>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tutaj możecie zamieszczać swoje pytania odnośnie Ligi Typerów.
Ale przed zadaniem pytania poczytaj regulamin :!: :!:
Może znajdziesz tam odpowiedz.

 
G 35

gesio

Użytkownik
Każdy użytkownik, który dokona wpłaty na Betsson.com i wyśle maila na [email protected] na miesiąc przed zakończeniem konkursu dostanie PODWOJENIE NAGRODY. Czyli zamiast 333 PLN – 666 PLN, zamiast 222 PLN – 444 PLN, itd.


a z tą wplata to jak? na koniec konkursu trzeba cos wplacic? (jesli tak to jakie minimum). czy jest to na tej zasadzie czy byla juz jakas wplata od poczatku konta na betsson?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Od chwili startu do minimum miesiąca przed koncem konkursu należy wpłacić depozyt. Minimalna kwota depozytu na tą chwile nie jest określona. Przed rozpoczęciem konkursu napisze informację.
 
unicaja 6,2K

unicaja

Użytkownik
Rozumiem, że rejestrując się po raz pierwszy z linku podanego w regulaminie konkursu dostanę bonus 100% do max kwoty 150 PLN. Moje pytanie brzmi czy jest określony przedział czasu - że się tak wyrażę - na dokonanie pierwszej wpłaty po rejestracji na konto tego buka? Z góry dziękuję za odp. i pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Rozumiem, że rejestrując się po raz pierwszy z linku podanego w regulaminie konkursu dostanę bonus 100% do max kwoty 150 PLN. Moje pytanie brzmi czy jest określony przedział czasu - że się tak wyrażę - na dokonanie pierwszej wpłaty po rejestracji na konto tego buka? Z góry dziękuję za odp. i pozdrawiam
To oczywiście błąd, już poprawiony. Chodzi o bonus do 111zł jaki oferuje bukmacher.
Bonus jest ważny do konca marca.
Więcej na ten temat http://forum.bukmacherskie.com/f22/promocja-betsson-100-bonus-na-zaklady-7222.html
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
czy żeby brać udział w konkursie trzeba wpłacić jakieś fundusze na Betsson ??
czy można brać udział z pustym kontem ??
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
kiedys brałem udział i zakładałem juz konto na liga.bukmacherskie ale zapomnialem danych , jak wpisuje przypomnienie hasla to mi pisze ze email nie prawidlowy choc musi byc prawidlowy bo jade tylko na dwóch emailach , więc mam pytanie, czy moge zalozyc nowe konto w lidze bukmacherskiej ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Możliwość typowania jest zamykana na jakiś czas przed meczem.
Typować mogłeś ten mecz już od kilku dni.
Nie czekajcie na ostatni moment...
 
kuba121 0

kuba121

Użytkownik
Wiem, jednak są ferie i nie każdy jest w domu i ma dostęp do neta. Ja dopiero dzisiaj mam możliwość typowania, wcześniej przez internet w telefonie czytałem regulamin i nie ma tam nic o ograniczeniu czasowym, dlatego uznałem, że nie muszę się śpieszyć. Co więcej, w regulaminie jest napisane: &quot;§3. Do zamknięcia meczu (do czasu jego rozpoczęcia) istnieje możliwość zmiany wytypowanych wyników.&quot; Skoro można zmienić to chyba też wytypować (?) Szkoda, bo to jest szczegół, ale rzutuje na cały konkurs :/
 
Do góry Bottom