>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, niezgodności, pogawędki :)

leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Tutaj możecie pytać, jeśli czegoś nie rozumiecie, zgłaszać jakieś niezgodności i luźno rozmawiać oraz cieszyć się swoim towarzystwem ;)
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
I jak tam panowie ? ????
Od jutra zaczynamy szykujcie się, bo zapowiada się ciekawa rywalizacja, mamy całkiem silną obsadę :razz:

Mam nadzieję, że wszystko się uda i to będzie fajny turniej :cool:
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Witam wszystkich ;)
II Edycja na pewne będzie równie ciekawa jak ta pierwsza ????
Jak to dobrze, że nie jestem z radziem w grupie ???? Dzięki Leon ????
Udanej zabawy wszystkim życzę ;)
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
A gdzie sonda kto wygra :&gt;
*UWAGA! Dziennie mamy do wykorzystania 100j. ! Możemy zatem zagrać jeden kupon za 100j, albo 3 za 30j, 30j i 40j.
Tutaj powinno być lepie sprecyzowane czy trzeba wykorzystać te 100j czy można tylko np 50j i czy jest jakaś minimalna stawka ????
/aa nie zauważyłem
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
A gdzie sonda kto wygra :&gt;
*UWAGA! Dziennie mamy do wykorzystania 100j. ! Możemy zatem zagrać jeden kupon za 100j, albo 3 za 30j, 30j i 40j.
Tutaj powinno być lepie sprecyzowane czy trzeba wykorzystać te 100j czy można tylko np 50j i czy jest jakaś minimalna stawka ????
Odpowiedź masz zaraz pod spodem ;)

*UWAGA! Dziennie mamy do wykorzystania 100j. ! Możemy zatem zagrać jeden kupon za 100j, albo 3 za 30j, 30j i 40j.
*Dziennie musimy wykorzystać cały limit!
Nie ma minimalnej stawki, ale trzeba wszystko wykorzystać
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Jak to dobrze, że nie jestem z radziem w grupie ???? Dzięki Leon ????
???? ???? ????
obym niczym w przykładzie podanym przez leona dotarł do finału :p
życzę wszystkim udanej zabawy i samych ✅✅✅ niech wygra najlepszy! ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Typy na dany dzień w 1 poście muszę podawać czy mogę w kilku??
Najlepiej by było podawać w jednym, bo to zapobiegnie bałaganowi. Ale jak gdzieś tam na koniec pojawi się powiedzmy taka sytuacja, że będzie trzeba zagrać taktycznie to przymrużymy oko ;)

Generalnie można, choć jak nie musicie to podawajcie w jednym ????

Grunt, żeby dziennie wykorzystać regulaminowe 100j.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Z pewnych przyczyn Fabik10 nie może wystąpić w turnieju. Jego miejsce zajmie Szczypior1990. Praktycznie w terminarzu nic się nie zmienia, Szczypior wejdzie po prostu w miejsce Fabika.
 
szczypior1990 5

szczypior1990

Użytkownik
Z pewnych przyczyn Fabik10 nie może wystąpić w turnieju. Jego miejsce zajmie Szczypior1990. Praktycznie w terminarzu nic się nie zmienia, Szczypior wejdzie po prostu w miejsce Fabika.
Witam wszystkich uczestników turnieju. Mam nadzieje, że druga edycja będzie tak ekscytująca jak pierwsza. Uczestników troszke przybyło, co mogło tylko uatrakcyjnić nam zabawę. Niech wygra najlepszy.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Trochę lipa, że w tym dziale istnieje możliwość edycji postów, ale mam nadzieję, że przekrętów nie będzie :razz:
Powodzenia wszystkim! ;)
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Trochę lipa, że w tym dziale istnieje możliwość edycji postów, ale mam nadzieję, że przekrętów nie będzie :razz:

Powodzenia wszystkim! ;)
Cały czas pracuję nad tym, żeby wszystko było jak należy, może się w końcu &quot;dopracuje&quot; ;)

Póki co możliwość edycji istnieje, ale spokojnie każdy przekręt bardzo łatwo można wytropić, a poza tym to turniej dla zabawy więc myślę, że nikt nie będzie takich rzeczy uskuteczniał :]
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Co w przypadku przełożenia meczu (Nacional - Belenenses)? Muszę podać typ zastępczy, czy poprostu bilans 0 na dzień dzisiejszy? Może ktoś zdąży odpisać na szybko :razz:
e// chociaż z tego co widzę, to i tak na dziś nic już nie podam ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Co w przypadku przełożenia meczu (Nacional - Belenenses)? Muszę podać typ zastępczy, czy poprostu bilans 0 na dzień dzisiejszy? Może ktoś zdąży odpisać na szybko :razz:

e// chociaż z tego co widzę, to i tak na dziś nic już nie podam ????
Jeżeli zdążysz możesz podać typ zastępczy, jeżeli nie to będzie dzień na 0, zaraz dodam taki punkt też do regulaminu.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
1. Dzień podliczony. Jeśli są jakieś błędy to piszcie ;)
Rzeczywiście poziom naprawdę wysoki, większość już po pierwszym dniu ma niezły wynik ????
Oby tak dalej ????
Szkoda tylko, że Typer. nie podał typów :| ale mam nadzieję, że dzisiaj się spręży i już będzie normalnie grał z nami
 
seewy 16

seewy

Użytkownik
Spotkania zaczynajace sie o godz. 0:00 zaliczane sa do ktorego dnia?

bo np na bet365 pokazuje mi ze to &#39;wtorek-mecze&#39;


e: ach..ok ????
no to musze cos wymyslic na dzisiaj jeszcze ;)
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Spotkania zaczynajace sie o godz. 0:00 zaliczane sa do ktorego dnia?

bo np na bet365 pokazuje mi ze to &#39;wtorek-mecze&#39;
Godzina 0:00 liczy się już do następnego dnia, bo według ogólnych zasad ostatnią sekundą dnia poprzedniego jest 23:59:59 ????

Zatem godzina 0:00 liczy się do kolejnego dnia
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Druga kolejka podliczona, jak coś nie tak to piszcie ;)

Jest pewna zmiana w turnieju. Z racji tego, że Typer. nie podał już po raz kolejny typów jego miejsce zajmie kuboslaw. Zasady fair-play mówią, że powinien on zaczynać z zerowym dorobkiem i tak też będzie. Pierwsze typy już dziś, powodzenia!
 
szczypior1990 5

szczypior1990

Użytkownik
Kurcze popełniłem błąd w 1 kolejce z dnia 3. marca 2010 nie zmieniłem daty przez to zostało 2. marca 2010. Jeśli regulamin tego nie zabrania, proszę o poprawę.
Nie chce sam poprawiać postów, żeby nie było mowy o jakiejś nieuczciwości.
Zapomniałbym dodać że na swoje usprawiedliwienie mam chorobę, która nie daje mi normalnie funkcjonować.:cool:
Leon / poprawione ;)
 
Do góry Bottom