>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Vancouver - Zakłady specjalne

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP

Zapraszam do dyskusji na temat zakładów specjalnych na Igrzyskach Olimpijskich, np. ilość medali itp.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
ZIO
Ilośc medali złotych Polska (3,5) po 1,8.
Takie coś znalazłem w fortunie. W zasadzie wszystko zależy od naszej królowej, jeśli zdobedzie 3złotka to over może być jak jeszcze np sikora może coś ustrzelić. Czy błysk małysza może dać złoto? Moim zdaniem nie. Skłaniam się na under za grubiej. Jak myślicie?
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
zgadzam się z Tobą, prócz Kowalczyk nie widzę szans na jakikolwiek inny złoty medal, Sikora jeśli zdobędzie jeden medal, jakikolwiek, to bedzie i tak duzo, Małysz takowych szans nie ma praktycznie, no chyba że powieje wiaterek, ale to mało prawdopodobne. A Justyna na płaskich trasach nie bedzie miała łatwo, pamiętajmy choćby o Bjoergen czy Kalli, których w Tour de Ski nie bylo, nie no cztery złote to zupełnie nierealne.
 
unicaja 6,2K

unicaja

Użytkownik
Moim zdaniem świetny typ:spokodfhgfh:. Owszem Justyna powalczy ale praktycznie każdy bieg musiałaby wygrać. A to przy randze Igrzysk jest chyba a-wykonalne. Poza tym trasy płaskie czyli sprint odpada, nasi skoczkowie- nie oszukujmy się, już medal byłby świetnym wynikiem a złoto? Mission impossible…
Podobnie z Sikorą i resztą biatlonowego zastępu. Tutaj akurat o niespodziankę łatwiej- jakiś podmuch wiatru i wiadomo że szanse rosną. Szczególnie widać, że zawodnikowi chorzowskiego Dynamitu wiedzie się dobrze w biegu masowym, pamiętamy włoską olimpiadę. A reszta? Niewiele wiem o snowboardzistach ale skoro niewiele wiadomo tzn, że szans wielkich nie będzie. To już zresztą nie czasy Jagny…

Podsumowując jak najbardziej zakład godny większej stawki w mojej ocenie. Dzięki andrzej78 za zwrócenie uwagi na tą pozycję w ofercie Fortuny. Mam nadzieję że obaj się nie zawiedziemy srodze na naszych sportowcach. Ciekaw jestem co Wy o tym sądzicie? To jest zdaje się temat godny dyskusji:grin:
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Jest jeszcze niedzwiecki w łyżwach, na krótkich dystansach robi postępy ale złoto w tym przypadku to cud. Małysz jak odnajdzie ten swój błysk ???? to powalczy o podium na małej skoczni ale złoto małe szanse. W zasadzie szanse na złoto to kowalczyk(4starty chyba ale nie mam pewności) i sikora przy perfekcyjnym strzelaniu(też chyba 4 podejścia/ sprint,dochodzenie, długi i masowy)
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Przejrzałem jeszcze raz oferte i nie wiem czy tu niema zmyłki czasem.
&quot;Ilość medali mniej więcej
Zwycięzca -/+
Polska (3,5) 1,8 1,8&quot;
&quot;zwycięzca&quot; kojarzy się ze złotym medalistą, ale dalej przy kolejnych zakładach zwycięzca odnosi do złotych jak i też ogólnych medali. Trzeba się upewnić w punkcie co do tego zakładu,być może chodzi o medale wszystkie a to różnica wielka. W końcu kto pyta nie błądzi. Przepraszam jeśli okaże się że wprowadziłem w błąd
 
