>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pokerowa liga w Betsafe/dyskusja/

maniaknhl 4

maniaknhl

Użytkownik
proszę o to żeby hasło do dzisiejszego turka było podane maks 2 minuty przed zakończniem rejestracji. Dzięki temu unikniemy osób z innych forów oraz krai.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
proszę o to żeby hasło do dzisiejszego turka było podane maks 2 minuty przed zakończniem rejestracji. Dzięki temu unikniemy osób z innych forów oraz krai.
Rozumiem , tylko że czasami te osoby z innych krajów się przydają , bo potem taka sytuacja jak z crazy poker , turniej buy in gra 5 osób z forum i anulują kolejne turnieje.
Wcześniej już pisałem , zainteresowanie turniejami nie jest jeszcze odpowiednie i nie możemy pozwolić sobie na podawanie hasła w inny sposób. Turnieje z większą pulą chce grać dużo osób, ale takie z 50$ to nie można uzbierać nawet 30 , a to jest znacznie za mało :-|
 
maniaknhl 4

maniaknhl

Użytkownik
no dobra może i masz racje ,ale ja uważam że to nie prawda bo jeżeli kase wygra wiara z innych fór i z zagranicy to oleją lige ,a taki kowalski co sie zapisał z naszego forum jeśli coś tam ugra to jest wieksze prawdopodobieństwo że zostawi sobie kase na nastepny turniej z add onem, ale tylko ja tak uważam ???? wiec róbcie jak chcecie
 
A 15

artiz5

Użytkownik
a ja apeluje żeby nie rozdawać hasła na prawo i lewo i żeby nie pisać go na chacie na betsafe!!!!!!!! ...bo to tylko będzie na nasza niekorzyść, ostatnio grałem lige na betsson to zapisało się 90 osób a grało ponad 200 bo rozdali hasło...;/
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Ostatnio nie grał chyba nikt z obcokrajowców . Znowu zrobimy zagadkę i nie odgadną hasła w tak szybkim czasie.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
napisz ciąg znaków, w środku kilka dużych liter, i każda litera po tej dużej będzie hasłem, proste chyba?
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Lepiej jakby ludzie zrozumieli by nie podawac hasla znajomym o chat pokera nie wspominajac


Udzial w lidze jest dobrowolny jesli nie odpowiada Ci sposob podawania hasla mozesz w niej nie brac udzialu
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
mi tam odpowiada, z tym, że istnieje takie coś, jak google translator i byle Rumun wrzuci instrukcje odczytania hasła i po sprawie.
zarejestrowanych póki co 55...
 
Do góry Bottom