>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Najlepszy bukmacher internetowy

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Najlepszy Bukmacher
Ankieta, która może pomóc w wyborze firmy bukmacherskiej początkującym typerom.
bet365
BetClic
Betgun
Betsson
Betway
Betfair
Betsafe
Bet-at-home
Bwin
Centrebet
DOXXbet
Expekt
Gamebookers
Interwetten
Ladbrokes
PinnacleSports
Sportingbet
Tobet
Unibet
William Hill
Możemy wybrać najlepszych bukmacherów waszym zdaniem.
Temat służy do wyrażania opinii na temat bukmacherów. A nie o prośby dotyczące doradzenia wyboru bukmachera.
Wyniki poprzedniej ankiety są &gt;&gt; Klik TUTAJ &lt;&lt;
 
tracer112 0

tracer112

Użytkownik
gamebookers vs.bet365
Siema jestem nowym uzytkownikiem. Patrzac na ta ankiete to bet365 jest lepsy od GB?
 
tracer112 0

tracer112

Użytkownik
Aha tylko chce zalozyc konto na jakims buku i z tego co czytalem to najlepsze sa bet at home, bet365 oraz gamebookers co sadzicie o tym? Czytalem niby to co podeslal Vader ale jakos mam jeszcze watpliwosci
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Aha tylko chce zalozyc konto na jakims buku i z tego co czytalem to najlepsze sa bet at home, bet365 oraz gamebookers co sadzicie o tym? Czytalem niby to co podeslal Vader ale jakos mam jeszcze watpliwosci
Taa, BAH jest najlepszy dla nastolatków, którzy nie mają dowodu, bo tam nie sprawdzają w 99% przypadków. A poza tym żałosne kursy, o wiele niższe od innych buków.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
więc tak. grałem w u wielu ale najbardziej spodobały mi się 3 ????
Betgun - dla początkujących wydaje mi się w sam raz. Łatwy do połapania się itp.
SportingBet - dobra oferta no i sprawnie działająca strona tzn płynnie co przy moim necie było b.ważne
Tobet - podobnie jak sportingbet , szybko + dobra oferta
 
S 0

szpirytus

Użytkownik
Witam
To mój pierwszy post na forum więc liczę , że zostanę miło przyjęty ????

Poszukuje jakiegoś bukmachera na długi okres czasu, min. wpłata 10zł , dyscypliny które mnie interesują najbardziej to: piłka nożna, hokej, NHL, NBA, ręczna i siatkówka. No i byłoby miło jakby ten buk nie sprawiał problemów z wypłatą.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Witam
To mój pierwszy post na forum więc liczę , że zostanę miło przyjęty ????
Poszukuje jakiegoś bukmachera na długi okres czasu, min. wpłata 10zł , dyscypliny które mnie interesują najbardziej to: piłka nożna, hokej, NHL, NBA, ręczna i siatkówka. No i byłoby miło jakby ten buk nie sprawiał problemów z wypłatą.
Hmmm minimalna wpłata 10zł chyba żartujesz ;) nie wiem czy jest taki bukmacher ale minimalna wpłata obecnie w większości bukmacherów to 40zł.
Z tego co piszesz to GB może być dobry, sportingbet, no a potem hop siup i zmiana dup jak mawia mój znajomy i przerzucasz się na coś innego (jak lacrosse Cię rajcuje i takie inne nietypowe sporty to inne firmy wchodzą w grę)
Jeżeli masz skończone 18 lat to raczej żadna firma nie robi problemów z wypłatami (o ile ty ich nie chcesz zrobić w bambuko)
Powodzenia :spokodfhgfh:
 
S 0

szpirytus

Użytkownik
Hmmm minimalna wpłata 10zł chyba żartujesz ;) nie wiem czy jest taki bukmacher ale minimalna wpłata obecnie w większości bukmacherów to 40zł.
Z tego co piszesz to GB może być dobry, sportingbet, no a potem hop siup i zmiana dup jak mawia mój znajomy i przerzucasz się na coś innego (jak lacrosse Cię rajcuje i takie inne nietypowe sporty to inne firmy wchodzą w grę)

Jeżeli masz skończone 18 lat to raczej żadna firma nie robi problemów z wypłatami (o ile ty ich nie chcesz zrobić w bambuko)

Powodzenia :spokodfhgfh:
No dobrze, 10zł może za mało, poszukuję buka na dłużej, najlepiej jeśli można dokonać wpłatę przez Przelewy24 albo Moneybookers oprócz BAH. Szukam dużo ale każdy inny oferuje i się zdecydować nie mogę. Mam nadzieję, że pomożecie mi się zdecydować.
 
M 603

mariuszck

Użytkownik
No dobrze, 10zł może za mało, poszukuję buka na dłużej, najlepiej jeśli można dokonać wpłatę przez Przelewy24 albo Moneybookers oprócz BAH. Szukam dużo ale każdy inny oferuje i się zdecydować nie mogę. Mam nadzieję, że pomożecie mi się zdecydować.
Expekt - 5PLN przez przelewy24
Wypłaty czasem nawet i w kilka godzin na konto bankowe, dobra oferta na NBA, koszykówka akademicka, siatkówka co potrzeba mają.
Słabe zakłady live.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
bah w czym ? nedzny buk
Jak dla mnie Betsson jest ok
Ludzie, litości :?
Może tak wysilicie się i napiszecie konkretne, minimum dwa-trzy zdania dlaczego macie takie zdanie?
Nie jeden użytkownik sobie to doceni i skorzysta. Jestem laikiem w zakładach sportowych, możesz napisać mi, dlaczego uważasz Betsson za najlepszą firmę, gdyż ja mam inne zdanie i chciałbym poznać Twoją argumentację.
Podobnie Be-at-home, słyszałem że mają marne kursy, dlaczego sądzisz, że to najlepszy bukmacher?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Expekt - 5PLN przez przelewy24
Wypłaty czasem nawet i w kilka godzin na konto bankowe, dobra oferta na NBA, koszykówka akademicka, siatkówka co potrzeba mają.
Słabe zakłady live.
Nie mam nic wielkiego do expa, ale ofertę na Zimowe Igrzyska Olimpijskie ma mizerne ???? (brak handicapów na hokeja, tylko 2 under/over w hokeja) tak to niby ok. Większych zastrzeżeń nie mam.

Bah- no cóż grałem tam krótko, nie polecam dla osób grających tenis, wiele razy o krecz zawodnika miałem ⛔ nigdy nie pisałem do supportu, więc nie wiem jak się obchodzą z graczami. Generalnie buk niby ok, ale kursy ma żałosne ????
Gamebookers - bardzo dobry buk wg mnie na początek, dobra oferta piłki nożnej (angielskie ligi do 5 chyba), siatka, koszykówka (moje ulubione handicapy na kwartę i ich realizacja przez Dallas, Celveland jak grają u siebie), bardzo przydatne w tej firmie są statystyki (radzę przejrzeć ) na piłkę nożną wręcz skarbnica wiedzy, tak samo jest w innych dyscyplinach (koszykówka, siatka) bardzo przydatne, u niektórych firm tego brakuje czasami brakuje im ofert H2H na np biegi czy coś w tym stylu, kursy wysokie, problemów z supprotem niema i wypłatami też, można przez Moneybookers, konto bankowe i inne (standard jak u każdego)
problem się zaczyna (nie to że się chwalę :!: :!: :! ???? gdy zaczyna gracz ogrywać GB, wtedy zaczynają się schody bo wprowadzają durne limity stawek. (jak dla mnie minus i to duży grać np 2-3 typy ze sztafet z limitem 93zł - nawet $T$ nie ma takiego obostrzenia :;/: )
Ja bardzo sobie cenię tego buka, idealny buk jak na początek. ✅

Betsafe - na początku była lekka ryska na szkle bo mi nie przyznali bonusu od wpłaty dużej sumy, potem dostałem bonus gdy ładnie o niego poprosiłem support (odpisali że jak wpłacę przez przelew bankowy lub P24 to rozważą czy mi dodadzą bonusa). Po 2 wpłacie (1 była za pomocą MB) dostałem bonusa oczywiście buźka happy ;)
Co do oferty bogata, dużo dyscyplin, (żużel, hokej, siatka, futsal, lacrosse, ZIO wygląda nieźle ;) ) dobre kursy, chyba nie ma prowizji od wypłaty na konto bankowe, dość dobre zakłady live (polecam koszykówkę, gdy drużyna wygrywa 3 kwartę zdecydowanie to oni jak szaleni dają handicap, a chyba kto gra NBA to wie że 4 kwartę się gra luzem, i wpuszcza młodych by pograli)
Jedynym mankamentem betsafe jest ich sposób rozliczania, czasami po prostu ręce załamać idzie, ale support live i sprawa załatwiona.
Na razie ten bukmacher u mnie ma ✅

Betsson - również go cenię wysoko, czasami wydaje mi się stronka deczko nie czytelna ale to taki szczegół, oferta jest ok, kursy wysokie, w przypadku kreczu w tenisa zwrocik, przyjemny support. Generalnie jest ok, czasami mogli by dać nieco więcej pojedynków H2H (np biegi, biathlony). Bardzo dobrą i bogatą ofertę ten bukmacher prezentuje w tenisie.
Dodatkowo giełda zakładów - ale nie bawiłem się w to ;)

Bardzo trudno jest wskazać, który jest najlepszy zależy co kto gra za ile i kilka różnych aspektów, dla mnie jest bardzo dobre trio: Betsafe, GB, betsson. Jak ktoś jest początkujący powinien skorzystać z ofert którejś z tych firm, nie powinien być zawiedziony - jeszcze zależy co sobie ceni jeżeli chodzi o ilość oferty (hokej, pn, siatka, kosz, tenis itp) czy obfitość i dogłębność jakiejś dyscypliny (np biegi narciarskie, H2H, kto wygra, przewaga, top 3 i inne)
 
Do góry Bottom