>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pokerowa liga w Burro Poker/dyskusja/

Status
Zamknięty.
K 0

kalinek

Użytkownik
szkoda, ze pula nie beda dodane tylko gwarantowane. przy minimalnej liczbie graczy da to pula 30$ dodana wiec troche malo
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Tak trochę mało , ale to jest liga wstępna , kolejna będzie z większymi pulami jeżeli oczywiście ta będzie miała jakiekolwiek zainteresowanie . Jeżeli pula była by dodana to zrobili by takie minimum, że szanse na odbycie się turniejów i zakończenie ligi byłyby zerowe, a tak po serii 4 freerolli powinno się uzbierać 10 osób mających na wpisowe bez konieczności depozytu, jeżeli oczywiście te osoby będą chciały zostawić to na turnieje buy in . Próbowałem ustalać żeby były turnieje added , ale nic z tego nie wyszło , na początek chcieli zorganizować ligę taką samą jak na forach argentyńskich i zobaczyć jak to u nas wygląda czy jest zainteresowanie.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Dwa argentyńskie fora mają dokładnie takie same ligi jak nasza . Też na początku odbywają się 4 freerole. Z tego co patrzyłem to gra mało osób tym lepiej dla nas , bo wydaje mi się , że oni chcą właśnie porównać i zobaczyć czy warto organizować ligi dla europejczyków czy pozostać tylko w Ameryce Południowej ????
 
P 21

pulsior

Użytkownik
powiadasz Chris ze minimum to 10 osób? jak na ipoker to i tak dobrze bo wiadomo ze firma jakąś tam wypłacalność musi mieć
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w tej lidze.
Dobry seurte wszystkie
&lt;table border=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt; Country: &lt;/td&gt;&lt;td&gt; Mexico &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt; &lt;tr&gt;&lt;td&gt; State/Region: &lt;/td&gt;&lt;td&gt; Distrito Federal &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt; &lt;tr&gt;&lt;td&gt; City: &lt;/td&gt;&lt;td&gt; Mexico &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
No nieźle... ????
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Trafił ze swojego regionu gdzie też mają ligę ????
Witamy , jak tak dobrze zna nasz język to może przyda się w analizach bukmacherskich ligi meksykańskiej ????
 
vde 119

vde

Użytkownik
Forum rośnie w siłę, skoroż już meksykanie tu trafiają. Teraz trzeba obowiązkowo zrobić tłumaczenie forum na meksykański, dla mniejszości narodowej na tym forum ????
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Panowie w terminarzu jest błąd, gdyż dzisiejszy turniej rozpoczyna się o 21:00, a nie o 20:00. Przynajmniej tak napisane jest w lobby turnieju ;)
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Panowie jak szybko wyslali do Was meila zeby zweryfikować adres pocztowy ?? mam konto na onecie czkeam 15 minut i nic nie przyszlo
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Podbijam, nadal nic nie przyszło mi na poczte żaden linkweryfikacyjny, przez to nie moge się zalogować do dzisiejszego turnieju ???? Panowie moderatorzy odpowiedzialni za tą lige czy możecie pomóc ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom