>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Tutaj zgłaszamy wszystkie swoje wątpliwości pod warunkiem, że odpowiedź na nie nie znajduje się w regulaminie.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja mam takie pytanie.
Czy byłaby możliwość poszerzenia możliwości grania under/over ? Nie ma tego w regulaminie więc domyślam się, że nie będzie można grać.
Nie mniej jednak pytam ponieważ jest to ciekawa opcja oraz Użytkownicy mieliby większość możliwość typowania.
Pozdrawiam.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Teoretycznie napisane było że wszystkie zdarzenia z oferty bukmachera, no ale niech Ci będzie. Dopisałem żeby nie było wątpliwości ????
 
wojtek10611 4

wojtek10611

Użytkownik
Ja mam pytanie odnośnie kuponów zawsze podajemy 1 kupon składający się z trzech zdarzeń nie mniej nie więcej tak ? ???? Mają być 3 ????
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Z Regulaminu wnioskuję, że możesz sobie podać 1 na kuponie ale to chyba na twoją niekorzyść :p
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No z zasady jak jest napisane, że jeden kupon z 3 typami to innej opcji nie ma.

z zabawy.
Każdy zawodnik każdego dnia musi podać kupon z 3 typami, przy każdym z nich dzień rozpoczęcia spotkania, godzina i kurs. Pod kuponem podajemy ogólny kurs. UWAGA! To że u buka w napisane jest, że spotkanie odbędzie się w poniedziałek, niekoniecznie jest prawdą! Upewnijcie się, czy naprawdę spotkanie odbędzie się danego dnia, patrząc w oficjalny order of play! Odnośniki do stron turniejów znajdują się w dziale tenis oraz w pierwszym poście &quot;konkursowym&quot; !!!! W przypadku gdy spotkanie nie rozpocznie się danego dnia z powodu niedopatrzenia uczestnika, zostanie rozliczone po kursie 1.
Z Regulaminu wnioskuję, że możesz sobie podać 1 na kuponie ale to chyba na twoją niekorzyść :p
Nie wiem skąd to wnioskujesz.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Zacznijcie czytać reg. a nie ślepo kopiować linijkę tekstu od kolegi wyżej i dopiero później zadawajcie pytania, co konkurs jest ta sama historia, dziesiątki pytań mimo iż wszystko jest jasno napisane. Taka moja mała rada na przyszłość.

edit: wojtek10611 nie biję kolejnego postu żeby nie wywiązała się zbędna dyskusja, my jesteśmy od tego żeby Wam pomagać a nie za Was myśleć.
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
Niektorzy uzytkownicy forum sprytem nie grzesza pierwsze postyelegancko dopisana jako ktora osoba zapisala sie do konkursu.Ale dla reszty uzytkownikow oczywiscie bylo juz ciezko dopisac o jedno cyferke wyzsza bo to strasznie pracochlonne.
 
wojtek10611 4

wojtek10611

Użytkownik
wole się zapytać niż później wykluczony z konkursu być, a grzecho ty nie marudź bo wy macie pomagać użytkownikom a Twoja postawa to najwyżej może zniechęcić do wchodzenia na forum
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
nie, mylisz się. Mamy i będziemy z chęcią pomagac jeśli odpowiedzi na dane pytanie nie ma w regulaminie. Jeśli jest, to nie musimy i nie będziemy.
 
R 0

rafael86

Użytkownik
rok temu była pierwsza edycja tego konkursu, tak więc czy czołowa 8 z tamtego konkursu ma już zapewniony awans do konkursu głównego ?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
rok temu była pierwsza edycja tego konkursu, tak więc czy czołowa 8 z tamtego konkursu ma już zapewniony awans do konkursu głównego ?
Skoro przed fazą grupową są 32 pojedynki, a do grupowej przechodzą 32 drużyny to logiczne jest, że nie. Wystarczy czytać ze zrozumieniem. W końcu zapoznałeś się z regulaminem.
 
pumass 0

pumass

Użytkownik
w zapisach zapomnialem napisac nick ... jak cos to usuncie moj post i napisze jeszcze raz ...
//Poprawione.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
rok temu była pierwsza edycja tego konkursu, tak więc czy czołowa 8 z tamtego konkursu ma już zapewniony awans do konkursu głównego ?
Nie, dlatego że tegoroczny konkurs nie ma nic wspólnego z ubiegłorocznym. Nie udało się namówić rok temu nikogo na cykliczny turniej, może tym razem będzie inaczej.
 
Do góry Bottom