>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

snajper 322

snajper

Forum VIP
W tym temacie są wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby... ale chociaż jakiś bonus powitalny od wpłaty mogliby wysupłać... ;-)
 
legia 122

legia

Użytkownik
uzupełnijcie regulamin bo nie wiadomo czy na jeden mecz można podawać jeden dwa czy więcej typów , czy można grać np 1x2 oraz jednocześnie handicap w danym meczu
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
uzupełnijcie regulamin bo nie wiadomo czy na jeden mecz można podawać jeden dwa czy więcej typów , czy można grać np 1x2 oraz jednocześnie handicap w danym meczu
Zmiana regulaminu

1. Konkurs organizowany jest na zasadzie rankingu. Każdego dnia MŚ w piłce ręcznej zapisany uczestnik musi podać DWA ZDARZENIA (typy liczymy jako single). UWAGA nie mozna podawac dwóch typow na jedno zdarzenie, czyli:
#1 Polska - Francja Typ: Polska
#2 Polska - Francja Typ: over 60pkt
 
L 0

lord-of-wc

Użytkownik
Proszę o potwierdzenie..

Tak jak wyżej:

Każdego dnia MŚ w piłce ręcznej zapisany uczestnik musi podać DWA ZDARZENIA (typy liczymy jako single).

Ale też napisano, że:

Zrezygnowano z karania ⛔ pkt za brak typow w danym dniu. Nie macie obowiazku podawania w kazdym dniu swoich typow.


Czyli każdego dnia MŚ w piłce ręcznej zapisany uczestnik wcale nie musi podawać dwóch zdarzeń? Bo w ogóle nie musi podawać typów?

Ważne żeby mieć jak najlepszy bilans, a czy będzie się podawać dziennie 2 typy, 5 typów lub w ogóle - to nie ma znaczenia?
Dobrze rozumuję? :cool:
Bo mnie głowa boli! Więc proszę potwierdzić.:razz:
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Proszę o potwierdzenie..
Tak jak wyżej:
Każdego dnia MŚ w piłce ręcznej zapisany uczestnik musi podać DWA ZDARZENIA (typy liczymy jako single).
Ale też napisano, że:
Zrezygnowano z karania ⛔ pkt za brak typow w danym dniu. Nie macie obowiazku podawania w kazdym dniu swoich typow.

Czyli każdego dnia MŚ w piłce ręcznej zapisany uczestnik wcale nie musi podawać dwóch zdarzeń? Bo w ogóle nie musi podawać typów?
Ważne żeby mieć jak najlepszy bilans, a czy będzie się podawać dziennie 2 typy, 5 typów lub w ogóle - to nie ma znaczenia?
Dobrze rozumuję? :cool:
Bo mnie głowa boli! Więc proszę potwierdzić.:razz:
ja nie kumam tego czy trzeba podać 2 typy ani więcej ani mniej - 2 maja być i czy obowiązkowo ? ????
Trzeba podac DWA TYPY.
Wiec w pierwszym dniu podajesz dwa typy np.
#1 Francja - Polska
Typ: 2
#2 Dania - Niemcy
Typ: 2
Jezeli w drugim dniu nie widzisz nic pewnego to nie musisz podawac. Wtedy oczywiscie masz mniejsze szanse na wieksza ilosc pkt. Ale w kazdym dniu ktory typujesz musisz dac DWA ZDARZENIA.
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
Zawieszenie w pierwszych dwóch minutach czy ktoś wie co to dokładnie znaczy?

1.czy zawieszenie pierwszej drużyny
2.czy zawieszenie w pierwszych 2 minutach meczu danej drużyny?
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
dwa pytania natury technicznej:
1. czy dwie rozne osoby moga podac ten sam typ, czy tez mozna dane zdarzenie typowac tylko raz?
2. czy trzeba pisac jakies analizy?
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
dwa pytania natury technicznej:
1. czy dwie rozne osoby moga podac ten sam typ, czy tez mozna dane zdarzenie typowac tylko raz?
2. czy trzeba pisac jakies analizy?
1.możesz podać ten sam typ co inna osoba.
2.nie

mikrobi6;1409466[B napisał:
]Zawieszenie w pierwszych dwóch minutach czy ktoś wie co to dokładnie znaczy?
[/B]
1.czy zawieszenie pierwszej drużyny
2.czy zawieszenie w pierwszych 2 minutach meczu danej drużyny?
Dla mnie oznacza to, czy jakaś drużyna (obojętnie która) w pierwszych dwóch minutach meczu otrzyma dwuminutową karę. Ale mogę się mylić.:]
 
Do góry Bottom