>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Olo

olo 2,2K

olo

Użytkownik
Witam, Benuś mi kazał prowadzić tu temat :-|
Fixów tu raczej nie będzie, czasem może jakieś insidery, no i przede wszystkim moje typy, których nie podaję na forum, o niektórych niektórzy tu obecni się mogli już przekonać. Ostatnio szły bardzo ładnie.
Moje typy będą raczej z mniej popularnych dyscyplin, piłki nożnej ani kosza tu raczej nie uświadczycie, no chyba, że jakoś okazjonalnie jakieś mega peFFunie, ale to też raczej z tych mniej popularnych lig.
To tyle tytułem wstępu, zaczynamy.

Tutaj w tym poście będę prowadził statystyki.
Typy podane: 15
Typy trafione: 7
Skuteczność: 46.67%
Wkład: 52j
Wygrane: 52.139j
Zysk: ✅ 0.139j ✅
Yield: ✅ 0.27% ✅
Zaczynam od typów, które niektórzy stąd już znają.

Super Gigant Mężczyzn, 2010-01-22 11:30
Jaki będzie najwyższy numer startowy zawodnika, który znajdzie się top 10?
Under 29.5 1.85 ⛔
Bwin
3/10
Bwin cały czas mnie zaskakuje. Cały czas wystawiają zawyżone linie na te zakłady. Nie wiem czy nie oglądają wgl list startowych czy co. Generalnie na niektórych konkurencjach to może i taka linia jest ok, ale moim zdaniem tu nie. Dziś lista ułożyła się bardzo pomyślnie. W dotychczasowych 3 Super Gigantach obecnego sezonu spośród zawodników, którzy zajmowali miejsca w Top 13-14, tylko jeden ma dziś numer over 29.5 - Hannes Reichelt, który w Val Gardenie zajął 11 miejsce. W treningach zjazdowych przed jutrzejszymi zawodami zajmował odpowiednio 21 i 27 miejsca ze stratami około sekundy do Top 10. Oczywiście zjazd nie do końca odzwierciedla giganta, ale wiadomo, że obie to konkurencje bardziej szybkościowo-siłowe, niż techniczne, więc pewne podobieństwa są. Także z uwagi na te treningi Reicheltem bym się zbytnio nie przejmował. Jest tylko jedna osoba, która jest w stanie ewentualnie pokrzyżować mi szyki, to mało znany Chorwat Natko Zrncic, który na treningach radził sobie naprawdę nieźle. Ale treningi to tylko treningi, wiadomo, że czołówka traktuje to nie tak poważnie jak wyścig. Jeszcze co do tego Chorwata to zajmował już miejsca w Top 10, ale co ciekawe wszystkie w kombinacji i niemal zawsze wysokie miejsce zawdzięczał slalomowi. Należy jednak pamiętać, że część czołówki często opuszcza kombinację. Także moim zdaniem jest bardzo prawdopodobne, że jutro w Top 10 nie będzie Chorwata, ani tym bardziej żadnego innego zawodnika z numerem over 29.5.
Póki co krótko napiszę, bo na uczelni jestem. Nie weszło bo jednak Reichelt wskoczył do Top 10. Zaskoczył mnie. Ale muszę przyznać, że zawiedli mnie inni bardzo dobrzy zawodnicy, po których wiele się spodziewałem: Miller, Kroell, Innerhofer. Bode był poważnym kandydatem do zwycięstwa, a tu lipa. Szkoda typu. Niestety idealnego wejścia w strefę nie miałem.

