>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zagadki Sportowe ;)

fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Myślę, że temat się przyjmie :]

Który z najbardziej znanych polskich klubów nie wystąpił w sezonie inaugurującym tę formę rozgrywek w Polsce (rok 1927) ?
Dlaczego ?
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Ponieważ były to nielegalne mistrzostwa, odmówiła Cracovia Kraków ????

To teraz ja:

W której sekundzie meczu Hakan Sukur strzelił gola na 1:0 w meczu Turcja - Korea ? Rok 2002 ;)
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Ponieważ były to nielegalne mistrzostwa, odmówiła Cracovia Kraków ????

To teraz ja:

W której sekundzie meczu Hakan Sukur strzelił gola na 1:0 w meczu Turcja - Korea ? Rok 2002 ;)
to była 12 sekunda ;)

czekać chwilkę.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jedna osoba zgadnie, to jedna zadaje, piszcie od razu zagadki w tym samym poście najlepiej, porządek przynajmniej będzie.

Ponieważ były to nielegalne mistrzostwa, odmówiła Cracovia Kraków ????

To teraz ja:

W której sekundzie meczu Hakan Sukur strzelił gola na 1:0 w meczu Turcja - Korea ? Rok 2002 ;)
11 sekunda na bank
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Panowie cisza, odpowiedź na to pytanie brzmi 11 sekunda.
Napisałem pierwszy więc zaraz dam jakąś zagadkę.

Generalnie trzeba ustalić pewne zasady.
Zadaje 1 osoba, która zgadnie, więc pierw się upewnijcie, czy nikt przed Wami nie zgadł. Bo się burdel zrobi w temacie. Zanim wyślecie posta odświeżcie raz i sprawdźcie czy odpowiedzi już nie ma.
Poza tym osoba, która zadała zagadkę fajnie by było jakby potwierdziła poprawność odpowiedzi, albo niech zrobi to ktoś inny. Póki co tyle ode mnie.
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Więc ode mnie, jak się nazywa i skąd do Duke trafił ostatni Polak, który miał okazję tam zagrać.
Oczywiście chodzi o koszykówkę.
Olek Czyż z Reno.
Polak który przez cała swoją karierę grał w Polskiej lidze, później przeniósł sie na Cypr, tam rozegrał kilka sezonów a teraz jest menadżerem piłkarskim. Pochodzi z Rzeszowa.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Odpowiedź na zagadkę zadaną przez Teleprzem:
Wydaje mi się, że to Robert Stachura, ale w międzyczasie przed wyjazdem na Cypr grał on też w Tunezji i w Grecji.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Moja zagadka: piłkarz (obcokrajowiec), król strzelców na jednym z piłkarskich turniejów reprezentacyjnych, który grał przez krótki okres czasu (po turnieju, w którym był królem strzelców) w jednej z polskich drużyn (grała wtedy w Ekstraklasie).
telprzem: nie, lekko poprawiam pytanie
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Moja zagadka: piłkarz (obcokrajowiec), król strzelców na jednym z piłkarskich turniejów reprezentacyjnych, który grał przez krótki okres czasu (po turnieju, w którym był królem strzelców) w jednej z polskich drużyn (grała wtedy w Ekstraklasie).

telprzem: nie, lekko poprawiam pytanie
Oleg Salenko?
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Tak, dajesz dalej.
Dodam jeszcze, że Oleg Salenko (Rosjanin) grał w Pogoni Szczecin (a raczej był w składzie bo wystąpił bodajże w 2 spotkaniach), a na Mistrzostwach Świata w USA był królem strzelców z 6 bramkami na koncie (strzelił 5 bramek w jednym meczu - z Kamerunem).
 
Do góry Bottom