unicaja 6,2K

unicaja

Użytkownik
Przejrzałem jeszcze raz oferte i nie wiem czy tu niema zmyłki czasem.
&quot;Ilość medali mniej więcej
Zwycięzca -/+
Polska (3,5) 1,8 1,8&quot;
&quot;zwycięzca&quot; kojarzy się ze złotym medalistą, ale dalej przy kolejnych zakładach zwycięzca odnosi do złotych jak i też ogólnych medali. Trzeba się upewnić w punkcie co do tego zakładu,być może chodzi o medale wszystkie a to różnica wielka. W końcu kto pyta nie błądzi. Przepraszam jeśli okaże się że wprowadziłem w błąd
Hmm... to już byłaby zupełnie inna historia. Lepiej zatem się upewnić, niż postawić w ciemno. Sam się rozpytam w takim razie w kolekturze czy to nie jest haczyk czasem. A samo zdarzenie jeśli faktycznie chodzi o medale złote jak najbardziej do grania według mojej oceny. Zapewniam, że poinformuję tutaj wszystkich o wynikach mojego śledztwa ????
 
seewy 16

seewy

Użytkownik
imho gdyby chodzilo o zlote medali byloby to sprecyzowane....
a nie zeby sie trzeba bylo domyslac po slowie &#39;zwyciezca&#39;
zreszta po pirewszym przeczytaniu zrozumialem to tak - ilosc wszystkich medali zdobytych przez Polakow.
 
unicaja 6,2K

unicaja

Użytkownik
Teraz to już mam chociaż pewność po wizycie w kolekturze. Tak jak kolega wyżej pisze okazuje się, że chodzi tak naprawdę o łączną liczbą krążków wywalczonych przez biało- czerwonych w Vancouver. Złote krążki są też w ofercie tego bukmachera ale nie jest to już aż tak zdarzenie atrakcyjne. Zatem pozostaje tenże zakład zwyczajnie w świecie odpuścić. Sorki za ewentualne wprowadzenie kogoś w błąd :razz:
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
To my na Igrzyskach zdobędziemy 4 medale? GDZIE? o_O Kowalczyk jeden, Sikora wątpię, Małysz na pewno nie, innych opcji raczej nie ma. ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
To my na Igrzyskach zdobędziemy 4 medale? GDZIE? o_O Kowalczyk jeden, Sikora wątpię, Małysz na pewno nie, innych opcji raczej nie ma. ;)
Kowalczyk spokojnie zdobędzie więcej niż jeden medal.

Poza tym Paulina Ligocka jak się postara np może zdobyć medal, w PŚ stawała już na podium.
 
unicaja 6,2K

unicaja

Użytkownik
To my na Igrzyskach zdobędziemy 4 medale? GDZIE? o_O Kowalczyk jeden, Sikora wątpię, Małysz na pewno nie, innych opcji raczej nie ma. ;)
Przyznam szczerze, że nie do końca rozumiem Twój tok rozumowania. Justyna jeden krążek? To niby tylko sport, ale myślę że w całych igrzyskach tak zdecydowanego faworyta do medalu jak Kowalczyk w klasyku to trudno znaleźć. W dodatku przecież przy tak loteryjnych konkurencjach jak biatlon czy skoki o jakiejkolwiek pewności możemy zapomnieć. Nie mówię, że te na 4 medale wywalczymy ale na pewno zrealizowanie tego celu jest zadaniem łatwiejszym niż gdybyśmy mówili o tych 4 z najcenniejszego kruszcu.
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
To my na Igrzyskach zdobędziemy 4 medale? GDZIE? o_O Kowalczyk jeden, Sikora wątpię, Małysz na pewno nie, innych opcji raczej nie ma. ;)
ja bym tak szybko Tomka nie skreślał jak będzie strzelać bezbłędnie przy dobrym biegu może być ciekawie
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
A ja nie wiem czemu Wy tak szybko skreslacie Malysza? Bo teraz slabo sie prezentuje? A co moze zajmowanie miejsc w czolowej &quot;10&quot; to slabe osiagniecie? My sie drugiego skoczka co bedzie regularnie w czolowce mozemy nie doczekac. Dla niego nr 1 sa Igrzyska i ma specjalnie ulozony trening. Hannu na pewno dobrze to opracowal. Wiek tez nie ma znaczenia, zapewniam Wam.
Co do innych naszych szans. Justyna jest najpowazniejsza kandydatka. Sikora tez broni tak szybko nie zlozy. I jak wspomnial Olo_13, Paulina Ligocka moze byc nasza cicha kandydatka do medalu ????
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Ja zgadzam sie z tymi co twierdzą ze tylko Kowalczyk jako jedyna bedzie miała medal.Wiadomo każdy Polak chciałby żeby było więcej ale nie ma sie co łudzić wiadomo ze reszta ekipy jest z byt słaba żeby walczyć o medale.
Nie rozmieszajcie mnie ani Małyszem ,Ligocką czy nawet Niedzwiecki w łyżwach(ten to już na bank bedzie miał medal;))
 
