Długość Meczu hokeja ?

N 5

nka

Witam chciałbym dowiedzieć się ile trwa tzn jak długo minut trwa szwajcari mecz Playoff. Bo postawiłęm na jutro na vipsa i on gra o 17:45 i chciałbym się dowiedizec czy będzie jutro możliwy odbiór przed 19:30 bo totomix o tej zamykają i czy tak szybko wejdzie na kuponik mecz ? Bo mi pisze że o 20:00 będę wiedizał na 100% czy weszło czy nie ???? .
20 minut jedna połowa ? we szwajcarskim ?
Finlandia - 30 minut jedna tercja i 10 minut przerwa.

assitalia 6K

assitalia

Po 1 w hokeju są tercje a nie połowy.
Po 2 wszędzie jedna tercja trwa 20 minut.
Po 3 nikt Ci nie odpowie czy mecz się skończy o godzienie którą podałeś bo to zależy od tego ile będzie przerw w czasie trwania tercji.

N 5

nka

Poprosiłbym o jescze jednego członka o odpowiedź bo z tego co ja widzę na totomixie na live to widze wyraźnie że 30 minut i wiem już że kupon nie będzie do odbioru jutro.

B 94

bart7890

widzę, że nie za bardzo ogarniasz, chyba nie oglądałeś jeszcze meczów hokeja.
mecz składa się z trzech tercji po 20 minut każda, ale pamiętać trzeba o tym, że w hokeju podczas przerw w grze, których czasami jest sporo czas jest zatrzymywany, więc nigdy dokładnie nie określisz ile będzie trwało dane spotkanie.
z mojego doświadczenia hokejowego spotkanie trwa około 2h 15 min chyba, że mamy do czynienia z dogrywką i rzutami karnymi, wtedy wydłuża się do około 2h 30 min.