>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jeszcze raz przypomnę, że typy długoterminowe można podawać już od dziś.
Czas na ich podanie jest do 17.04, do godziny 0:00.

Powodzenia.. ;)
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
c) zdobywcy najwyższego brejka w turnieju (do zdobycia 150 j)

jeżeli będzie kilku zdobywców to liczy się pierwszy, który zdobył czy wszyscy?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
c) zdobywcy najwyższego brejka w turnieju (do zdobycia 150 j)

jeżeli będzie kilku zdobywców to liczy się pierwszy, który zdobył czy wszyscy?
Jeśli będzie kilku zawodników z najwyższymi brejkami to wygrywa ten, który jako takowego brejka zdobędzie jako pierwszy.

Później dopisze to do regulaminu.. ;)
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
c) zdobywcy najwyższego brejka w turnieju
Jeśli będzie kilku zawodników z najwyższymi brejkami to wygrywa ten, który jako takowego brejka zdobędzie jako pierwszy.

Później dopisze to do regulaminu.. ;)
Witam.
Ja ze swojej strony proponuje jednak zostawić reg w spokoju ???? , a w przypadku gdyby rzeczywiście zdarzyło się aby dwóch lub więcej snookerzystów ustrzeliło maxa rozliczyć każdego z nich. Po pierwsze rzadko się zdarza aby padło kilka maxów w jednych zawodach :cool: po drugie wszyscy na raz zagrać nie mogą, ktoś można by rzec będzie miał przewagę na starcie. Po trzecie frajda z trafienia owego snookerzysty miałaby być nie pełna ...:razz: Temat do przemyślenia. Tak trochę z przymrużeniem oka ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No dobra, czasu jeszcze sporo więc omówie dokładnie ten punkt z michauem i pitkkiem i damy znać co postanowiliśmy.
W sumie masz rację, przecież to nie wina Murphy&#39;ego np, że zagra jako ostatni z 1 fazy.
 
czort 31

czort

Użytkownik
c) zdobywcy najwyższego brejka w turnieju


Witam.
Ja ze swojej strony proponuje jednak zostawić reg w spokoju ???? , a w przypadku gdyby rzeczywiście zdarzyło się aby dwóch lub więcej snookerzystów ustrzeliło maxa rozliczyć każdego z nich. Po pierwsze rzadko się zdarza aby padło kilka maxów w jednych zawodach :cool: po drugie wszyscy na raz zagrać nie mogą, ktoś można by rzec będzie miał przewagę na starcie. Po trzecie frajda z trafienia owego snookerzysty miałaby być nie pełna ...:razz: Temat do przemyślenia. Tak trochę z przymrużeniem oka ;)
Zgadzam się bo jeśli okaże się że w pierwszej rundzie turnieju padną dwa maxy a zostanie rozliczone tylko dla zawodnika który rozgrywał mecz o wcześniejszej godzinie to ja tu nie widzę sprawiedliwości.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No dobra więc jeśli np dwóch zawodników wbije najwyższego brejka turnieju to zaliczamy obu.. ;)

Już dopisałem to do regulaminu..
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dostaje pytania na PW.

To, że w przykładzie typowania w pierwszym typie jest Tobet, a w drugim Bet365 to przecież nie oznacza, że w takiej kolejności musicie brać typy z ofert bukmacherów.
To jest tylko przykład.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jeszcze jedna kwestia informacyjna.

Typy długoterminowe można typować do godziny 10:59, dnia 17 kwietnia, a więc na minute przed rozpoczęciem pierwszego meczu mistrzostw. Początkowo miało to trwać do godziny 23:59 dnia dzisiejszego ale nie widzę przeszkód czemu nie można by było typować jeszcze rano w sobotę.

Zapisy także zostają przedłużone go godziny 10:59, dnia 17 kwietnia.

Typy codziennie (zwykłe) mozna typować każdego dnia przez cały dzień czyli do momentu rozpoczęcia ostatnich meczów danego dnia.
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
przepraszam ze tak od razu ale jak wklejałem typ ze strony tobetu to wkradl mi sie jakis error:p jesli można to prosze o poprawienie posta
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
przepraszam ze tak od razu ale jak wklejałem typ ze strony tobetu to wkradl mi sie jakis error:p jesli można to prosze o poprawienie posta
Jasne, już poprawione.. ;)

___________


Dodam, że temat na nowy dzień będziemy starali się otwierać o północy każdego dnia tak aby było jak najwięcej czasu na typowanie.
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Mam pytnie to wy później podliczacie punkty czy sami to robimy??
bo jak tak to jak?
sorki za głupie pytanie ale jestem zupełnie nowy....
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mam pytnie to wy później podliczacie punkty czy sami to robimy??
bo jak tak to jak?
sorki za głupie pytanie ale jestem zupełnie nowy....
Kazdy w kolejnym dniu podaje swój bilans. Regulamin, domyślam się, że przeczytałes więc powinieneś wiedzieć jak to robić.. ;)
My robimy tylko tabelkę, którą zrobi się szybko i łatwo bo userzy nam pomogą licząc swój bilans.. ;)

Oczywiście jest wyjątek taki, że jeśli mecze na 1 dzien się jeszcze nie zaczęły to typując na drugi dzień nie znasz bilansu. Wtedy go nie musisz tego dnia podawać. Inna sprawa jeśli już go znasz.
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
ok wiem o co chodzi że mam sam podliczać ale co mam wcisnąć jak już znam wyniki?? cytuj?szybka odpowiedz czy odpowiedz z cytatem?
 
Do góry Bottom