>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betfair - pytania, sugestie, problemy związane z tradingiem.

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Temat ma służyć do wymiany poglądów na temat tradingu na giełdzie Betfair. Jest to najpopularniejsza giełda wśród graczy. Mająca największe obroty dzięki temu płynność rynków jest duża i dość swobodnie można kupować i sprzedawać zakłady.
Dział o giełdzie Betfair jest tutaj -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f141/
WAP strona -&gt; https://lite.betfair.com/
Live viedo -&gt; http://livevideo.betfair.com/
Informacje o przerwach w działaniu -&gt; http://service.betfair.info/info_polish.html
Archiwum -&gt; http://data.betfair.com/
Zrzuty całego handlu na rynkach w postaci baz csv do ściągnięcia i własnoręcznego filtrowania.
http://www.fracsoft.com/ (usługa płatna)

W tym temacie piszemy wyłącznie o Betfair jako o tradingu.
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie tego czy na betfair mając 100euro i kupując back za całość kwoty możemy kupić lay na to samo zdarzenie czyli po prostu zhandlować. Czy potrzeba mieć więcej gotówki?
 
jabba 36

jabba

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie tego czy na betfair mając 100euro i kupując back za całość kwoty możemy kupić lay na to samo zdarzenie czyli po prostu zhandlować. Czy potrzeba mieć więcej gotówki?
Nie trzeba mieć więcej gotówki, a kasa od razu wraca na konto (jeśli zamknąłeś pozycję na minusie to wiadomo - wraca mniej ;) )
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
Yeah dzięki za przekazanie tak wspaniałej wiadomości to oznacza możliwość zarobienia 2 razy większej kasy. Oczywiście na razie to tylko plany, ale kto wie ???? .
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące bonusu powitalnego nA betfair. Aby go uzyskac nalezy obrócic wniesiony depozyt np 20E tylko raz. A czy mogę to zrobić w taki sposób, ze stawiam 20E na Back na dowolne zdarzenie i kontruję na lay? Czy wtedy bonus zostanie także dodany, czy zostanie to uznane za próbę wyłudzenia bonusu?
Albo np inny sposób. Ponieważ na betfair kursy daja &quot;prawie surebety&quot; czy jeżeli obstawię te 20E na 1, 2 i X tego samego zdarzenia stosujac odpowiednie stawki, to czy również nie będzie to uznane za próbę wyłudzenia bonusu i obrót zostanie zaliczony? Z góry ziękuję za odpowiedź.
P.S. Albo poporostu podpowiedźcie jak ten bonus otrzymac.
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Ja obracałem bonus w ten sposób. Ale było to dość dawno i poza tym ja ich nie wypłacałem, więc o żadne wyłudzenia nie można było mnie posądzać.
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
Hej, zagrałem na betfair zdarzenia przeciwne na rynku U/O ze stratą ok 0,5%, i dostałem oczekiwany bonus, więc ogolnie jest na + ????
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Witam Chciałem wszystkich ostrzec że reklamowanie się Betfaira jako firmy która pobiera tylko 5% z wygranych jest fałszywe. Dla najlepszych graczy czeka gorzka pigułka do przełknięcia a mianowicie prowizja ta zamiast maleć wzrasta i sięga nawet 20% z wygranej brutto... Przekonałem się o tym na własnej skórze. Pozdrawiam
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
po pierwsze nie z wygranych, a z zysku netto
po drugie prowizja rzedu 20% z wygranej brutto byłaby dużo większa niż marza bukmacherów. w domu wszyscy zdrowi?
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
CZECHMAR jeżeli podasz mi swój login i hasło do konta abym mógł sprawdzić czy to co mówisz jest prawdą to może Ci uwierzę. Betfair ma miliony użytkowników na całym świecie i Ty niby jesteś pierwszym któremu pobierają takie opłaty?
Kolejność jest taka: najpierw myśl, później pisz.
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Nie obrażaj mnie pajacu skoro nie masz pojecia o gieldzie i oplatach premium ktore siegaja do 20% zysku brutto czy netto zwal jak zwal
Możesz przedstawić jakieś dowody nt. tego haraczu pobieranego przez betfair? Czy tak sobie tu wpadłeś poopowiadać bajeczki.
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Na zdanie &quot;w domu wszyscy zdrowi?&quot; odpowiadam nie obrażaj mnie pajacu i chyba kultury nie ma Krzysiu jak już. Wracając do tematu haraczu to pisze o tym bo właśnie mnie to spotkało. wg Betfaira jestem w 0,5% najlepszych użytkowników którzy tak dużo zarobili że teraz mam płacić haracz co tydzień. Tez mi sie nie chce w to wierzyc bo w koncu te moje wygrane nie sa jakies astronomiczne, poza tym zawsze myslalem ze im wiecej sie wygrywa tym mniejsza prowizja a tu sie okazuje odwrotnie. Kazdy moze sobie sprawdzic o czym mowie odsyłam to strony Betfair punkt 6 Opłaty premium.
http://sports.betfair.com/pl/aboutUs/Betfair.Charges/
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
???? Jeżeli jest taki zapis na stronie to dlaczego płaczesz? Przecież rejestrując u nich konto zaakceptowałeś taki a nie inny regulamin.
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