I drugi typ, tym razem nieco inaczej niż zwykle:

Super Gigant Kobiet, 2010-01-22 10:00
Jaki będzie najwyższy numer startowy zawodnika, który znajdzie się top 10?
Over 25.5 1.85 ✅
Bwin
4/10
Chyba jeszcze nigdy nie grałem takiego zakładu na over, niemniej jednak tym razem widzę spore szanse na wejście. Tutaj moim zdaniem oddsmaker już naprawdę się nie popisał. Oczywiście większość znakomitych gigancistek jedzie z numerami under 25.5, ale ktoś nie ogarnął, że z numerami 28 i 29 jadą też 2 świetne zawodniczki - Martina Schild i Julia Mancuso (swoją drogą mega zajebista laska :razz ???? . Wystarczy spojrzeć na rezultaty z tego sezonu i wyniki treningów. O ile jeszcze przy Mancuso można się nie zdziwić za bardzo, to patrząc na Martinę i ten próg można doznać szoku. Julia w tym sezonie obija się o Top 10, 2 razy udało się jej tam wbić, ale generalnie często niewiele jej brakuje. Jeżeli chodzi o treningi to jeden wygrała, a w drugim była 9, ale do 4 miejsca straciła tylko 0,4 sekundy. A teraz czas na wyniki Martiny. Dwa ostatnie giganty, to kolejno 6 i 3 miejsce. Zajmuje 4 miejsce w klasyfikacji Super Giganta. Na treningach 13 i 4 miejsce. Jej znalezienie się w Top 10 jest moim zdaniem bardzo, ale to bardzo prawdopodobne. No, a zawsze zostaje jeszcze Mancuso i inne zawodniczki.

