>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zmiany w Betako

W 0

whitestripes

Użytkownik
zmiany zmiany ???? :gool:

Niewiem czy wiecie ale Betako od niedawna ma nowego właścieciela, od pewnego czasu możemy zaobserwować zmiany, związane z tą firmą. Zrobili no we logo otwierają nowe punkty zobaczymy co dalej ? Być może siegną znowu po miejsce lidera na rynku naziemnym w Polsce. Mi najbliżej do Betako wiec tym bardziej się cieszę ????
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Nowe logo to nie wszystko. Również nie zauważam żadnych zmian. Betako nadal ma dosyć marną ofertę. Nawet nie ma dodatkowych zakładów typu under/over dla Ekstraklasy :/ nie ma także zakładów obie strzelą, także dla mnie jest to słaby buk naziemny w porównaniu z Totomixem ????
 
W 0

whitestripes

Użytkownik
@duff999 niejestem nowym właścicielem, ale nie zaprzecze że moge mieć pewne info troche szybciej.
@danny1992 twoj post przedstawiony zostanie głównemu bukmacherowi.
Już niedlugo pierwsze widoczne zmiany, pozdrawiam !
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
@duff999 niejestem nowym właścicielem, ale nie zaprzecze że moge mieć pewne info troche szybciej.

@danny1992 twoj post przedstawiony zostanie głównemu bukmacherowi.

Już niedlugo pierwsze widoczne zmiany, pozdrawiam !
Czyli, że mam przez to rozumieć, że jakieś zmiany w ofercie mogą nastąpić? Jeżeli tak to by było dobrze, bo do Betako mam bliżej ;)
 
W 0

whitestripes

Użytkownik
Będą zmiany w ofercie, twoja wiadomość trafiła do głownego bukmachera, myslimy nad rozwiązaniami. pozdrawiam i zapraszam niedlugo na nową stronę betako.pl
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
nie wie ktos czy krecz w przypadku meczu tenisa rozliczaja po kursie 1.00 czy jako przegrana/wygrana w zaleznosci na kogo sie postawilo? prosilbym o pilna odpowiedz jak ktos wie
 
W 0

whitestripes

Użytkownik
W przypadku kreczu wypłacane są wszystkie zaklady, które zostały roztrzygnięte do momentu wycofania się zawodnika. Jeżeli wycofał się przed meczem, żaden zaklad nie został roztrzygnięty i pieniadze są zwracane.
pozdrawiam
 
E 0

eurokozak

Użytkownik
Jakbyście wzieli przykład z totolotka (toto-mix) i otwarciem się na internet to by było coś. A tak jesteście tylko jednym z wielu przeciętniaków na polskim rynku.
 
Do góry Bottom