O opłatach premium, że takowe istnieją, wszyscy co grają na betfair powinni wiedzieć. A więc nie wiem skąd te zdziwienie(to kieruje do użytkownika bukzaplac).
Czechmar, jedyne co możesz zrobić to założyć sobie drugie konto. Nie wiem jak to będzie jak założysz drugie konto na swoje dane(tak też można) i czy od razu nie walną Ci opłat premium. Ale założenie konta na inną osobę powinno załatwić sprawę, chyba, że dużo wygrywasz to i tak w końcu opłaty Cię &quot;dopadną&quot;.
P.S. Radzę wszystkim przeczytać regulamin betfair zanim zaczną pisać o jakiś nowinkach w postaci: &quot;haraczu&quot;
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Wtedy gdy zakładałem konto takich opłat nie było więc nie mądrujcie, zostały wprowadzone w październiku 2009 roku, w celu ściągania haraczu bo czym jest branie 20% prowizji jak nie haraczem. Fakt że dotyczy to tylko użytkowników którzy generują zyski nie jest jak dla mnie usprawiedliwieniem dla takich praktyk, a nie każdy gracz o tych opłatach wie więc ja po prostu o tym pisze żeby jak najwięcej osób o tym wiedziało. Ja o tym dowiedziałem się dopiero niedawno
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
premium charge jest dla graczy ktorzy graja na wiecej niz 250 rynkow, a betfair ma uzasadnione powody, dla ktorych taka oplate wprowadza. nie jest to haracz a raczej proba ochrony mniejszych uzytkownikow gieldy przed rekinami ktorzy zastawiaja na takich pulapki. nie mowie ze jest to dobra praktyka, ale na tak swobodnym rynku jakim jest gielda zakladow zaczelo dochodzic do powaznych spekulacji, ktorych ofiarami padali oczywiscie najmniejsi.
a to, ze tak sie bulwersujesz pisząc o haraczu swiadczy wlasciwie o tym, ze nie masz pojecia na czym polega ta oplata.
poczytajcie sobie w necie z czego w ogole wynikla idea Premium Charge
pozdr.
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
O widzę że sami obrońcy Betfaira no spoko jeśli uważacie że betfair powinien brac taka wysoka prowizje to ok. Pozdrawiam
Natomiast swoj post kieruje do tych ktorzy o tej oplacie nie wiedzieli i nie slyszeli niech od razu wiedza ze nie ma co marzyc o wysokich wygranych bo zaraz zabiora swoje.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
O widzę że sami obrońcy Betfaira no spoko jeśli uważacie że betfair powinien brac taka wysoka prowizje to ok. Pozdrawiam
Natomiast swoj post kieruje do tych ktorzy o tej oplacie nie wiedzieli i nie slyszeli niech od razu wiedza ze nie ma co marzyc o wysokich wygranych bo zaraz zabiora swoje.
CZECHMAR zwracam honor, skontaktowałem się ze starymi znajomymi i rzeczywiście pobierają bardzo wysokie &quot;opłaty premium&quot;, o których przeciętny użytkownik bf niewiele wie, dopiero jak wejdzie w pewien próg zysków odliczają mu spory procent, algorytm wyliczania opłat jest niezbyt przejrzysty, jest tam coś o kosztach (chyba chodzi o poniesione wydatki na zakłady) i zysku brutto (to chyba wygrane), jest to napisane naprawde niejasno, i wbrew zasadzie lex retro non agit, rynki i ów zysk naliczane są nie od wprowadzenia tej regulacji, a od początku istnienia konta uzytkownika!! teraz moge zrozumiec zdenerwowanie i sam zaczynam sie niepokoic :;/:
sorry jeszcze raz CZECHMAR za moją ignorancję, bije pokłony prosząc o wybaczenie ????
i pozdrawiam
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Wtedy gdy ja zakładałem konto nic takiego w regulaminie nie miało miejsca Betfair mailem mnie nie poinformował o zmianie regulaminu i pobieraniu dodatkowych prowizji więc się tym nie interesowałem. Zainteresowałem się dopiero teraz gdy okazało się że wykorzystałem 1000 funtów rzekomej darowizny i zaczęto pobierać dodatkowe opłaty a moim zdaniem po prostu haracz z mojego konta. Nie wierzę firmie że taką opłatę ponosi tylko 0,5 % graczy jest to kłamstwo i manipulacja, gdyż kryteria aby spełnić warunki takiej opłaty wcale nie są takie trudne do osiągniecia dla przeciętnego gracza.
Język jakim posłużono się w regulaminie jest dość zawiły i niejasny.
Jak słusznie zauważył to Krzysiu w swoim jakże odmiennym poście. (jestem pod wrażeniem przemiany).
Na domiar złego panowie z biura obsługi klienta nie mają zielonego pojęcia o tym jak takowa opłata jest naliczana, na dowód tego przedstawię maila którego otrzymałem z biura. Sami nie wiedzą o czym piszą. Natomiast na podstawie raportu z mojego konta, który niestety jest niekompletny bo zawiera tylko 13 ostatnich tygodni i w dodatku jest w innej walucie niż moje konto, już nie wspominając że nie jest w polskim języku, wnioskuję w jaki sposób dokładnie Betfair oblicza taką prowizję. I niestety prawda jest taka że haracz ten sięgać może nawet ponad 20% z wygranych na rynkach. Do tej pory płaciłem ok. 5% prowizji jeśli z dnia na dzień mam płacić ok 20% to chyba coś tu jest nie tak, tym bardziej że spodziewałem się odwrotnej tendencji czyli im więcej gracz wygrywa tym więcej zarabia Betfair a więc prowizja powinna maleć. Takie złudzenie daje rabat za punkty Betfair ale jest to kolejna manipulacja nic nie znacząca.
Jednym zdaniem Betfair ze względu na brak konkurencji posunął się jak dla mnie za daleko.

Jest to jakieś wyjście z tego co wiem, to napewno konto na te same dane nic nie daje gdyż system generuje opłaty biorąc pod uwagę wszystkie konta i subkonta danego gracza. Pozostaje kwestia oszukiwania firmy i podszywania się pod inne dane, pytanie tylko czy tędy droga? i czy na tym ma polegać gra na giełdzie? Wg mnie to jest już praktykowane przez różnych graczy bo nie wierzę żeby wszyscy się pogodzili z takim haraczem wzrostu prowizji o 15% to naprawdę spora różnica a juz szczególnie dla kogos kto zarabia wysokie sumy. Ale założe się ze to z kolei doprowadzi w końcu do tego że zostanie zlikwidowany upust 1000GPB dla każdego użytkowanika a ponadto zostanie zlikwidowany warunek 250 rynków aby taka opłata została pobrana.

Nie potrafię zrozumieć dlaczego w regulaminie ktoś sobie wymyślił że wygenerowaną prowizję trzeba podzielić przez 2 zmniejszając tę liczbę zwiększą się znacząco opłata premium, szkoda że sobie nie wymyślili że trzeba tę liczbę podzielić np przez 10.
Drugą dla mnie niezrozumiałą rzeczą jest zakładana prowizja na poziomie 3% co znowu zmniejsza sumę kosztów więc zwiększa opłatę premium i tu szkoda że sobie nie wprowadzili 0,5% byłoby przecież weselej ???? śmiechu warte gdyby mieli choć jedną poważną konkurencję na rynku nie odważyliby się na takie zagranie, a tak robią sobie co chcą psi jedne.
Tak jakby mało im bylo 5% z wygranych powinni się wstydzić, bo i tak mają dużo za dużo.



O opłatach premium, że takowe istnieją, wszyscy co grają na betfair powinni wiedzieć. A więc nie wiem skąd te zdziwienie(to kieruje do użytkownika bukzaplac).

Czechmar, jedyne co możesz zrobić to założyć sobie drugie konto. Nie wiem jak to będzie jak założysz drugie konto na swoje dane(tak też można) i czy od razu nie walną Ci opłat premium. Ale założenie konta na inną osobę powinno załatwić sprawę, chyba, że dużo wygrywasz to i tak w końcu opłaty Cię &quot;dopadną&quot;.

P.S. Radzę wszystkim przeczytać regulamin betfair zanim zaczną pisać o jakiś nowinkach w postaci: &quot;haraczu&quot;
No i mam dla wszystkich kolejną ciekawostkę: a mianowicie jest grupa ludzi, którzy są powiązani układami z Betfairem bądź też są tak dobrymi hakerami że firma nie zauważyła złamania zabezpieczeń i tego że zakłady tych ludzi przyjmowane są natychmiast na rynku na żywo w czasie nie przekraczającym 3 sekund. Nie wiem jak wy ale ja na przyjęcie zakładu potrzebuje miniumum 5 sekund. Aby to sprawdzić z pełnym przekonaniem postanowiłem wybrać się na korty Legii do Warszawy i poobserwować rynek podczas oglądania meczu z trybun. Okazało się że moje obawy się potwierdziły, po każdej piłce w ciągu 2-3 sekund pojawiał się nowy kurs za sporą sumę, Jak to możliwe oto jest pytanie... Kto pomoże rozwiązać tą zagadkę??
 
Do góry Bottom