No typ wszedł, ale się sporo nadenerwowałem przy nim. Początku zawodów prawie nie oglądałem, bo nie było co. Zobaczyłem moje ulubione zawodniczki (Tina Maze xDD) i już. Od numeru 26 oglądałem. Na początek Rebensburg, ładnie jechała, bez poważniejszych błędów, ale nie za szybko. Była tak akurat na końcówkę Top 10, ale zabrakło jej 8 setnych. Myślę sobie, skoro ona tak pojechała to Schild spokojnie da radę. No Martina startuje elegancko, na początku strata do Vonn, ale to oczywiste, bo Amerykanka pojechała po prostu mega, nie dała szans. Drugi pomiar czasu, Schild strata na poziomie 7-8 miejsca, ale na ostatnim odcinku na zakręcie narta jej podskoczyła lekko, dosłownie na 15 cm, jakoś tak. No, a wiadomo, że oznacza to na zakręcie nawet ok 0.2 sek w plecy. No i Martina 0.13 straty do 10 miejsca. Potem Mancuso i co ona zrobiła to już wgl nie wiem. Na prawie, że prostym i dość łatwym odcinku trasy narta na wysokość pasa jej podskoczyła, dobrze, że nie wypadła z trasy. No i oczywiście szans na Top 10 nie miała. W tym momencie stwierdziłem, że nie chce mi się już oglądać, poszedłem jeść, podchodzę do kompa, patrzę, a tu z numerem 33 Tina Weirather w Top 10. Typ wszedł, ale nie tak na luzie jak się spodziewałem, no ale ważne, zaczynam od ✅
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Tymczasem takie 2 typy z hiszpańskiej Segunda B. Może i kursy nie powalają, ale na podbicie AKO są moim zdaniem spoko.
Pierwszy typ:
Segunda B, grupa 4, 24.01 17:00
Ceuta - Jerez Industrial 1.30 ✅
bwin, expekt
5/10
Zacznę od sytuacji w tabeli. Ceuta 3, 4 punkty straty do lidera, walczą w tym sezonie o awans do Segunda Division. Jerez ostatnie i mimo, że mają tylko 3 punkty straty do przedostatniej ekipy są raczej pewniakiem do ostatniego miejsca w tabeli. Jerez ma spore problemy finansowe. Dopiero dziś stało się pewne, że przyjadą wgl na ten mecz. Nie przyjadą najlepsi, zastąpią ich jacyś młodzi. Także generalnie noł czens, żeby Ceuta nie wygrała, zwłaszcza, że ostatnio grają elegancko, tym bardziej u siebie.
Ceuta złoiła ich 6:0 xDD
I drugi typ:
Pierwszy typ:
Segunda B, grupa 3, 24.01 17:00
Sabadell - Terrassa 1.363 w sportingbet, a jak nie tam to 1.30 w bwin i expekt ✅
3/10
Tutaj podobna sytuacja jak w meczu powyżej. Z tym, że Sabadell nie walczy o mistrza, a jest takim średniakiem. Ale Terrassa jest jeszcze pewniejszym kandydatem do ostatniego miejsca w tabeli. U siebie może jeszcze raz na jakiś czas wygrają z jakimś outsiderem, ale wyjazdy mają masakryczne, beznadziejne. W dodatku też mają dziś zagrać młodziaki (ponoć na większość wyjazdów jeżdżą sami młodzi), bo normalna kadra nie przyjedzie na mecz. Kłopoty finansowe mają krótko mówiąc. A Sabadell normalnie, optymalnym składem. Dobrze się prezentują ostatnimi czasy, także myślę, że nie będzie problemów z wygraną.
Tu skromniej bo 2:0 xDD
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
2010-01-26 17:45, Slalom - mężczyzn
Jaki będzie najwyższy numer startowy zawodnika, który znajdzie się w top 10?
Under 24.5 1.85 ⛔
Bwin
4/10
Poszli po rozum do głowy choć trochę, bo zmniejszyli linię do 24.5 (zwykle była 28.5), ale w tym wypadku to i tak im raczej nie pomoże, bo wszyscy zdecydowanie najlepsi slalomiści są w grupie z numerami 1-24. Poza tym w slalomie jest z racji 2 przejazdów mniejsza szansa, że jakiemuś słabszemu zawodnikowi się uda wbić do Top 10.
Polecam.
Razzoli, Hargin, Hirscher, Janyk, Ligety, już o Millerze, Myhre i Myhrerze nie mówiąc. Wszyscy pojechali zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Była trudna twarda trasa, ale spokojnie mogli uzyskać dużo lepsze rezultaty.
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Dają świrki bwinowcy, rzeczywiście jest tak jak mówisz z over BIB 24 to nie widze zawodnika nawet na pierwszą 15-tkę , chyba że trasa jest mega trudna i dużo zawodników wypadnie.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Na dziś typ z hiszpańskiego futsalu. W Hiszpanii mówią, że to bardzo fajny zakład i że warto. Nie wiem na ile to jest tak pewne, ale ciekawie się zapowiada, więc stwierdziłem, że warto tu zapodać. Niewiele buków ma to w ofercie, na bank Sportingbet.
29/01/2010 19:00 CET
Real Madrid (Veterans) v Dep La Coruna (Veterans) 3.15 ✅
Sportingbet
2/10
Na początku kurs był w granicach 4.00. Nie było wiadomo, czy po stronie Deportivo zagra Djalma Feitosa Dias, czyli Djalminha. Jak się ukazał wywiad z nim na oficjalnej stronie ligi, to kurs natychmiastowo spadł do tego 3.15. Deportivo ma mocną pakę, póki co wygrali z Bilbao 17-7. Z tym samym Bilbao Real się trochę męczył, ale wygrał ostatecznie 12-8. Zapowiada się generalnie dość zacięte spotkanie, ale mówią, że warto spróbować na La Corune.

Eleganckie 14-6 dla Deportivo. Teraz tylko szkoda, że taki niski stake dałem...
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Na jutro od razu znowu alpejskie, znowu numery startowe.
2010-01-30 11:00, Zjazd - kobiety
Jaki będzie najwyższy numer startowy zawodnika sklasyfikowanego w Top 10?
Under 27.5 1.85 ✅
bwin
4/10
Zbliżają się IO. To są już ostatnie zawody przed Vancouver. Także forma faworytów coraz lepsza, co było dziś widać w kombinacji. Właściwie sama kombinacyjna czołówka zajmowała najlepsze miejsca. Potwierdza to tylko moją tezę. Myślę, że jutro w zjeździe będzie bardzo podobnie. W Top 10 zagoszczą naprawdę najlepsze zawodniczki. Moje pewniaczki do Top 10 to oczywiście Vonn, Pearson, Mancuso, Riesch, Jacquemod, Kamer i Brydon. Ich brak w Top 10 by mnie zaskoczył. Groźna spoza puli z numerami 27 może być Nadia Styger, ale nie wydaje mi się, żeby wskoczyła aż do Top 10.
Co prawda nie wszystkie zawodniczki, które typowałem do Top 10 się tam znalazły, ale i tak weszło spokojnie. Najwyższy numer w Top 10 to 21 - Anja Pearson.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Na dzisiaj mam kolejny ciekawy typ (właściwie 2, bo nie ma X2 w ofercie) z hiszpańskiego futsalu. Znowu w Hiszpanii mówią, że warto, znowu typ od tego samego gościa co ostatnio.
05/02/2010 20:30 CET
Ath.Bilbao (Veterans) v Atl.Madrid (Veterans) 3.75 ✅
Sportingbet
3/10
Remis 7.00 ⛔ (to było wkalkulowane)
Sportingbet
1/10
Tak pokrótce co pisze o tym ten typ:
Kurs na Bilbao wysoki, spowodowane to pewnie tym, że Bilbao póki co przegrało 2 spotkania, ale oba z faworytami całej ligi - Deportivo i Realem. Atletico jeden remis z Betisem. Bilbao w zeszłym sezonie przegrało zaledwie jedno spotkanie na 8. W tym wzmocnili się Bolo i Urzaizem, Bolo już 3 bramki na koncie i jest jednym z lepszych strzelców drużyny. Atletico generalnie nie jest zbyt mocną ekipą, Bilbao powinno to wygrać, a kurs kusi.
Pisze ten typ też, że najlepiej się mimo wszystko zabezpieczyć remisem, stąd moje 2 różne typy na ten mecz.

Zajebiście 10-9, niestety nie wiem jak po kolei bramki padały, czy były nerwy czy nie, bo nie było nigdzie livescore&#39;a. Swoją drogą to jakaś łajza tam kursy na tą ligę wystawia.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Na dziś znów Hiszpania, tym razem Tercera Division. Wszystkie mecze na dziś. Dużo pisać nie będę, bo na egzamin zaraz jadę.
Na pierwszy ogień bardzo ciekawy typ:
Tercera División grupo 3
SD Noja - SD Textil Escudo
X2 3.77
bwin
2/10
Na początek powiem, że gra lider z 17 drużyną ligi. Kurs na czystą 2 jest 12.00. Noja generalnie kozaczy, ostatnio gra bardzo dobrze. Ale Textil po przerwie świątecznej prezentuje się naprawdę kozacko. Coś ktoś mówił, że jakieś wzmocnienia tam były. W 17 pierwszych meczach zdobyli 10 punktów, z czego tylko 3 na wyjazdach. A w ostatnich 6 meczach 13 punktów, w tym 9 wyjazdowych. Ich ostatnie wyjazdowe wyniki to 2 razy po 4:0 i 3:1. Grali z drużynami gorszymi od Nojy, ale są w formie i warto moim zdaniem spróbować lekko to X2.

Tercera División grupo 15
CD Lourdes - CD Pena Sport Tafalla 1.70
Bwin
4/10
9 drużyna z drugą. Po prostu strasznie wysoki kurs na Penę, mimo, że oni ostatnio formę mają.
Statów trochę TUTAJ.

Tercera División G. 6
Crevillente Deportivo vs. UD Alzira 2.45
Unibet
4/10
Po prostu ogromny kurs.
STATY

Ehh dałem dupy z tą Tercerą. Alzira remis po 1, Textil 0:1, Sport 2:4
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Huila - Cortulua 1.60 ⛔
Bwin
5/10

Zacznijmy od tego, że Cortulua to jest zupełnie mi nieznana ekipa. Wiem, że właśnie awansowali z Primera B. W pierwszym meczu nie pokazali się ze zbyt dobrej strony przegrywając u siebie 1:2 z nienajlepszą Boyacą. No co by nie powiedzieć to nie jest to powód do dumy. Wyjazdy to oni mieli średnie nawet w niższej lidze, więc dziś może być ciężko. Zwłaszcza, że Huila to wicemistrz kraju, więc nie jakieś słabeusze. U siebie Huila jest dość mocna, większość wygrywa, więc ze słabą Cortuluą nie powinni mieć najmniejszego problemu. Dochodzi do tego fakt, że Huila zawsze wygrywała z Cortuluą u siebie, no dla mnie peFFunia.


W gazecie Kolumbijskiej piszą, że ten remis to dla Cortuluy prawdziwe zwycięstwo. Huila miała pełno szans i albo nie potrafiła ich wykorzystać, albo ratował wszystko bramkarz gości, a w ostateczności pomagały nawet słupki. No cóż dupa i tyle.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Colo Colo - Nublense
X2 2.30 ✅
BaH, Betsson
4/10
Coca Cola zawsze jest faworytem, ale dziś, jak to przeczytałem, utilizarán equipo alternativo. Chyba każdy rozumie o co chodzi. Za 3 dni mecz w Copie z Italią. Ligę mogą trochę odpuścić, jak się sprężą to i tak tam pocisną. Skład Coca Coli na dziś:
ColoColo 4-4-2
Nery Veloso
Rafael Caroca, Diego Olate, Jorge Carrasco, Paulo Magalahes
Arturo Sanhueza, Charles Aránguiz, Matías Quiroga, José Pedro Fuenzalida
Cristián Bogado, Ezequiel Miralles
1 podstawowy obrońca, 1 podstawowy pomocnik i 1 podstawowy napastnik. Reszta w tym sezonie jeszcze nie grała, albo zagrała w 4 meczach 26 minut. Nublense dobrze o tym wie i zamierza to wykorzystać.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Tacuary vs. Libertad 2.15 ⛔
Bwin
4/10
Libertad przedwczoraj grał w Argentynie z Lanus w Copie. Za kilka dni grają u siebie z Blooming. Dziś zagra tylko 3 z takiego względnie podstawowego składu: Bernardo Medina, Victor Caceres i Jorge Moreira, reszta rezerwa bądź juniorzy. Tacuary ostatnio pechowa porażka po golu w 90 minucie. Także nie jest tak źle z formą, coś grają. Myślę, że z osłabionym Libertadem u siebie mają szanse niemałe.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Downhill (Whistler/CAN)
(Jaki będzie najwyższy numer startowy zawodnika, który zakończy w Top 10?)
Mniej niż 22,5 1.85 ⛔
Bwin
5/10
http://www.vancouver2010.com/olympic-alpine-skiing/schedule-and-results/ladies-downhill_asw010101BI.html
Tu lista startowa.
Powiem krótko, są igrzyska i nikt nie odpuści, wszystkie jadą na maxa, a cała czołówka jest under 22.5. Będzie dla mnie naprawdę mega zaskoczeniem obecność jakiejś zawodniczki z numerem over 22.5 w Top 10, bo under widzę z 15 jak nie więcej zawodniczek na Top 10.
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Downhill (Whistler/CAN)
(Jaki będzie najwyższy numer startowy zawodnika, który zakończy w Top 10?)
Mniej niż 22,5 1.85
Bwin
5/10

http://www.vancouver2010.com/olympic-alpine-skiing/schedule-and-results/ladies-downhill_asw010101BI.html
Tu lista startowa.
Powiem krótko, są igrzyska i nikt nie odpuści, wszystkie jadą na maxa, a cała czołówka jest under 22.5. Będzie dla mnie naprawdę mega zaskoczeniem obecność jakiejś zawodniczki z numerem over 22.5 w Top 10, bo under widzę z 15 jak nie więcej zawodniczek na Top 10.

Easy, easy ,easy, gratz
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
ehhh cos mi sie pomyliło w takim razie, w ogole to patrzylem chyba na wyniki kombinacji zamiast na zjazd ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jaki będzie najwyższy numer startowy zawodnika, który dostanie się do top 10?
Under 25.5 1.85 ⛔
Bwin
6/10

Tym razem nie wierzę, że nie wejdzie. Tu lista startowa:
http://www.vancouver2010.com/olympic-alpine-skiing/schedule-and-results/ladies-super-g_asw040101gR.html
Najmocniejsze są under 25.5 i już.

I inny ciekawy zakład z Bwin:
Ile wyniesie suma numerów startowych wszystkich zawodników, którzy znajdą się na podium?
over 40.5 1.85 ✅
Bwin
5/10
Vonn to pewniaczka do pudła. Ma numer 17. Inne bardzo poważne faworytki to Goergl, Fischbacher, Suter czy Pearson. Wszystkie z numerami od 16 w górę, więc over 40.5 powinien pęknąć spokojnie. Oczywiście są Riesch czy Mancuso z mniejszymi numerami, ale Super Gigant to nie jest ich konkurencja.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
What will the sum of the competition numbers of all skiers on the podium be?
Over 51.5 1.85 ✅
Bwin
5/10
LISTA STARTOWA
Główni kandydaci do medalu to: Miller, Raich, Kostelic, Zurbriggen i Janka. Do tego wysoko mogą być Baumann i Zrncic. Dla mnie na bank w Top 3 będzie Miller albo Raich. Svindal jakoś mi się nie widzi. Tak więc suma numerów powinna spokojnie przekroczyć 51.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jaka będzie suma numerów startowych zawodników, którzy znajdą się na podium?
under 17.5 1.75 ⛔
Bwin
5/10
Ligety Top 3 2.50 ⛔
Bwin
4/10
Lista startowa
Ligety to pewniak do podium, w Whistler sobie bardzo dobrze radzi. W kombinacji był najszybszym slalomistą.
Poza tym na pudle widzę ludzi z tej grupy:
Blardone, Jansrud, Hirscher, Raich.
I nie widzę nikogo innego, no chyba, że Cuche zakozaczy jakoś strasznie.
Jakby nie kombinować to wychodzi under 17,5.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Może ktoś czytał o tym już w necie.
Once Caldas vs. São Paulo 2.86 ✅
Pinnacle
5/10

Nie chce mi się nawet tłumaczyć

Sao Paulo is with problems for this match.
Coach Ricardo Gomes just had a brain stroke and he will be in hospital for the next few days. Defence is also a issue. Renato Silva had a problem on his right leg and Cicinho had problems with his left leg. Cicinho&#39;s problem is less harmful than Renato Silva&#39;s, which means he might be recovered until thursday.
The only option for Sao Paulo&#39;s defence are Xandao and Miranda. Andre Luis is suspended by Conmebol and Alex Silva still recovering from his right knee.
Once w pełnym składzie. W 1 meczu na wyjeździe pocisnęli 2:0 Nacional Asuncion na wyjeździe, Sao wygrało u siebie z Monterrey. Ale dziś jak już pisałem wyżej osłabienia Brazylijczyków, poza tym stadion Once to ok. 2150 metrów n.p.m. czyli sporo wyżej niż w Brazylii. Będzie dziś gościom dużo trudniej.
Once specjalnie przekładało mecz 21.02, żeby przygotować się na Sao Paulo.
Prawdopodobne składy:
ONCE CALDAS 4-4-2
Luis Martínez,
Iván Vélez, Oswaldo Vizcarrondo, Alexis Enríquez, Luis Núñez,
Diego Arias, Jaime Castrillón, Dayron Pérez, Fernando Cárdenas,
Dayro Moreno, Fernando Uribe.
DT: Juan Carlos Osorio
SAO PAULO 4-4-2
Rogerio Ceni;
Cicinho, Xandao, Miranda, Jorge Wagner
Jean, Richarlyson, Hernanes, Cleber Santana
Marcelinho Paraíba, Washington
DT: Milton Cruz
A tu jak ktoś chce poczytać w Kolumbijskiej gazecie coś tam o meczu:
http://www.eltiempo.com/deportes/fubolcolombiano/equipos/Caldas/once-caldas-recibe-a-sao-paulo-en-copa-libertadores-con-su-estadio-como-su-fortaleza_7299144-1
 
Do góry Bottom