>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, opinie i dyskusja na temat forumowych turniejów.

chris7 7

chris7

Forum VIP
W najbliższym czasie na naszym forum będzie coraz więcej prywatnych turniejów, więc powstał taki temat, żeby zachować porządek w zapisach.

W tym temacie można pytać o wszystkie sprawy związane z naszymi turniejami. Tylko oczywiście z rozsądkiem, bo pytania typu: ,,kiedy i gdzie będzie hasło&quot; zostaną usunięte.

Przy każdym opisie turnieju, w którym są prowadzone zapisy , będzie podany link do tego tematu . Proszę skorzystać z tego tematu jeżeli ktoś ma jakieś niejasności związane z turniejem.

Pamiętajcie, rozmawiamy tutaj tylko na tematy naszych turniejów, a nie na wszystkie tematy związane z pokerem !
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Dobra to może ja zacznę.
Chodzi mianowicie o turniej na CrazyPoker a dokładnie o turniej 5$ i 150$ added, mianowicie grałem w tamtym roku ligę w tym roomie i okazało się że wszystkie turnieje zamiast added room ten ustawił na gtd więc myślę że dobrze będzie to sprawdzić przed turkiem żeby nie było potem zdziwienia ????
PS: Dobrze będzie też sprawdzić czy to aby napewno jest freezout bo z tym też u nich problem był ????
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Całkiem prawdopodobne, że jest tak jak piszesz, ale sprawdzę to dokładnie przed turniejem buy in . Ustalałem turniej Added , ale widzę , że wszystkie turnieje prywatne z tych co tam są mają formę GTD, więc może nie mogą w inny sposób zorganizować turnieju buy in
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
no ja ze sowjej strony chcialbym pochwalic tutaj osoby zajmujace sie pokerem, bo od niedawna wraz z inwazja nowych modow ten dzial sie mocno rozruszal,widac nowe turnieje, dzial freerol i promocje nie kuleja jak to bylo z pol roku temu, takze duze brawa ????
i oby tak dalej..
 
G 0

grudi81

Użytkownik
Witam. Jestem nowym userem , tak naprawdę w niczym nie zdążyłem się przyczynić do rozwoju tego forum, wiec stad moje. Jakie są restrykcje na turniej forumowe, czy każdy może w nich brać udział, czy są jakieś wymogi postowe czy tym podobne. Proszę o odpowiedz , nie chce się zapisywać, jeśli wasze turniej są tylko dla określonej grupy użytkowników(szanuje to i rozumiem). Jeśli ten temat był gdzieś poruszany, to przepraszam, ale jak wspomniałem, jestem nowym użytkownikiem i nie zdążyłem jeszcze wszystkiego ogarnąć.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Na tą chwilę nie ma żadnych restrykcji postów i turnieje są dla wszystkich zainteresowanych użytkowników forum.
Niektóre turnieje są tylko dla osób rejestrujących się z naszych linków, ale to masz w opisie turnieju jeżeli jest taka sytuacja i zwykle w takim przypadku hasło jest już podane lub nie jest potrzebne.
 
andrews82 53

andrews82

Użytkownik
Jesli mam konto w Euro i wygrana 27.42E to punktow mam zdobyc 274 czy tak jak bylo w turnieju wygrana w dolarach 37.50 to to x10 czyli 375pkt.??? Ktory warunek musze spelnic?
PS. Chodzi mi o te turnieje na Poker-Awards
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Punkty liczone są za wygrane w dolarach, czyli w tym przypadku 375pkt.
W tej sieci też są Freerolle (250$, 500$, 1000$), to jak coś będzie mógł te punkty na to wykorzystać.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Żadnym nadwyżek wypłacać nie można?
Nie wypłacałem z tej sieci jeszcze ani razu.
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
To jest ta sama sieć co Bananas Poker. Wygrałem tam kiedyś 55$ z freerolla i trzeba to było obrócić x15. Jednak po rozmowie z LC wystarczył mój depozyt przez mb i mogłem wypłacić kasę bez obracania. Zagadajcie na LC to może i tu tak można;)
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Zagadać można, tylko to nic raczej nie da. Te zasady obowiązują dopiero od niedawna po aktualizacji sieci . Kontaktuję się z osobami z pokerroomu , organizując turniej , więc mam dobre informacje . Jeżeli piszesz o Banans Poker to z tego co wiem , to nie było tam nigdy żadnego obrotu i ograniczeń we Freerollach, miałeś chyba błędne informacje na ten temat.
 
M 603

mariuszck

Użytkownik
Zagadać można, tylko to nic raczej nie da. Te zasady obowiązują dopiero od niedawna po aktualizacji sieci . Kontaktuję się z osobami z pokerroomu , organizując turniej , więc mam dobre informacje . Jeżeli piszesz o Banans Poker to z tego co wiem , to nie było tam nigdy żadnego obrotu i ograniczeń we Freerollach, miałeś chyba błędne informacje na ten temat.
Twierdzili, że wygrane z nocnych Freerolli (200$ o 2 w nocy) trzeba obracać, nie jedna osoba to potwierdzi więc błędnych informacji raczej nie ma.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
witam, gdzie bedzie ten specjalny temat z haslem? 3 min przed turniejem haslo bedzie wiec nie chce nerwowo szukac
 
Do góry Bottom