>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania

Status
Zamknięty.
K 1,2K

kukla

Forum VIP
W imieniu organizatorów bardzo proszę o zgłaszanie się przez PW osób, które znalazły już parę a zapisywały się wcześniej w temacie Zgłoszenia dla osób bez par.

edit: Mała poprawka - chodzi nam tylko o tych userów, których posty jeszcze nie były usunięte z tematu .Zgłoszenia dla osób bez par.
Taki zabieg pozwala kolejnym użytkownikom łatwiej znaleźć partnera w turnieju.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Czy obaj członkowie drużyny muszą mieć konto w Ladbrokes? Nie za bardzo podoba się oferta tego bukmachera i szkoda mi pieniędzy z ewentualnej wygranej. Gdybyśmy zajęli miejsce premiowane nagrodą, to wpłacilibyście całą kwotę na konto kumpla, on obróciłby ją ile trzeba i należną mi część wpłacił na mb. Czy jest to możliwe?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Czy obaj członkowie drużyny muszą mieć konto w Ladbrokes? Nie za bardzo podoba się oferta tego bukmachera i szkoda mi pieniędzy z ewentualnej wygranej. Gdybyśmy zajęli miejsce premiowane nagrodą, to wpłacilibyście całą kwotę na konto kumpla, on obróciłby ją ile trzeba i należną mi część wpłacił na mb. Czy jest to możliwe?

1. Organizatorem konkursu IO Vancouver 2010 jest Ladbrokes.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem forum.bukmacherskie.com oraz posiadać konto gracza w Ladbrokes
Jeżeli nie masz konta w Ladbrokes, a chcesz wziąć udział w konkursie załóż je teraz jak najszybciej z tego linku

I wszystko jasne.
 
M 2

madek

Użytkownik
witam proszę o poprawę postu zgłoszeniowego do konkursu nr 54 błąd w nazwie użytkownika powinno być madek i mstachu1

Olo // Poprawione
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
jaka jest różnica miedzy zestawem kart a taliami kart ?
Zestaw kart to masz 2 talie o odmiennych kolorach + pudełko na 2 talie
A talia kart to pojedyncza talia o kolorze niebieskim lub czerwonym w zwykłym pudełku.
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
mam dwa pytania..
co do pkt 17, chodzi o druzyne z ktora rywalizujemy bezposrednio, grupe czy wszystkich?
i drugie pytanie -
kiedy to sie dokladnie zaczyna bo o ile mi wiadomo skoczkowie skacza dzien przed oficjalnym startem..
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
mam dwa pytania..
co do pkt 17, chodzi o druzyne z ktora rywalizujemy bezposrednio, grupe czy wszystkich?

i drugie pytanie -
kiedy to sie dokladnie zaczyna bo o ile mi wiadomo skoczkowie skacza dzien przed oficjalnym startem..
No chodzi oczywiście o drużynę z którą bezpośrednio rywalizujemy.


Co do 2 pytania, to jutro kończą się zapisy, rozlosujemy wszystko i pierwsza kolejka będzie na 12-13 lutego.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
zapisałem sie do konkursu jako jestem bez pary , dzis odezwał sie Wojas ze chce ze mna byc wiec czy mozemy byc razem? czy musze zapisac nas jako zgfłoszenie z parami czy nas odrazu połaczycie? i bedziemy razem typowac?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Użytkownicy: phoneix115 i czareq244 czyli drużyna &quot;Północne team&quot; zostaje wykluczona z konkursu za próbę oszustwa.
W razie pytań zainteresowanych zapraszam na GG: 356659. Bo konta są zbanowane na miesiąc.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Pamiętać należy też o tym, że data typy jest wg naszego czasu, a nie wg czasu kanadyjskiego, także jeżeli przykładowo zdarzenie ma miejsce wg ich czasu w poniedziałek o 18 to u nas jest to 3 w nocy we wtorek, czyli zdarzenie podajemy na wtorek. To takie przypomnienie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom