>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Campeonato Carioca 2010

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Campeonato CARIOCA 2010

Carioca czyli ligowe mistrzostwa stanu Rio De Janeiro. Pierwszy sezon Campeonato Carioca rozegrany został w 1906 roku, co czyni ligę stanu Rio de Janeiro trzecią najstarszą ligą Brazylii. W roku 2010 w tych rozgrywkach weźmie udział 16 zespołow. Oczywiście nei zabraknie Mistrza Brazylii 2009r czyli Flamengo Rio De Janeiro. Oni są jednym z faworytów do końcowego triumfu. Lizcyc powinny się także takie zespoły jak Botofago, Fluminense i Vasco Da Gama. W pierwszym etapie rozrgywek zespoły zostały podzielone na dwie grupy.

GRUPA A : Flamengo, Fluminense , Duque de Caxias, Boavista-RJ, Volta Redonda, Olaria, Bangu, Americano

GRUPA B : Vasco Da Gama, Botafogo, Resende, Macae, Friburguense, Madureira, América, Tigres-RJ


Najbardziej utytułowane zespoły w rywalizacji tego stanu to :
# Flamengo 31 triumfów
# Fluminense 30 triumfów
# Vasco da Gama 22 triumfow
# Botafogo 18 triumfów


I to właśnie ta czwórka będzie nadawała ton rozgrywkom. Najciekawsze ruchy kadrowe na chwile obecną to przybycie do Botafogo Sebastiana Abreu, na którego liczą bardzo fani tego klubu i już prześcigają się w opiniach że Urugwajczyk okaże się lepszy niż Adriano i Fred. Co na to rywale? Flamengo narazie sprzedaje. Odeszli Airton czy Everton. Ze znaczących nabytków narazie tylko Fernando z Goias. Mówi się wiele o przejściu Vagnera Love z Palmeiras, ale to wciąż tylko plotki.
Fluminense które tak świetnie spisywało się pod koniec 2009 roku w lidze rzutem na taśme zapewniając sobie awans również wiele zmian. Odeszli m.in Ruy czy Edcarlos, a na Maracanie w barwach Flu zagrają m.in Thiaguinho z Botafogo i Willians z Palmeiras.
W zespole Vasco da Gama natomiast niemal wymiana całej kadry! Wiele transferów do klubu i wiele odejśc. Najważniejsze jednak że zostal Carlos Alberto. Pierwsza kolejka już w najbliższy weekend. Dowiemy się zatem co nieco o formach poszcególnych zespołow. Bardzo gorąco zapowiadają się derbowe mecze na Maracanie.

1 kolejka (16-17 stycznia 2010r)

Zachęcam do dyskusji przedsezonowej, a także wymiany poglądów na temat typów na inauguracje rozgrywek ;)
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
No to zaczynamy rozgrzewkę przed prawdziwym sezonem Brasileirao. Szczerze to wątpię, żeby w tematach rozgrywek stanowych pojawiały się regularnie jakieś typy, bo każdy widzi, jakie zespoły tutaj grają. Większość pewnie nawet nie kojarzy nazw zespołów, a na faworytów kursy będą bardzo niskie. Jedynie pozostaje nam czekać na pojedynki pomiędzy najlepszymi ekipami stanów. W stanie Rio de Janeiro faworytem oczywiście jest Flamengo. Nie wiem czemu są tacy bierni jeśli chodzi o transfery. Mimo tego, że zostali mistrzami, nie są raczej drużyną doskonałą. Ciekawy będzie powrót Obiny do ataku, który powinien wzmocnić ofensywę. Nie rozumiem też radości Botafogo z transferów. Abreu i Herrera to atak na jedną z lepszych drużyn Brasileirao, ale w defensywie strasznie się osłabili. Odszedł bramkarz Castillo, a co gorsze nie ma już w obronie Wellingtona i Juninho. Jakoś nie wyobrażam sobie Botafogo bez Juninho. W końcu był kapitanem i dzięki jego rzutom wolnym zdobyli bardzo dużo goli w poprzednim sezonie. Ciekawy jestem też Fluminense. Dobrze by było jakby utrzymali formę z końcówki sezonu, ale ciężko będzie grać ciągle na takim poziomie.
Robson, a nie wiesz co z Christianem Vierim? Miał przejść razem z Coco do Botafogo SP, później były plotki, że podpisał kontrakt z Boavistą RJ, a teraz nie mogę znaleźć żadnych informacji o tym? Pewnie nic z tego nie wyszło, bo byłoby o tym głośno? Takie transfery na pewno wpłynęłyby pozytywnie na rozgrywki stanowe.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Robson, a nie wiesz co z Christiano Vierim? Miał przejść razem z Coco do Botafogo SP, później były plotki, że podpisał kontrakt z Boavistą RJ, a teraz nie mogę znaleźć żadnych informacji o tym? Pewnie nic z tego nie wyszło, bo byłoby o tym głośno? Takie transfery na pewno wpłynęłyby pozytywnie na rozgrywki stanowe.
Vieri - gdzie on nie grał ? Na emeryture wywiało go jeszcze do Brazylii hehe ;) To w sumie podnosi w pewien sposób range rozgrywek w tym kraju.
Mi udało się znalesc takie oto newsy związane z jego transferem :

Botafogo declared last week that a deal for the ex-Inter and AC Milan striker was off after he didn&#39;t appear for his signing ceremony.
However, Vieri remains in the country and is said to be close to signing with Third Division Boavista.
The Italian veteran was unhappy with the terms offered by Botafogo, but Boavista is close to agreeing a deal worth €120,000-a-month - more than what Corinthians are paying Ronaldo.
Podalem w oryginale i załączam link przy okazji &lt;&lt;KLIK&gt;&gt; dla wiarygodności tego newsa. Newsa z którego jasno wynika że nic nie wiadomo. W sumie datuje się ta informacja na 23.11.2009r ... Ciężko znaleśc cokolwiek na ten temat tak jak mówisz. Ale będe poszukiwał i może na coś trafie to wtedy poinformuje ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Vieri - gdzie on nie grał ? Na emeryture wywiało go jeszcze do Brazylii hehe To w sumie podnosi w pewien sposób range rozgrywek w tym kraju.
Bo ja wiem, znajac zawodikow z Wloch, a tymbardziej przeszlosc Vieriego, pewnie bedzie imprezowal, czasem skoczy na trening i cos zagra ... nie sadze ze po takiej karierze bedzie chcial w takiej lidze grac chociaz na 80% swoich mozliwosci.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Poziomu brazylijskiego futbolu raczej nie podniesie, ale nawet jak będzie grał na kilkadziesiąt procent swoich możliwości to będzie gwiazdą w takim małym klubie i wprowadzi tam spore zamieszanie. Poza tym Vieri karierę zakończył na początku 2009 roku? Raczej przez ostatni rok nigdzie nie trenował profesjonalnie, a raczej zajął się odpoczynkiem? Marketingowo wychodzi to na pewno na plus, ale sprowadzanie emerytowanych gwiazd na brazylijskie stadiony niestety nie podnosi w żadnym stopniu poziomu ligi. Nie wszystkie wielkie gwiazdy sprawdzają się Brasileirao, dlatego ciekawy jestem też jaką formę będzie prezentował Roberto Carlos.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
20/01/2010 19:00
Fluminense – Bangu: Gospodarze powyżej 2.5 [2.10 Sportingbet] ✅
W pierwszej kolejce nikt nie zauważył Fluminense, które mimo wysokiego, wyjazdowego kursu (około 1.80) wygrało najpewniej ze wszystkich faworytów. Może przeciwnik nie był z najwyższej półki, ale piłkarze Fluminense robili z nim co chcieli i 3:0 to najmniejszy wymiar kary jaki mógł ich spotkać tego wieczora. Zresztą ich środowy rywal nie jest w ogóle drużyną lepszą. Ja w tym meczu zagram trochę wyszukany zakład, w którym Fluminense musi strzelić przynajmniej trzy gole. Myślę, że poza Sportingbet, żaden bukmacher nie wystawi takiej oferty na rozgrywki Carioca. Nie wiele mogę powiedzieć na temat zespołu Bangu, ponieważ ciężko ich w ogóle znaleźć na piłkarskiej mapie Brazylii, jednak statystyki przemawiają zdecydowanie za pierwszoligowym Fluminense i większą ilością bramek z ich strony. Po pierwsze Fluminense w niedzielę zagrało w podstawowym składzie, więc pokazali, że poważnie potraktują te rozgrywki. Za wcześnie, żeby sprawdzić zapowiadane składy, ale myślę, że z Bangu również zagra podstawowa jedenastka. W pierwszym meczu zniszczyli przeciwnika Americano strzelając im trzy bramki. Bangu w pierwszym meczu pokazało się z nienajlepszej strony przegrywając na własnym terenie 0:3 z bardzo przeciętnym zespołem, jakim jest Boavista. Jeżeli stracili trzy bramki u siebie z takim przeciwnikiem, to myślę, że na wyjeździe z Fluminense będzie to najmniejszy wymiar kary. W końcu grają na wielkiej Maracanie, gdzie piłkarze takiego małego klubu mogą czuć się trochę nieswojo. W poprzednim sezonie w rozgrywkach Carioca 2009 obie drużyny zmierzyły się ze sobą tylko raz na terenie Bangu i Fluminense w tym meczu wygrało 3:1. Poza tym sprawdziłem występy Bangu z poprzedniego sezonu Carioca i tylko dwa razy grali wyjazdowe mecze z drużynami z brazylijskiej czołówki. W obu meczach stracili po cztery bramki (Botafogo 4:1, Vasco da Gama 4:0), więc jak widać tracą bardzo dużo bramek w takich meczach. Mimo tylu niespodzianek już w pierwszej kolejce rozgrywek stanowych myślę, że można zaryzykować zagrać taki zakład, tym bardziej, że kurs jest całkiem niezły. Statystyki przemawiają zdecydowanie za sporą ilością bramek ze strony Fluminense. Poza tym liczę, że swojego pierwszego gola w rozgrywkach stanowych strzeli Fred, któremu w ostatnim meczu nie udała się ta sztuka.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Przez ostatnie dni kursy na Fluminense wzrosły i u niektórych bukmacherów można znaleźć wyższe kursy na handicap -1.5 niż na strzelenie przez nich trzech bramek. Przykładowo w Bet365 kurs na Fluminense -1.5 wynosi już 2.125, a zakład wydaje się być jeszcze bardziej pewny niż ten podany przeze mnie w poniedziałek. Nie wiem skąd wahania kursów na Flu. Nie zagra na pewno obrońca Dalton, który doznał w niedzielę kontuzji, jednak według mnie nie ma to wpływu na końcowy rezultat tego spotkania. Wątpię, żeby Bangu było w stanie strzelić bramkę na Maracanie, a jeżeli już im się uda to nie więcej niż jedną. Zakład -1.5 wygląda ciekawie po takim kursie. Fluminense to jedyna drużyna w tej kolejce rozgrywek stanowych, której wpadki nie umiałbym wytłumaczyć. ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Co do Fluminense to jestem skłonny poprzec zdanie kacmona. Kursy na handicap albo spadly, bo w Betsafe pobieram po @1,73. Jedyne co dodam do powyższej analizy i typu na Fluminense -1 to sklad przewidywany na ten mecz. Pod resztą podpisuje się oboma rękami.

FLUMINENSE : Rafael-Gum, Cássio. Leandro Euzébio-Mariano, Diguinho, Conca, Everton, Julio Cesar- Maicon,Fred.

⚽FLUMINENSE -1 @ 1,73 Betsafe✅3:0


⚽Volta Redonda - Flamengo
Co do innych meczów w tej strefie. Flamengo na inauguracje zaprezentowało się kiepsko. No, ale rotacja w skladzie spora. Kilku zawodników z mistrzowskiej drużyny jedynie zagralo. Po tamtym meczu wygranym 3:2 pauzowac musi ALvaro za cz.kartke. Ponadto kontuzji w tym meczu nabawił się Willians, a dokładniej skręcil kostke. Bramki w niedizele strzelili Kleberson, Fierro i Fernando. Fla męczyło się jak wspomniałem. Dzisiaj jeszcze nie zobaczymy duetu Adriano - Vagner Love. Imperator ma odciski na pięcie i nawet nie poleciał z zespołem na mecz. Sytuacja innego motoru z mistrzowskiego zespołu czyli Petkovica zależna jest od tego jak ułoży się mecz. Zacznie on na ławce bo jeszcze nie jest w pełni sił, ale powinien wyjśc na boisko w 2polowie. POnadto dzisiaj zabraknie jeszcze Juana i Leo Moury.
Patrząc na możliwy wyjściowy sklad to wcale nie jest źle. Ciekaw jestem jak zaprezentuje się Obina, ktory sam nie wie czy zostanie na Maracanie czy odejdzie bo ma oferty z innych zespołów m.in Santosu i Atletico MG. Czy byłbym w stanie postawic na Fla w tym meczu ? Raczej odpuszcze to spotkanie. W pierwszym meczu męczyli się bardzo, teraz dodatkowo dojdzie mecz wyjazdowy więc może byc róznie. Poczekam aż zespól pokaże że jest w formie bo po samej nazwie nie ma co się podpalac myślę.

Skład na ten mecz jaki przewidują brazylijskie media to :

