>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
W tym temacie proszę wpisywać swoje prośby i pytania dotyczące turnieju, a także zaobserwowane niezgodności.

Pamiętaj jednak, że zanim napiszesz coś w tym temacie przeczytaj regulamin!
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Czy gracze z poprzedniego turnieju (patrz. ćwierćfinał) będą rozstawieni w grupach? Moim zdaniem rozstawianie gracza po rankingu jest nierozsądne ... Co tym myślicie?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Na pewno osoby, które zajęły wysokie miejsca w poprzednie edycji będą rozstawione.
Co do rankingu, czy będzie miał jakiś wpływ to jeszcze o tym powiadomię.. ;)
 
power30 18K

power30

Forum VIP
3. W turnieju wezmie udział nie więcej niż 32 osoby, które zapiszą się w odpowiednim temacie do 15.02.2010 roku.
Na chwilę obecną jest zapisanych ponad 40 graczy i w związku z tym zostanie zwiększona liczba graczy do 64?

Termin rozpoczęcia turnieju to 15 luty...jeśli zapisy się szybko zakończyły to jest szansa, aby turniej się szybciej zaczął?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Na chwilę obecną jest zapisanych ponad 40 graczy i w związku z tym zostanie zwiększona liczba graczy do 64?

Termin rozpoczęcia turnieju to 15 luty...jeśli zapisy się szybko zakończyły to jest szansa, aby turniej się szybciej zaczął?
Regulamin będzie dopracowywany po zakończeniu zapisów. Zapisy trwają do 14.02 i taka liczbą osób jaka zapiszę się do tego dnia, wystąpi w turnieju.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jeżeli chcecie umawiać się na sparingi to możecie pytać w tym temacie czy ktoś jest chętny na sprawdzian przed turniejem.. ;)
 
T 0

tominho

Użytkownik
skad ty sie chlopie urwales 2 posty wyzej masz napisane dzial z nagrodami jest . Lepiej sie nie zapisuj bo widac ze malo ogarniety jestes i potem tylko problemy z graniem sa z takimi zawodnikami
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Popieram zdecydowanie Tominho:?Iloraz inteligencji niektórych Userów jest na takim poziomie,że aż brak słów.Nie mówie że powinna być jakaś Rekrutacja,ale niektórym bym nie dał mozliwości zapisania się po samych kilku zdaniach naskrobanych przez nich:-|Pózniej odbija się to na tempie i precyzji konkursu bo taki jeden z drugim odpisują po tygodniu na priv,że w końcu łaskawie moga zagrać spotkanie:razz:
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Grupy zostały rozlosowane.
Turniej uważam za rozpoczęty. Pojedynki można już rozgrywać.. ;)

Jeszcze raz zachęcam do przejrzenia regulaminu aby nie było zbędnych nieporozumień.

Pamiętajcie, żeby przy wpisywaniu wyniku podawać także małe punkty i kolejke, z której dany pojedynek jest grany.

Kontaktujcie się między sobą na PW/GG.
Możecie także pisać w tym temacie. Kto chce może tu podać swój numer GG.

Mecze rozgrywamy w pokoju ustalonym przezgrających, z tym, że ja proponuję pokój RIO, w którym gramy przy okazji każdego turnieju.

Życzę wszystkim powodzenia.. ;)
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Dawać mi tu jakiegoś brzydala z A:razz: a Tak btw....losowanie było ustawione:]!! w mojej grupie jest intruz i chce mnie wykonczyć:-(
 
Do góry Bottom