>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

vader 2,8K

vader

Forum VIP



Jak dokonać depozytu (wpłaty).
Istnieją cztery sposoby deponowania środków finansowych na nowoutworzonym koncie zakładów: za pomocą karty kredytowej, systemu Przelewy 24, zwykłego przelewu bankowego lub za pośrednictwem Moneybookers.
Karta kredytowa
Poziom zabezpieczeń dla transakcji przeprowadzanych przy pomocy karty kredytowej jest bardzo wysoki, a wszystkie przesyłane informacje są szyfrowane. Depozyty za pośrednictwem karty kredytowej są przeprowadzane w euro, co może prowadzić do wyższych opłat związanych z kursem wymiany PLN w stosunku do EUR.
Transfer za pomocą systemu Przelewy 24 na Twoje konto „Tobet”.
Skorzystaj z własnego konta bankowego, aby szybko i bezpiecznie dokonać płatności za pośrednictwem systemu P24!
Wybierz kwotę depozytu i podaj swój adres e–mail. Minimalna kwota to 1 PLN, maksymalna 25 000 PLN. Po dokonaniu płatności, otrzymasz wiadomość e–mail z potwierdzeniem operacji.
Proszę zauważyć, że depozyty dokonywane przez P24 są możliwe jedynie w tej samej walucie w jakiej utworzono konto na Tobet.com. Jeśli konto gracza jest utworzone w USD a konto bankowe w PLN, depozyt nie dotrze na konto gracza.
Pragniemy poinformować, że przelew musi zostać dokonany za pośrednictwem naszej strony w ciągu 15 minut. Prosimy o nie zamykanie przeglądarki przed końcem finalizacji przedpłaty. Nie we wszystkich bankach usługa ta jest dostepna 24/7 i z tego właśnie powodu mogą występować opóźnienia związane z przelewem. Prosimy o szczególną uwagę podczas wprowadzania numeru transakcji, nie pomijając żadnych znaków.
W razie jakichkolwiek pytań lub trudności prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta serwisu Przelewy 24 na adres e-mail [email protected] &lt;mailto:[email protected]&gt; lub pod numerami telefonu: 0-801 00 33 24, (061)847 52 64.
Aktualny status przedpłaty można sprawdzić odwiedzając następujący link: https://secure.przelewy24.pl/przedplata/
Przelew bankowy
Możesz dokonać przelewu na nasze polskie konto bankowe, a my zasilimy Twoje konto zakładów, gdy tylko otrzymamy przekaz.
Dokonując przelewu, należy skorzystać z następujących danych:
Odbiorca: Nordic Gaming Ltd.
Numer konta: 37109028510000000109792096 (PLN)
23109028510000000109792348 (EUR)
Bank: Bank Zachodni WBK
SWIFT/BIC: WBKPPLPP
W polu „Tytuł przelewu” prosimy podać swoje nazwisko i nazwę użytkownika. Przelew bankowy zwykle dochodzi po 1-2 dniach roboczych.
&lt;/mailto:[email protected]&gt;
Nie ma określonej minimalnej kwoty wpłaty przez przelew bankowy.
Za pomocą Przelewy24 jest minimum 1 zł.
&lt;mailto:[email protected]&gt;
Moneybookers
Informacje o depozycie
Jeżeli otworzyłeś konto Tobet w innej walucie, niż Twoje konto Moneybookers, kwota zostanie wymieniona zgodnie z obowiązującym danego dnia kursem. Depozyty Moneybookers nie są obciążane żadnymi opłatami. Minimalna kwota depozytu wynosi 10 USD/EUR/GBP lub 40PLN.
Jeżeli depozyt złożono za pośrednictwem Moneybookers, środki będą musiały zostać wypłacone za pośrednictwem tego samego systemu.
Kliknij tutaj, aby otworzyć konto Moneybookers.
WebMoney
WebMoney to internetowe konto pieniężne umożliwiające dokonywanie płatności w EUR i USD. Jeżeli do Twojego konta Tobet przyporządkowana jest inna waluta, wpłacona kwota zostanie przeliczona po kursie danego dnia.
Minimalna kwota wpłaty wynosi 5 EUR, 20 PLN, 20 RON lub 1300 HUF.
Tobet nie obciąża prowizją wpłat dokonywanych z konta WebMoney. Prosimy jednak pamiętać, że stała opłata w wysokości 0,8% pobierana jest przez WM Transfer Ltd.
-------------------------------------------------------------------------------------
Wypłaty

Tobet oferuje wiele możliwości wypłaty wygranych pieniędzy, jak np. przelew na konto bankowe, e-wallet lub Moneybookers.
Aby wydać polecenie wypłaty z konta Tobet, musisz zalogować się z użyciem swojej nazwy użytkownika i hasła. Następnie przejdź do zakładki „Wypłata” i wprowadź dane swojego konta bankowego, aby zarejestrować je na swoim koncie Tobet. Gdy konto bankowe będzie już zarejestrowane, wpisz wybraną kwotę i naciśnij przycisk „Wypłata”. System automatycznie wyświetli zachowane dane wypłaty.
Jako użytkownik Tobet możesz dokonać wypłaty środków tylko na konto bankowe lub Moneybookers, którego jesteś właścicielem.
Uwaga: każde polecenie wypłaty przechodzi przez procedurę bezpieczeństwa, która niekiedy opóźnia wskazany termin przekazania środków na konto. W takim przypadku może się zdarzyć, że skontaktuje się z Tobą dział obsługi klienta w celu uzyskania dodatkowych danych potrzebnych do weryfikacji.
W razie wątpliwości zajrzyj na stronę z bazą pytań i odpowiedzi i przeczytaj sekcję dotyczącą kwestii finansowych.

Wypłata na konto bankowe
Polecenie wypłaty jest realizowane natychmiast po jego rejestracji. Wypłata na konto bankowe dokonywana jest z reguły jako zwykły przelew. Przekaz środków z naszej strony odbywa się 3 razy dziennie w godzinach pracy, a środki trafiają na konto bankowe użytkownika w ciągu 3 dni roboczych.
Od wypłat na konto bankowe nie jest pobierana żadna prowizja.
Kwota podlegająca wypłacie z konta Tobet na konto bankowe nie może być niższa niż:
30 PLN, 10 EUR oraz 60 EUR (do innych krajów).

Wypłata na konto Moneybookers
Wypłata środków na konto Moneybookers jest możliwa tylko wtedy, gdy użytkownik dokonał uprzednio wpłaty z tego konta.
Aby wydać polecenie wypłaty środków na konto Moneybookers, musisz zalogować się z użyciem swojej nazwy użytkownika i hasła. Następnie przejdź do zakładki „Wypłata”, wybierz zakładkę „Moneybookers”, wprowadź dane swojego konta Moneybookers oraz wybraną kwotę, po czym naciśnij przycisk „Wypłata&quot;.
System automatycznie wyświetli zachowane dane wypłaty.
Jedna wypłata na 4 tygodnie nie podlega prowizji. Każda kolejna w tym okresie będzie obciążona prowizją w wysokości 2%, maksymalnie 30 USD (wypłaty w wysokości 1500 USD i więcej będą obciążone prowizją 30 USD). Minimalna kwota wypłaty wynosi 100 PLN, 30 USD lub 25 EUR
Tobet realizuje wypłaty na konta Moneybookers od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Staramy się zrealizować każdą wypłatę jak najszybciej, jednak może minąć kilka godzin, zanim środki znajdą się na Twoim koncie Moneybookers.
Wypłaty na konto WebMoney
Polecenie wypłaty na konto WebMoney można wydać tylko wtedy, gdy uprzednio dokonana została wpłata z użyciem tego konta.
Aby wypłacić środki na konto WebMoney, zaloguj się z użyciem swojej nazwy użytkownika i hasła Tobet. Następnie w zakładce „Wypłata” wybierz WebMoney, wprowadź wybraną kwotę i kliknij przycisk „Wypłata”.
Wprowadzone wcześniej dane wypłaty pojawią się automatycznie.
Za wypłaty na konto WebMoney nie pobieramy prowizji.
Minimalna kwota wypłaty wynosi 20 EUR, 80 PLN, 80 RON lub 5000 HUF.

 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Minimalna kwota zakładu wynosi 0,52PLN, 0,13 EUR oraz 0,16 USD.
Nie ma określonej minimalnej kwoty wpłaty przez przelew bankowy.
Za pomocą Przelewy24 jest minimum 1 zł.
 
M 2

michal24088

Użytkownik
czy jak robię przelew na poczcie aby wpłacic pieniadze to muszę podawać ten SWIFT , jak tak to gdzie go wpisac ????z góry dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Duuży ✅ dla Tobet. Zleciłem wypłatę w niedzielę, a we wtorek miałem już ją na koncie. Jak dla mnie bardzo dobra szybkość. Polecam.
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
Wpłacał ktoś kartą z mBanku do tobetu?
Mi żadnej nie akceptuje, czy to kredytowej czy debetowej....
U innych bukmacherów nie ma żadnych problemów
 
kielek66 0

kielek66

Użytkownik
Duży ✅ dla Tobet, wczoraj około godziny 22:00 zlecona wypłata na konto bankowe i na drugi dzień pieniążki na koncie, aż się zdziwiłem :cool:
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Dokładnie ja tak samo po zleceniu wypłaty na drugi dzień już miałem pieniążki także ogromny plus za to !
 
K 0

krzywy0

Użytkownik
Czy dobrze rozumiem...
Minimalna kwota wypłaty na Konto Bankowe to 30zł ? Nie ma żadnych innych zaleceń ?
I druga sprawa, swojego konta bankowego nie posiadam, gdybym zlecił wypłatę na konto bankowe np. mamy wypłata dojdzie do skutku ? Czy musi być na to samo nazwisko co zarejestrowany użytkownik
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Tak 30 zł to minimalna wypłata. Co do konta to nie można wypłacać pieniądze tylko na swoje konto, nie można na żadne inne. Czytaj ze zrozumieniem.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Niektórzy mają szczęscie zlecone 1.06 rano do dzisiaj nie zaakceptowane ???? kiedyś szybkie wypłąty były u nich rutyną ( wiem z doświadczenia) teraz widze coraz częstsze opoznienie ???? wiec to juz nie ich taki wielki plus jak na poczatku ????
 
S 112

staruch

Użytkownik
Wpłaciłem do nich tydzień temu stówkę przez pocztę i do dzisiaj zero na koncie.
I jak na złość zgubiłem potwierdzenie wpłaty.
Szanse na odzyskanie kasy pewnie zerowe
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
Wpłaciłem do nich tydzień temu stówkę przez pocztę i do dzisiaj zero na koncie.
I jak na złość zgubiłem potwierdzenie wpłaty.
Szanse na odzyskanie kasy pewnie zerowe
ja tak samo wpłacałem na poczcie tydzień temu i jak na razie jeszcze pieniądze się nie pojawiły. więc może mają jakieś opóźnienia z księgowaniem
 
S 112

staruch

Użytkownik
ja tak samo wpłacałem na poczcie tydzień temu i jak na razie jeszcze pieniądze się nie pojawiły. więc może mają jakieś opóźnienia z księgowaniem
Napisałem do nich zobaczymy co odpowiedzą
Zawsze to trwało 2-3 dni
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
Raczej po kasie, bo przecież na Tobet nie można wpłacać od kont osób trzecich... Ale może też będziecie mieli farta. Na przyszłośc zanim zrobicie tak to pytajcie supportu czy tak wolno przelać!
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
Raczej po kasie, bo przecież na Tobet nie można wpłacać od kont osób trzecich... Ale może też będziecie mieli farta. Na przyszłośc zanim zrobicie tak to pytajcie supportu czy tak wolno przelać!
można tak przelać bo już tak robiłem i pytałem supportu
a wogóle to pisałem do nich już dziś parę razy i zero odezwu z ich strony
 
S 112

staruch

Użytkownik
można tak przelać bo już tak robiłem i pytałem supportu

a wogóle to pisałem do nich już dziś parę razy i zero odezwu z ich strony
Wpłacałem tak do nich z 5 razy i wszystko było OK
A teraz nawet support nie odpowiada
 
Do góry Bottom