FLAMENGO : Bruno-Everton Silva, David, Ronaldo Angelim, Léo Medeiros- Toró, Fernando, Kleberson, Fierro-Obina, Erick Flores.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
21 stycznia 2010r
godzina 21:30​
⚽ Botafogo RJ - Friburguense | Typ: Botafogo [-1] - Kurs: 1,94 ✅ 2-0 Unibet
Campeonato Carioca rozpoczyna swoje rozgrywki. Dla informacji powiem, że jest to bardzo prestiżowy turniej - Mistrzostwa Regionu Rio de Janeiro. Coroczne zawody są traktowane przez kluby bardzo poważnie. W ostatnich 3 latach zwyciężał zespół Flamengo, a wicemistrzem zostawali właśnie piłkarze Botafogo (w zeszłym roku przegrali w karnych).
System rozgrywek: Zespoły podzielone są na dwie grupy po 8 drużyn. Gra każdy z każdym i dwie najlepsze drużyny przechodzą do dalszej fazy. Grają tu zespoły z wielu lig od Serie A do regionalnych.
Mecze są dość łatwe do wytypowania, bowiem to oczywiste, że kiedy spotyka się drużyna z 1. ligi z zespołem na przykład z 4. ligi to faworyt może być tylko jeden.
Wróćmy jednak do samego spotkania.
Botafogo to zespół na co dzień występujący w Serie A. Zakończony w grudniu sezon nie był jednak specjalnie udany dla dzisiejszych gospodarzy. Botafogo ukończyło go na 15. miejscu praktycznie nic nie osiągając. Teraz jest okazja do rehabilitacji przed swoimi kibicami za to, lekko mówiąc, niepowodzenie. Botafogo od wielu lat jest jednym z głównych faworytów do zwycięstwa w Campeonato Carioca i tym razem mamy podobną sytuację. Gospodarze dobrze rozpoczęli te rozgrywki. Wygrali z Macae 3-2. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z 4-ligowym Friburguense. Nie widzę innej opcji jak pewne zwycięstwo Botafogo.
Goście ten turniej rozpoczęli od remisu z Resende. Teraz są raczej bez szans w starciu z gigantem (jak dla nich). Na pewne zwycięstwo wskazują też bezpośrednie wyniki z ostatnich lat. Oba zespoły spotykają się co roku i tak od 2005&#39; rozegrały 5 meczy:
Botafogo 4-0-1 Friburguense (mecze)
Botafogo 19-3 Friburguense (bramki)
W większości spotkań gospodarze miażdżyli rywali (m.in. padały takie wyniki jak 7-0, 5-1..)
Jak zawsze walka o zwycięstwo w tej grupie będzie się toczyć pomiędzy Botafogo a Vasco Da Gama. Reszta drużyn to raczej dostarczyciele punktów i myślę, że dzisiaj będzie podobnie. Typuję pewne zwycięstwo Botafogo.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
kacmon ładnie rozpracowal i przeanalizowal mecz Fluminense. Udalo nam się przewidziec to co się tam wydarzy mniej więcej. Przynajmniej z punktu widzenia typerskiego udało się trafic. Wynik meczu 3:0. 2 gole strzelił Fred. Oba co ciekawe z rzutów karnych, ale sposób w jakie je wykonuje wzbudza moje kontrowersje. Podbiega do ustawieonej na 11m piłki i macha kilka razy nogą, jak ja to mówie &quot;szybka noga&quot; hehe. Jednak dwukrotnie udało się zmylic w ten sposób bramkarza. Tylko czy sędziowie dobrze robią że puszczają takie bramki plazem ? Bo o ile mi wiadomo rozbieg musi byc płynny a on zatrzymuje się na kilkanaście sekund przed piłką i czaruje ;p No ale nie ja jestem sędzią, a ten uznał bramki obie. 3:0 dla FLU.
FLA odpowiedziało za to 3:1 na wyjeździe. Nie mogę się już doczekac bezpośredniego meczu obu zespołów.


Dzisiaj gra Botafogo. Widzę że leon daje na Botafogo. Ja nie ruszam meczu. Zaprezentuje tylko składy i mogę życzyc powodzenia ;)

BOTAFOGO : Jefferson- Alessandro, Antônio Carlos, Wellington, Marcelo Cordeiro-Leandro Guerreiro, Fahel, Eduardo, Lucio Flavio-Jorge Luiz, Herrera.

Ot tyle ode mnie dzisiaj z Brasileiro. Zapraszam do dyskusji ;)
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Fluminense ładnie weszło, chociaż nie tak wyobrażałem sobie ten mecz. Ich skuteczność jest tragiczna, nie wykorzystali żadnej stuprocentowej sytuacji, a mieli ich trochę. Bramki padały tylko po rzutach karnych i bardzo szczęśliwie w ostatniej minucie meczu, kiedy wszyscy czekali na ostatni gwizdek. Styl wykonywania rzutów karnych przed Freda faktycznie drażni i tylko czekam, aż to cwaniactwo go zgubi i czegoś nie wykorzysta. Ogólnie Fluminense fajnie się prezentuje. Jeżeli popracują nad skutecznością to myślę, że w tym roku będą walczyć w czołówce ligi, a nie tylko o utrzymanie. Mimo sukcesu z poprzedniego sezonu dokonali kilku ciekawych transferów. Leandro Euzebio, Everton, Julio Cesar i Thiaguinho już grają w pierwszym składzie. Jak się lepiej zgrają to będzie to wyglądać naprawdę dobrze.

Botafogo też odpuszczam, ponieważ widziałem ich mecz z Macae. Wymęczone zwycięstwo, a momentami mecz wyglądał jakby grały między sobą dwie drużyny na podobnym poziomie. Szczególnie obrona Botafogo wydaje się być słaba i nawet piłkarze takiego przeciętnego Macae potrafili tam sporo namieszać. Mimo wszystko u siebie Botafogo zawsze grało lepiej, więc handicap leona może spokojnie wejść. Ja jakoś nie czuje tego meczu i wole nie ryzykować.


Poza tym w temacie rozgrywek Carioca warto napisać, że Obina podpisał kontrakt z Atletico Mineiro. W sumie to dobrze, w ataku Flamengo i tak nie miałby miejsca (Adriano-Vagner Love), a w Atletico może się przydać.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽BANGU - FLAMENGO​

W dzisiejszym dniu Bangu znowu miezry swoje siły z zespołem z Maracany. Tym razem z Flamengo i byc może na szczescie dla nich na własnych śmeiciach. Z Flu jak wszyscy wiemy przegrali oni 0:3. Teraz z Fla również nie są w roli faworyta. Z zespołu Fla odszedł Obina o czym było już wspominane wyżej. Ale Andrade dzisiaj da zadebiutowac w ataku duetowi Adriano - Vagner Love. Ciekaw jestem jak będzie się ukladała. Ale powinni dośc szybko znalesc wspólny język. Ogólnie jak widac po składzie to mają zagrac mocną XI. Do tego Petkovic zacznie na ławce jak w ostatnim meczu gdzie strzelił gola. Jego siły trzeba szachowac bo wkońcu ma on już swoje lata. Ale dalej wnosi wiele ciekawego do zespołu. Leo Moura zagra już na prawej obronie. Kleberson będzie w środku rządził. Sądze że Fla tego meczu nie przegra.
Bangu po dwóch dotychczasowych meczach nie zdobyło żadnego punktu. Podopieczni Marcelo Buarque najpierw przegrali w domu z Boavistą a następnie ulegli na Maracanã, Fluminense. Bangu zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. W obu meczach Bangu przegrywało po 3-0. czy zatem coś ugrają z Fla ? Wydaje mi się że raczej nie, chociaż tegoroczne rozgrywki stanowe nie takimi niespodziankami już potrafiły sypnąc to jednak myślę że nie tym razem ;)

FLAMENGO : Bruno- Leonardo Moura, Álvaro, Ronaldo Angelim,Everton Silva-Toró, Fernando, Kleberson, Vinícius Pacheco-Adriano,Vagner Love

Typy : Flamengo @ 1,35 Betsafe✅
Flamengo -1 @ 1,90 Betsafe⛔
1:2
 
M 4

maxir

Użytkownik
Macae - America RJ Over 2.5 1.70 Bet365✅2:3

W pierwszych meczach obie drużyny troszkę postrzelały. America to zespół prowadzony przez Bebeto a zarządzany przez Romario, co pewnie wszyscy doskonale wiedzą. Ambicje spore ale po awansie do pierwszej ligi stanowej jakoś nie wygląda to tak jak miało. Zawiedli w pierwszym meczu z Madueirą (1-2) no i ponieśli porażkę u siebie z Vasco (1-2). Macae zagrali taką typową brasilianę przeciwko Botafogo. Kto może atakuje a broni kto akurat jest najbliżej akcji. Defensywa tego zespołu nie należy do zbyt pewnych. Przed własną publiką będą jednak dążyć do zwycięstwa. Podobnej postawy spodziewam się po gościach, którzy mają swoje, dość spore ambicje i nie wypada im przegrywać trzeciego meczu z rzędu. Bebeto tłumaczy porażki... pechem. Romario apeluje do kibiców o spokój. Jak przegrają kolejny mecz to być może Romario będzie musiał zwolnić kumpla ze stanowiska trenera.

- Mieliśmy dobre występy przeciwko Botafogo i Resende, ale nie możemy wygrać. Teraz, w domu, musimy wygrać po raz pierszy. Wierzę w otwartą grę, bo Ameryka również potrzebuje dobrego wyniku. Jednak musimy być czujni. Ich drużyna jest niebezpieczna - mówi trener gospodarzy, Andrade.

W szeregach gospodarzy dwie zmiany. Na pozycji bramkarza. Lugao w miejse Jeffersona. Na pozycji prawego obrońcy. Fred w miejsce Thiago Maciela. Ponadto kontuzjowani są Marciel i Victor Hugo i napastnik Adao.

Prawdopodobne składy:

Macaé: Lugăo; Fred, André, Otávio, Bill; Gedeil, Da Silva, André Gomes, Diego; Anderson, Fernandăo. Trener: Toninho Andrade.

América: Roberto; Claudemir, Ciro, Evandro, Gérson; Júnior, Osmar, Mael, Jones Carioca; Adriano, Daniel Morais. Trener: Bebeto.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Vagner Love zdobył 2 gole i FLamengo wygrało 2:1. Debiut marzenie ? Napewno bardzo dobre wejscie do zespolu. Pierwsza z bramek to zasługa dobrego ustawienia i tzw instynktu napastnika czyli znalezienie się w odpowiednim miejscu i czasie. Skutecznie dobil &quot;wyplutą&quot; piłkę po strzale partnera z zespołu. Drugi gol to już majstersztyk w jego wykonaniu. Świetne w tempo zgrane od Adriano. Przejął piłkę i był już oko w oko z bramkarzem. Popatrzył zamarkowal zwod na lewą nogę po czym przepuścił piłkę z prawej strony obiegl bramkarza i do pustaka na 2-0 strzelił.
Co zapamiętam z tego meczu przede wszystkim ? Owszem debiut Vagnera Love, ale i sytuacje pomiędzy 24 a 25min pierwszej polowy. Adriano pierw lewą nogą w poprzeczke. Bramkarz złapal piłkę wyrzucił strata jego partnerow piłką znowu przy ADriano. Tym razem prawą nogą i ... poprzeczka! Przejęcie kolejne Adriano tym razem podał do Vagnera Love i ten minimalnie chybil, dosłownie z 20cm obok słupka... Adriano miał także pecha przy strzale z wolnego kiedy piłka po jego uderzeniu centymety po palcach bramkarza minęła słupek. Ci którzy stawiali handicap mogą czuc się rozczarowani nie tylko z powodu wyżej wymienionych sytuacji, ale również momentu kiedy sędzia podyktował karnego dla Bangu. Gdzie on tam widział faul to ja nie mam pojęcia!!! Flamengo wygrało więc zaledwie 2:1...


⚽FLUMINENSE - VOLTA REDONDA Typ : Poniżej 3,5gola @ 1,60 Betsafe ✅1:0
Największy wróg Flamengo czyli Fluminense u siebie dzisiaj podejmowac będize Volta Redonda. Rywal mierzył się już z Flamengo i poległ 2:3. Słowo poległ jednak nieco na wyrost napisane. Najważniejsza informacją przed tym meczem jest absencja w nim Freda. Ma on na siniaki na nogach więc nie jest brany pod uwage przy ustalaniu składu. Freda zastąpi Alan.
Rywale bez Hebert i Washington. Zapewne przyjadą z nastawieniem by dobrze się bronic. Flu bez Freda to spora strata w ataku. Przypomne że końcówka poprzedniego sezonu to gdy wrócił Fred wrócila świetna forma Flu. Typowałbym w tym wypadku Poniżej 3,5goli. Napisalem do Betsafe by wystawili takowy zakład więc jak tylko się pojawi to postaram się edytowac ten post i wpisac odpowiedni typ i kurs.

FLUMINENSE : Rafael- Gum, Cássio,Leandro Euzébio- Mariano, Diguinho, Conca, Everton, Julio Cesar- Maicon, Alan.

VOLTA REDONDA
: Everton-China, Léo Gonçalves, Andrezinho,Alcir- Paulinho, Mário César, Márcio Guerreiro, Guido, Marcio Loyola- Tássio.
 
M 4

maxir

Użytkownik
Firburgense - Tigres Over 2.5 1.85 Pinnacle

W porównaniu do poprzedniej kolejki po jednej nieobecności po obus stronach. Gospodarze bez Roberto Juniora (2/0). Goście bez Gustavo Silvy (2/0). Obaj to obrońcy. Miejscowi nie zdołali jeszcze wygrać (dziś powinni zagrać ofensywnie) i nawet nie strzelili bramki. Biorąc jednak pod uwagę absencje podstawowych obrońców po obu stronach, można spodziewać się kilku goli. Nieśmiało over 2.5.

Prawdopodobne składy:

Friburguense: Marcos; Sérgio Gomes, Cadão, Flavinho; Bidu, Cassiano, Alex Faria, Flávio Santos, Carlos Alberto; Hércules, Léo Andrade. Trener: Cleimar Rocha.

Tigres: Marcos Paulo, Oziel, Zé Carlos, Daniel Martins; Leão, Denis, Vander, Cleiton, Leandro Chaves; Danilo, Gilcimar. Trener: Carlos Alberto.

Fluminense - Volta Redonda Under 3.00 1.86 Pinnacle

Gospodarze bez Freda, który wprawdzie został dopuszczony do gry, lecz ma być oszczędzany. Już za tydzień mecz Flu - Fla, więc jest się na co oszczędzać. Goście bez obrońcy Heberta i napastnika Washingtona. Kontuzjowani są także obrońca Anderson Carvalho (pod znakiem zapytania, pewnie zagra w jego miejsce Ailson) i napastnik Maciel (1 gol). Jak się gospodarzom będzie chciało, to możemy zobaczyć ich efektowną wygraną. W perspektywie jednak klasyk z Fla, więc różnie może być. Under 3.5 to dobre rozwiązanie. Innym może być... gol dla gości, jednak w tym przydadku kurs zbyt niski. Ogólnie festiwalu strzeleckiego bym się tutaj nie spodziewał.

Prawdopodobne składy:

Fluminense: Rafael, Cássio, Gum, Leandro Euzébio; Mariano, Diguinho, Everton, Conca, Júlio César; Maicon, Alan. Trener: Cuca

Volta: Everton, China, Alcir, Anderson Carvalho, Márcio Loyola; Paulinho, Mário César, Léo Gonçalves, André Alves; Guido, Tássio. Trener: Paulo Cezar Catanoce.