unicaja 6,2K

unicaja

Użytkownik
A ja nie wiem czemu Wy tak szybko skreslacie Malysza? Bo teraz slabo sie prezentuje? A co moze zajmowanie miejsc w czolowej &quot;10&quot; to slabe osiagniecie? My sie drugiego skoczka co bedzie regularnie w czolowce mozemy nie doczekac. Dla niego nr 1 sa Igrzyska i ma specjalnie ulozony trening. Hannu na pewno dobrze to opracowal. Wiek tez nie ma znaczenia, zapewniam Wam.

Co do innych naszych szans. Justyna jest najpowazniejsza kandydatka. Sikora tez broni tak szybko nie zlozy. I jak wspomnial Olo_13, Paulina Ligocka moze byc nasza cicha kandydatka do medalu ????
Snajper ja akurat podkreśliłem w zdaniu kolegi fragment &quot;Małysz na pewno nie&quot; bo akurat uważam, że jest to zawodnik na tyle doświadczony że po konsultacjach z tak znakomitym fachowcem jakim bez wątpienia jest Hannu stać go na wiele. A jeszcze dokładając do tego loteryjność jaką odznacza się ta dyscyplina sportu możemy być świadkami naprawdę bardzo miłej niespodzianki.

To samo Sikora. Zawodnik już niezwykle doświadczony, który zapewne wie jak najlepiej się do tak wielkiej imprezy przygotować. Szczególnie widzę szansę w biegu masowym, który tak wspaniale wyszedł naszemu biatloniście w Turynie jak również w starcie indywidualnym z 4-krotnym strzelaniem.

O snowboardzistach przyznam szczerze, że wiem niewiele. Może Wy macie jakieś swoje przemyślenia na ten temat? Zapraszam do ciekawej dyskusji, która tutaj się wytworzyła ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja zgadzam sie z tymi co twierdzą ze tylko Kowalczyk jako jedyna bedzie miała medal.Wiadomo każdy Polak chciałby żeby było więcej ale nie ma sie co łudzić wiadomo ze reszta ekipy jest z byt słaba żeby walczyć o medale.

Nie rozmieszajcie mnie ani Małyszem ,Ligocką czy nawet Niedzwiecki w łyżwach(ten to już na bank bedzie miał medal;))
Paulina Ligocka jakbyś nie wiedział regularnie wchodzi do TOP 10 w halfpipie, a tam różnice są bardzo niewielkie. Już 3 razy była na podium klasyfikacji za halfpipe na koniec sezonu. No, ale tak, Ty o niej prawie wgl nie słyszałeś to szans na medal nie ma.

Sikora zbyt słaby, żeby walczyć o medale??
Nie żartuj. Już nawet nie chce mi się tego komentować.


Snajper ja akurat podkreśliłem w zdaniu kolegi fragment &quot;Małysz na pewno nie&quot; bo akurat uważam, że jest to zawodnik na tyle doświadczony że po konsultacjach z tak znakomitym fachowcem jakim bez wątpienia jest Hannu stać go na wiele. A jeszcze dokładając do tego loteryjność jaką odznacza się ta dyscyplina sportu możemy być świadkami naprawdę bardzo miłej niespodzianki.

To samo Sikora. Zawodnik już niezwykle doświadczony, który zapewne wie jak najlepiej się do tak wielkiej imprezy przygotować. Szczególnie widzę szansę w biegu masowym, który tak wspaniale wyszedł naszemu biatloniście w Turynie jak również w starcie indywidualnym z 4-krotnym strzelaniem.

O snowboardzistach przyznam szczerze, że wiem niewiele. Może Wy macie jakieś swoje przemyślenia na ten temat? Zapraszam do ciekawej dyskusji, która tutaj się wytworzyła ;)

Bardziej moim zdaniem Tomek niż Małysz ma szanse na medal.

Profil Pauliny Ligockiej na stronie FIS
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Paulina Ligocka jakbyś nie wiedział regularnie wchodzi do TOP 10 w halfpipie, a tam różnice są bardzo niewielkie. Już 3 razy była na podium klasyfikacji za halfpipe na koniec sezonu. No, ale tak, Ty o niej prawie wgl nie słyszałeś to szans na medal nie ma.
Sikora zbyt słaby, żeby walczyć o medale??
Nie żartuj. Już nawet nie chce mi się tego komentować.


Bardziej moim zdaniem Tomek niż Małysz ma szanse na medal.
Profil Pauliny Ligockiej na stronie FIS
Każdy ma swoje zdanie wiec jak pisze tak uważam;)Nie zauważyłeś ze jak Polska grała w noge prawie każdy mówił ze ma szanse na wyjscie z grupy.A co wyszło???Tak samo bedzie z Polakami na tych igrzyskach.Smutne ale prawdziwe
O Ligockiej słyszałem niewiele rzeczywiście ale moim zdaniem nie ma szans.Każdy kto bedzie obstawiał swój rozum ma i jak bedzie chciał to i tak zagra;)
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Gdyby tez zakład zamieszczony w pierwszym poście dotyczył złotych medali to byłby to chyba jakiś żart. Under 3,5 to byłaby pefka roku. Jednak oczywiście dotyczy on wszystkich medali i tu sytuacja się zmienia. Według mnie prawie wszystko zależy od Justyny. Ona powinna spokojnie przynajmniej dwa krążki zdobyć. Sikorę także stać na krążek. Małysz raczej nie zdobędzie medalu. Ligocka i Bachleda-Curuś - może miejsca w czołowej szóstce w koronnych konkurencjach.
To tyle szans. Jednak warto zauważyć za to o niebo (a nawet trzy nieba lepiej) niż z kilka czy kilkanaście lat temu, gdy cieszyliśmy się z czwartego miejsca Marczułajtis, prawie (jeden strzał w biathlonie) medalu Anny Marii Stery, czwartego miejsca chyba Andrzeja Bachledy-Curusia w kombinacji alpejskiej (po slalomie był trzeci jeżeli dobrze pamiętam) czy niby szans medalowych Zagórskiej i Siudka. Trzeba dodać, że połowę z naszych ośmiu medali na ZIO zdobyliśmy na dwóch ostatnich igrzyskach. Teraz ma być jeszcze lepiej.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Każdy ma swoje zdanie wiec jak pisze tak uważam;)Nie zauważyłeś ze jak Polska grała w noge prawie każdy mówił ze ma szanse na wyjscie z grupy.A co wyszło???Tak samo bedzie z Polakami na tych igrzyskach.Smutne ale prawdziwe
O Ligockiej słyszałem niewiele rzeczywiście ale moim zdaniem nie ma szans.Każdy kto bedzie obstawiał swój rozum ma i jak bedzie chciał to i tak zagra;)
Nie porównuj naszej piłkarskiej reprezentacji do Tomasza Sikory, toż to niemal brak szacunku :-|
Sikora to jeden z czołowych biathlonistów świata, a piłkarze o tym mogą pomarzyć.
A z tą Ligocką to faktycznie, niewiele słyszałeś, nie interesujesz się, ale wiesz tyle, że jesteś w stanie stwierdzić, że jest za słaba na walkę o medal, weź się nie kompromituj. Jak nie masz o czymś pojęcia to lepiej nie pisz na ten temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom