dobre karty. Wiadomo ktos powie ale z kiepskimi tez mozna duzo wygrac. Tak jednak jest wieksze prawdopodobienstwo ze z wysokimi sie wiecej ugra. No i coz mozna powiedziec. Przechodzac przez 2 ostatnie turnieje spokojnie, przy okazji mocnym szczesliwym ukladzie kart wygralem je.

Pozdrawiam
 
B 28

badabum89

Użytkownik
Nastepnym waznym dla mnie elementem jest rozpracowanie przeciwnika. Ja potrzebuje na to okolo 10 rozdan.
Pozdrawiam
Jak Ty rozpracowujesz przeciwnika po 10 rozdaniach to albo jestes najlepszym pokerzysta swiata, albo najwiekszym fishem jakiego ten swiat widzial :p no offence ;)
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Nie mowie tu o turniejach powaznych tylko zwyklych regularnych albo chocby ligowe. nie oszukujmy sie nie sa one na najwiekszym poziomie. Nie trzeba byc mistrzem swiata zeby wiedziec jak ktos gra...
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
PO przeczytaniu tej wypowiedzi nasunal mi sie jeden komentarz(narazie bo pozniej moze zedytuje posta i skomentuje reszte)
Piszesz ze idiotyzmem jest pokazywanie kart i to mi juz mowi jak mało wiesz o pokerze, po wczesniejszych wypowiedziach miałem takie wrazenie i nadal je potwierdzasz a mam wrazenie że Twoje wygrane mogą wynikać ze szczescia a ono sie szybko konczy. Jednak nie ogladalem twojej gry i nie chce Cie skreslac a powiem tylko cos o pokazywaniu kart, gdyby to był idiotyzm to ktos by napisal jedna zasade pokerowa &quot;NIE POKAZYWAĆ KART&quot; a jednak nikt tego nie zrobil, oczywiscie nie bedziemy robic tego przy kazdej okazji ale to sztuka jest wybrac moment i w ten spsoob budowac swoj image, dam najprostszy przyklad, pokazujesz graczom ze grasz tylko mocne ręce i w ten sposob mozesz pozwolic sobie na grubego blefa, szanse powodzenia sa duzo wieksze niz jakbys tego nie robil, oczywiscie musisz tez brac poprawke na fishow korzy nie obserwuja gry i nie wyciagaja wnioskow.
Pozdrawiam, nie odbieraj tego jako ataku na twoja osobe
 
mik 53

mik

Użytkownik
Karty pokazywać można a nawet trzeba - takie moje zdanie. Ale tylko w określonych przypadkach, pokazując karty w ciągu gry dwa czy trzy razy po udanym np blefie, zyskujemy przewagę nad tymi którzy nigdy ich nie pokazują. Poker jest grą w której bardzo łatwo można manipulować przeciwnikiem, pod warunkiem, że wie się jak to zrobić. Nagminne pokazywanie kart jest głupotą ponieważ bardzo szybko, przedstawiamy swój styl gry i rozpracowanie nas może zająć np 10 rozdań jak to napisał Maciek. Natomiast jeżeli gramy załóżmy turniej przez net i gramy strategią SSS(każdy bardziej doświadczony gracz, zauważy, że gramy właśnie w ten sposób jeżeli interesuje go to co się dzieje na stole), pozwalając sobie na blef i przy tym pokazanie kart w naprawde dobrym momencie, możemy zyskać wiele, od maksymalizacji późniejszych stawek po zrobienie miszmaszu z głowy przeciwnika.

Takie moje zdanie, każdy ma swój styl gry wynikający głównie z poziomu doświadczenia, jeżeli Maciek wygrywa tak jak mówi często turnieje, to zostaje tylko pogratulować bo napewno nie bazuje tylko i wyłącznie na szczęściu.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Witam ponownie. Oczywiscie kazdy ma swoje zdanie. Rozumiem rybex dobrze ze piszesz takie komentarze, wlasnie glownie chodzi mi o negatywy. Ale jako pewnie dobry gracz pokerowy posiadasz rowniez szaczunek do innych graczy. Tak wiec dobrze ze dopowiedziales ze do konca nie jestes pewny bo nie widziales jak gram. Takie jest moje zdanie o pokazywaniu kart. Nikt a ni nic go nie zmieni. Jest to po prostu zalosne, zaczyna sie gra, pokazujesz mocne karty. Ktos ogarniety wie ze takie odkrywanie kart sluza do przyszlego blefowania. To jest dziwne bo potrafie rozpoznac blef, oczywiscie nie zawsze ale wychodzi mi to, chociaz sam nie jestem mistrzem w tym i raczej RZADKO blefuje.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Nikt nie gra na 78 pokerromach... bo to niemożliwe.
Najbardziej znani gracze grają tylko na PS no i Fullilt, reszta reszta jest dla takich amatorów jak na tym forum czy innych, taka jest prawda, tam można wygrać najwieksze pieniądze, i można zagrać za wpiswe które w innych pokerowniach są nie-realne.
maciekpoland teksty typu jakim trzeba być idiotą żeby pokazywać karty czy potrzebuje 10rozdań żeby wyczuć przeciwnika można skwitować śmiechem i nie ma sensu komentować, bo odrazu widać ze pisze to osoba która z pokerem ma nie wiele wspólnego, zresztą po twoim słownictwie łatwo się tego domyślić.
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
hej, może jakieś pozytywne komentarze? przecież to jego pierwszy blog, uczy się. umiejętność dobrego pisania przyjdzie z czasem. Dobrze, że w ogóle jest ktoś kto stara się pisać coś o swojej grze . Za to duży ✅. pozrdo!
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Wiesz Mistrzaa juz troche przesadzasz 2 pokerroomy. Szczegolnie fulltilt. Moze dla ciebie akurat powazne pieniadze to jest 20 dolarow nie wiem. Nikt nie kaze ci wierzyc co ja pisze. Ale odwazylbys sie i zaloz swojego bloga zobacze co tam piszesz. Wiem gram w pokera 5 lat nie mam zielonego pojecia o tej grze. Wygrywam grube pieniadze tylko dzieki szczesciu dzieki ktoremu takze jade na USOP i prawdopodobnie pojade na EPT. Ale przeciez zeby sie tam dostac i cos ugrac to TYLKO wystarczy farcic jak taki fish jak ja. A i pokaz swoje osiagniecia skoro mnie tak mieszasz z blotem. Na live jakies? Niebardzo granica wieku?

Dzieki Milanista do zobaczenia w srode na betsafie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
E 0

ej-no-xd

Użytkownik
Nikt nie gra na 78 pokerromach... bo to niemożliwe.
Najbardziej znani gracze grają tylko na PS no i Fullilt, reszta reszta jest dla takich amatorów jak na tym forum czy innych, taka jest prawda, tam można wygrać najwieksze pieniądze, i można zagrać za wpiswe które w innych pokerowniach są nie-realne.

maciekpoland teksty typu jakim trzeba być idiotą żeby pokazywać karty czy potrzebuje 10rozdań żeby wyczuć przeciwnika można skwitować śmiechem i nie ma sensu komentować, bo odrazu widać ze pisze to osoba która z pokerem ma nie wiele wspólnego, zresztą po twoim słownictwie łatwo się tego domyślić.


z drugą częścią tylko się zgodzę


Jeśli chodzi Ci o znane osoby jak Góral czy coś to może i tak ale jest tak wiele osób o których nawet nie wiesz istnieniu z Polski którzy wygrywają ogromną kasę na Ipoker, ongame czy innych, tylko sie nie przyznaja bo nie chcą rozgłosu i dobrze
 
Do góry Bottom