Americano - Olaria X 3.54 Pinnacle

W Americano niewesła sytuacja. Brazylijczycy do cierpliwych ludzi nie należą i wszystko wskazuje na to, że w szeregach Americano będziemy mieli niebawem małą rewolucję kadrową. No chyba, że poprawią się wyniki. Americano grało słabo, ale i tak wszystkiemu winni są sędziowie. Dlatego prezes Cesar Gama złozył w piłkarskiej federacji protest pod ich adresem. Gospodarze bez obrońcy Leandro Diasa. Przyjezdni już kilka razy pokazali się z dobrej strony, co jak na beniaminka ligi stanowej jest dobrym wyczynem. Kolejny ciężki mecz do typowania w którym zdecyduje głównie przypadek. Najciekwaszą opcją wydaje się po prostu remis.

Prawdopodobne składy:

Americano: Fred, Paulo Henrigue, Ruan, Nirley, Rafinha, Leandro Leite, Jader, Leandro Sena, Zambi, Diego Sales, Itacare. Trener: Heron Fereira.

Olaria: Angelo, Ivan, Tiago Eleuterio, David, Amarildo, Diego, Araruama, Renato, Waldir, Caca, Aleison. Trener: De &quot;Aranha&quot;.

Botafogo - Vasco Under 3.00 1.72 Pinnacle

Pierwszy wielki mecz w tym sezonie Carioci. Faworyta raczej nie ma, choć można minimalnie skłaniać się ku Bota. Kontrakt z tym zespołem odpisał Loco Abreu i dziś jest planowany jego debiut. Czy w pierwszym składzie czy z ławki to się jeszcze okaże. Jeśli zacznie mecz na ławce to w pierwszym składzie wybiegnie Caio. To derby Rio i walki na pewno nie zabraknie. Przed meczem słychać głosy o słabej murawie na stadionie Engenhao, gdzie ma być rozegrane to starcie. Trener gospodarzy coś tam narzekał. Goście chcieli przenieść mecz na Maracanę. Ostatecznie zagrają jednak na Engenhao a jeśli do słabej murawy dodać walkę o każdy jej metr to under wygląda na rozsądną opcję. Under 2.5 to kurs 2.16. Nieco wyższa linia także daje ciekawy współczynnik, choć grać undra w Brazylii to trzeba mieć odwagę. W historii potyczek tych dwóch drużyn mieliśmy nawet wyniki 4-4.

Prawdopodobne składy:

Botafogo: Jéfferson; Alessandro, Wellington, Antonio Carlos, Marcelo Cordeiro; Leandro Guerreiro, Fahel, Eduardo, Lúcio Flávio; Herrera, Loco Abreu. Trener: Estevam Soares.

Vasco: Fernando Prass; Fagner, Fernando, Gian, Márcio Careca; Nilton, Jumar,, Léo Gago, Philippe Coutinho; Carlos Alberto, Dodô. Trener: Vagner Mancini.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Jeśli chodzi o mecz Bangu – Flamengo to wynik nie odzwierciedla całego przebiegu spotkania. Tak naprawdę w pierwszej połowie to Bangu siedziało na połowie gości, a Flamengo atakowało jedynie z kontry. Dziwny przebieg spotkania. Jakby piłkarze Bangu mieli więcej doświadczenia i jakiś pomysł na zakończenie swoich akcji to po pierwszej połowie wynik mógł być zupełnie inny.

Warta odnotowania kompromitacja Botafogo. Ich porażkę można zrozumieć, ponieważ poprzednie dwa mecze z dużo słabszymi rywalami zagrali beznadziejnie. Jednak styl i rozmiar porażki kibice zapamiętają na bardzo długo. Czegoś takiego się nie zapomina i ciężko będzie załagodzić relację z ich torcidą. Co ciekawe piłkarzy Botafogo pogrążył ich były zawodnik Dodo. Wynik 0:6 nie był do przewidzenia. Potwierdza tylko, że Botafogo jest słabe i musi coś zrobić, jeżeli chce utrzymać się w tym sezonie w lidze.

Najlepsze wrażenie do tej pory sprawia Fluminense, które po trzech spotkaniach ma na swoim koncie komplet zwycięstw i bilans bramkowy 7:0. Myślę jednak, że nie utrzymają takiego tempa i już w tym tygodniu mogą zaliczyć wpadkę. Doque stać na urwanie jakiegoś punktu. Fluminense prawdopodobnie zagra osłabione, już można poczytać o brakach Daltona, Leandro Euzebio czy Diguinho, a piłkarze Doque pokazali w meczu z Flamengo, że coś potrafią. Myślę, że w tym meczu nie warto stawiać na gości, a może nawet jakiś bezpieczny handicap na gospodarzy.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Taką efektowną podcinką Dodo zdobył jedną z bramek.​


Tak jak wspomniał kacmon pierwszy szlagier tego sezonu pomiędzy Botafogo a Vasco zakończył się pogromem miejscowych. Porażka 0:6 to wręcz klęska! Z przebiegu meczu jednak wszystko zasłużone jak najbardziej. W ekipie Vasco na wyróżnienie zasługuje cały zespól, ale kilku zawodnikówk pokazało swój kunszt. Przede wszystkim warto zwrócic uwage na 17latka Philipe Coutinho. Strzelił on 2 gole w tym meczu. Czyżby nowa perełka? Warto również odnotowac hattrick Dodo. Po przerwie spowodowanej zawieszeniem wrócił bardzo udanie. Lepszego wejścia nie mógł sobie wymarzyc. Carlos Alberto jedna z gwiazd zespolu musiał zejśc już w 41min meczu z powodu urazu mięśni przywodziciela w lewym udzie. W kolejnym meczu przeciwko Macae jego występ jest raczej wykluczony bo nie ma sensu narażac zdrowia zawodnika. Vasco zagrało naprawde kapitalnie i zdominowali rywala niesamowicie przez caly mecz!
Po stronie Botafogo można by odnotowac jedynie debiut Abreu i nic wiecej. Zaliczył on 45min pierwszej połowy. Z przodu Botafogo nie istniało. Mieli może z 3okazje bramkowe w całym mecz! Dodatkowo od 14min grali w 10 po cz.kartce dla Alessandro. W dodatku kartka jak najbardzej zasłużona za atak nakładką.

Campeonato Carioca podobnie jak Paulista nie śpi i już w nadchodzących dniach rozegrana zostanie następna seria gier. Tym razem nie mamy w kalendarzu takiego szlagieru jak ten na Engenhao już rozegrany.
Zapraszam do dyskusji;)
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Nie trzeba było długo czekać na reakcje władz Botafogo po bolesnej porażce z Vasco da Gama. Estevam Soares zwolniony i jest to dla mnie dosyć dziwna decyzja. Trener ten nigdy nie pasował mi do tego zespołu i pod jego wodzą Botafogo zagrało wiele beznadziejnych spotkań. Żadne z nich nie spowodowało jego zwolnienia, a nagle po porażce z Vasco zostaje wyrzucony. Oczywiście jest to szukanie winnych wysokiej porażki. Może to załagodzi napiętą sytuację z kibicami po tym tragicznym wyniku. Jednak nie za bardzo rozumiem, dlaczego akurat Soares zapłacił taką cenę za tą porażkę. Myślę, że w najbliższym czasie można odpuścić sobie grę na Botafogo. Jak na razie trzy beznadziejne spotkania, zwolnienie trenera, ostre reakcje kibiców. Lepiej poczekać na dalszy rozwój sytuacji w tym zespole.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Już w niedzielę wielki klasyk Fla-Flu. Wreszcie jakiś poważny mecz w rozgrywkach Carioca i zapowiada się naprawdę ciekawie. Fluminense w takiej formie może spokojnie powalczyć z mistrzem kraju. Tym bardziej, że z Flamengo coś jest ostatnio nie tak. Niby wygrali wszystkie mecze w tym roku, ale ich mecze wyglądają słabo. Zbyt często dają się zepchnąć na własną połowę, a przecież grają z samymi słabeuszami. Ich atak jest rewelacyjny, ale reszcie czegoś wyraźnie brakuje. Tracą za dużo bramek i nie potrafię tego zrozumieć. Flamengo i Fluminense rozegrały do tej pory cztery mecze z tymi samymi rywalami. Obie drużyny wygrały wszystkie mecze, jednak bilans bramkowy Fluminense wynosi 11:0, a Flamengo 11:6. Coś tu jest chyba nie tak, jeżeli Flamengo, mistrz kraju, wygrywa jedynie minimalną różnicą bramkową z takimi drużynami. W tym tygodniu Fla wzmocniło się dwoma piłkarzami: Ramonem z CSKA Moskwa i Rodrigo Alvimą z Wolfsburgu. Może to coś pomoże w ustawieniu drużyny. Trzeba jednak przyznać, że linia ofensywna tego zespołu jest wspaniała. Duet Adriano-Vagner Love spisuje się rewelacyjnie. Wydaje mi się, że Vagner Love w dwóch meczach w ataku Flamengo zrobił więcej niż przez pół roku w Palmeiras. Każda ofensywna akcja jest zakończona jak najlepszym wykonaniem i jeżeli tak to dalej będzie wyglądało to w tym sezonie będzie to atak numer 1 w Brasileirao. Polecam zobaczyć bramkę numer 3 dla Flamengo w meczu z Americano:
Dawno czegoś takiego nie widziałem. Jeżeli chodzi typowanie to w meczu Fluminense z Flamengo wole sobie odpuścić. Zapowiada się świetny mecz i chętnie zobaczę to widowisko. Fluminense i Flamengo to bez wątpienia najlepsze drużyny w Campeonato Carioca i myślę, że nie mają z nimi szans Botafogo i Vasco. Myślę, że w niedziele zobaczymy drużyny, które za kilka miesięcy rozegrają pomiędzy sobą finał. Ciekawy jestem tylko czy jakiś bukmacher wystawił kursy na całkowite zwycięstwo rozgrywek stanowych?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom