>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Podstawy Bukmacherstwa

V 5

vipdavid

Użytkownik
Przeczytałem ten poradnik od Lachy i generalnie jest swietny,ale
Jeżeli stawiasz taką samą kwotę na wszystkie spotkania (np. 2 zł), musisz stosować wysokie kursy, bo inaczej szybko pozbędziesz się gotówki, gdy nie będziesz celnie obstawiać.
Koniecznie trzeba stosować wysokie kursy??Przecież zasada płaskiej stawki 2 % na każdy zakład i tak ogranicza ryzyko bankructwa......To czasem nie powinno być odwrotnie??Zeby stawiać niskie kursy 1.20- 1.70 a nie wysokie??
Nie stawiaj na jednym kuponie zbyt wielu zakładów. Zwykle stawiaj od dwóch do pięciu spotkań. Im więcej zakładów tym mniejsze szanse na wygraną, lecz z ilością spotkań kurs rośnie. Im mniej pewne spotkania, tym mniej powinno ich być na kuponie.
Ja bym to jeszcze bardziej zaostrzył.Od 2-3 meczy....
 
V 31

vector77

Użytkownik
niskie kursy tez nie gwarantuja wygranych a przy wtopie i grze na plaskie stawki ciezko sie jest podniesc. no chyba ze gramy 2-3 zaklady na kuponie przy ako w granicach 2. problemw tym ze czym wiecej zakladow tym mniejsza szansa trafienia.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ja po swoim sporym doświadczeniu dodam kilka słów, a raczej zdań ????
Każdy ma pewne zasady, których przestrzega grając swoje mecze.
Dla mnie jedna z nich, to na betting najważniejszy jest kurs.
Niewiele procent graczy gra swoje mecz tydzień przed spotkaniem z kursami otwarcia.
Porównując kursy w dniu meczu w stosunku do tych po wystawieniu często spadki są na poziomie 20%.
Załóżmy gram dwa mecze choćby w ligi Polskiej, dwa zakłady na gospodarzy,
np. Ruch oraz Zagłębie Lubin. Kursy na oba zespoły 2.
W dniu meczu ktoś gra te same mecze tylko, że kursy 1,8-1,9.
Wchodzi jeden z meczy, ja jestem na zero, druga osoba ma na minusie te 10-20% włożonej sumy,
wszystko zależy od stawkowania, ale zakładając
płaską stawkę, widoczną u większości tu tylko jedna osoba nie przegrała na tych meczach.
Wchodzą oba mecze ja wygrywam więcej o te 10-20%, niby mało tak ?
W ciągu roku gracze stawiają około 200-300 singli, kursy np. 2 na każdy mecz.
Druga osoba ma zazwyczaj 1,9.
Ona trafia z tych 200 przykładowo 120. Zysku ma 2800zł z tych meczy, zakładam grę po 100zł na mecz.
Ja trafiam to samo, ale z kursem 2, czyli wygrywam w ciągu roku 4000zł, mam o tej osoby ~43% więcej.
Wiem to jest mój model, ale większość osób gra te same mecze co reszta,
spadki wynikają właśnie z tych &quot;masówek&quot;.
Ktoś powie kursy nie zawsze są na poziomie 2, czasem 1,8 , ale i czasem 2,5 czy 3.
Inaczej rozkładają się wtedy zyski, ale ktoś to gra najwyższy kurs jest w lepszej sytuacji od osób grających po spadkach.
Kolejna istotna zasada to granie głównie singli, na zakłady ako itp nie więcej niż 10% tego co na single, czemu ?
jakby ludzie wygrywali na akach to by stsu itp. nie było ????
To w skrócie, ale tak jest naprawdę, często ten jeden mecz , ostatni nie wchodzi, można sobie skontrować jeśli jest taka możliwość.
Ktoś kto jest innego zdania niech odpowie sobie na pytanie:
dlaczego singiel po kursie 2 jest mniej pewniejszy od aka z 2-3 meczy po kursach np. 1,3-1,4 ? :razz:
Kolejna to granie głównie piłki, bardzo często na live.
Czemu piłka ? Łatwiej znajdę kurs 2 w piłce podobny dobry bet w tenisie.
Nie znam ludzi grających wyłącznie tenis, na tej dyscyplinie bardzo ciężko
wyjść na plus, mieć dobry zarobek. Po co utrudniać sobie grę jak można piłkę zagrać ?
W tenisie kursy są niskie, singlami tego nie ruszymy raczej, zaryzykować po kursie 1,2,
ok trafię a później może 2-3 razy jeszcze się uda, nie trafię w końcu,
wygrane dają mi ledwo zwrot czy minimalne zysk, ale muszę być niezwykle skuteczny w graniu.
Ile dobrych betów znajdę po kursie 2 lub wyższym w tenisie i trafię ?
Na pewno nie tyle co w piłce. Jedynie overy czy undery wchodzą w grę.
Granie zakładów na live to żyła złota, potrzeba zimnej krwi.
Oglądanie meczów na żywo daje mnóstwo wiedzy, przed meczem możemy mieć informacje o osłabieniach itd,
ale na boisku zawsze gra się 11 na 11, boisko weryfikuje wszystko.
Ktoś zagrał na wygraną Ruchu, o którym pisałem wcześniej.
Przegrywa 0-2, na wygraną szanse nikłe, kto zagrał przed meczem już raczej przegrał,
może graliśmy i my, ale oglądamy mecz i widzimy, że ataki Ruchu są tak silne, że bramka to kwestia minut.
Naprawdę w takich przypadkach bramki padają praktycznie &quot;zawsze&quot;.
(tak zakładam tylko pozytywny scenariusz, więcej niż setki godzin spędzone przy tym, doświadczenie mnie ku temu skłaniają)
Gramy na żywo Ruch -0,5 przy stanie 0-2 kurs 1,8 , 2 albo i więcej, to zależy od tego ile czasu zostało.
Ruch przegrywa 1-2, my wygrywamy, jeśli graliśmy przed meczem to nie przegrywamy całości mamy jakiś zysk,
albo jesteśmy na zero lub minimalnie straciliśmy na tym meczu,
zależy ile zagraliśmy, na live zazwyczaj stawiamy więcej niż przed meczem.
więcej niebawem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
E 3

emarti

Użytkownik
Gdy kursy na obie drużyny w jednym spotkaniu przekraczają 2.0, możesz obstawić dwa wyniki na taką samą kwotę. Jeżeli nie padnie remis i tak wygrasz, często więcej niż stawiając 1X, X2 lub 12.
Nie bardzo rozumiem... Stawiając 2 zł na wygraną drużyny A i 2 zł na wygraną drużyny B stawiam w sumie 4 zł. Jeśli nie padnie remis tylko wygra drużyna A lub B to i tak jestem w plecy gdy kursy wynoszą średnio po ponad 2.0
Może mi ktoś wytłumaczyć o co autorowi chodziło???
 
E 3

emarti

Użytkownik
Biorę np. spotkanie Turcja Supercup, Galatasaray - Fenerbahce z kursami 2,40 i 2,60 stawiając 2 zł na wygraną drużyny pierwszej wygrywam 2,80 zł a stawiając na wygraną drugiej drużyny wygrywam 3,20 zł. W sumie wydałem 4 zł na zakłady a w najlepszym wypadku mogę wygrać 3,20 zł w przypadku wygranej drugiej drużyny. Czegoś tutaj nie rozumiem dlatego poprosiłem o nakierowanie mnie o co tu chodzi.
 
E 3

emarti

Użytkownik
A powiedz mi skąd się wzięła ta kwota 1,20 na czysto? Nie rozumiem. I dlaczego uważasz że to jest głupota skoro mamy większą szansę na wygraną?
 
M 2

mendieta

Użytkownik
Witajcie!
Mam pytanie: czy w sytuacji, kiedy zagram kilka spotkań bez remisu (remis=zwrot) na jednym kuponie, i dajmy na to padną 2 wyniki remisowe, zostanie mi zwrócona stawka? Zwrot ma miejsce zarówno w przypadku jednego remisu, jak i paru na jednym kuponie?
Z góry dzięki za odp.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Jeśli na jednym kuponie grasz kilka zakładów bez remisu, to w przypadku gdy będą same remisy - masz zwrot stawki. Jeśli np. jeden mecz był remisowy, a pozostałe wygrane to ten mecz remisowy rozliczany jest po kursie 1,00, co automatycznie powoduje, że kurs całego kuponu jest niższy. Każdy mecz remisowy jest rozliczany po kursie 1,00.
Przykład:
mecz A: kurs 1,50
mecz B: kurs 1,60
mecz C: kurs 1,75
wychodzi całkowity kurs: 4,2
Wchodzą wszystkie mecze - trafiasz kurs 4,2
Załóżmy, że w meczu A jest remis, wtedy mecz A jest rozliczany po kursie 1,00 i całkowity kurs na kuponie wynosi 2,8 itd.
 
J 0

jofre

Użytkownik
krótkie pytanie by się upewnic: Jeżeli typuję over 2.5, 3 a wynik 2:1 kupon zaliczamy do wygranych czy zremisowanych?
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Ja po swoim sporym doświadczeniu dodam kilka słów, a raczej zdań ????

Kolejna to granie głównie piłki, bardzo często na live.
Czemu piłka ? Łatwiej znajdę kurs 2 w piłce podobny dobry bet w tenisie.
Nie znam ludzi grających wyłącznie tenis, na tej dyscyplinie bardzo ciężko
wyjść na plus, mieć dobry zarobek. Po co utrudniać sobie grę jak można piłkę zagrać ?
W tenisie kursy są niskie, singlami tego nie ruszymy raczej, zaryzykować po kursie 1,2,
:grin: :grin: :grin:
To, żeś dał... Ja bym powiedział, że jest dokładnie odwrotnie. Przecież w piłce nożnej bramka całkowicie &quot;wywraca&quot; kursy, a może ona paść w każdej chwili i dla każdej drużyny. W tenisie pojedyncze punkty nie mają aż takiego wpływu na kurs. Co znaczy zaryzykować po kursie 1.20?? Trzeba się znać. Jak gość ma przed sobą kilka piłek meczowych, to dlaczego nie zagrać tego 1.20? Nie uda się, kontrujemy po 1.25. Oczywiście jeżeli in-play, to tylko na betfair...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom