>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tobet - opinie

vader 2,8K

vader

Forum VIP

W tym temacie czekamy na wasze opinie na temat bukmachera Tobet. Co Wam się w nim podoba, a co nie? Na co zwracać uwagę przy graniu itp. Ich mocne, a także słabe strony. Temat na pewno przydatny dla nowych graczy, którzy chcą rozpocząć grę u tego bukmachera.
Co sądzicie o Tobet?
 
S 0

sebastw

Użytkownik
Ja starałbym sie uprzedzać graczy raczej tylko o mocnych stronach buka. Słabe to mogę podawać , ale raczej nie publicznie.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Nie wiem jak w innych dyscyplinach ale oferta tenisa dość dobra w tobecie. Ilość turniejów nie poraża (np. na Australian Open nie mieli debli), ale często w pierwszej rundzie turnieju mają handicapy gemowe, co na początku turnieju jest rzadkością u innych buków.

Mnie osobiście ten buk się podoba jako uzupełnienie innych (typuję tenis), fajną sprawą są zakłady bez ryzyka, na przestrzeni ostatniego miesiąca były chyba trzy :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Buk świetny. Jestem w nim o tygodnia, zleciłem wpłatę w niedzielę, a na następny dzień pieniędze były na koncie. Oferta dobra. Serdecznie polecam!
 
M 0

maarcin89

Użytkownik
najlepszy buk u jakiego grałem, wypłaty bardzo szybkie zlecam wieczorem wypłate a następnego dnia po południu pieniądze są już na koncie. Jeśli chodzi o formalności to odemnie nie chcieli żadnych dokumentów, wpłata z konta jest potwierdzeniem naszej tożsamości. Szeroka oferta zakladów wszystko czytelne i miłe dla oka. Kursy porównując do innych konkurencyjnych zakładów naprawde dobre i często dają zakład bez ryzyka do 20 zł, teraz na olimpiade widze że znowu na skoki i biegi ;) pozdrawiam i polecam.!
 
G 0

gandixnl

Użytkownik
Bardzo polecam! Na slotach z 20 zł zrobiłem 800 ;] Wypłata bez żadnych problemów ;) Kursy naprawdę ładne i częste promocje! Jak dla mnie buk nr.1 ;)
 
M 0

mikels

Użytkownik
Siedzibe mają w Krakowie, macie namiary? siędzą tam polscy traderzy i obsługa klienta, wszyscy załatwiona robota po znajomści z terroristem. Co jak co ale gosc wszystkich znajomych sciagnął, szkoda że nie luzałem mu dupy jak była okazja.
PS. Pani Justyna z obsł klienta nie wie co to HC ????
 
cichy82 0

cichy82

Użytkownik
Pierwsze wrażenie pozytywne. W piątek przelałem pieniążki przelewem bankowym, dzisiaj w godzinach popołudniowych były zaksięgowane na koncie Tobet. W ciągu 5 minut od postawienia pierwszego zakładu dostałem 100 % bonus. Kursy nie powalają ale nie są też najniższe. Nie wiem jak z wyborem oferty bo gram tylko w niektóre ligi piłkarskie a te są dostępne także dla mnie ok. Mam nadzieję że od przyszłego tygodnia będzie dostępna polska liga żużlowa bo to druga dyscyplina, w którą się bawię :p Live chat w języku polskim, obsłga bardzo miła ( z niemiłą się jeszcze nie spotkałem ;)) Nie mogę się wypowiedzieć o wypłatach środków ale czytając powyższe posty myślę, że nie będzie problemów.
Reasumując polecam bukmachera, chociażby po to, żeby ogolić go z bonusa, z którego obrotem nie miałem nigdy problemów.
Pozdrawiam!
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Bardzo fajny buk.
✅ szybkie rozliczanie kuponów ( większości przynajmniej );
✅ fajny suport poprzez e-mail ( miło i sprawnie zawsze na temat );
✅ Szybkie wypłaty na konto i moneybookers ( 2 godziny ) i bankowe ( na 2 dzień pieniążki byly ),
✅ przy wypłacie większych środków proszą o weryfikację..trwa niecałą godzinę
⛔ trzeba poczekać czasem 2-3 godziny na rozliczenie kuponów z tenisa ( challenger )
⛔ przy wyższych stawkach na live ( &gt; 2000 ) zdarzają się blokady ale tak jest chyba wszędzie,
⛔ większe wypłaty ( &gt;3000 ) proszą o kilka dokumentów tj. dowód, skan karty, skan profilu moneybookers..ale to też w sumie na neuralne bardziej niż minus :p
⛔ szybko znikają zakłady na tenisa i nie ma wielu opcji jak hc czy hemy szy nawet dokładny wynik seta ( tylko w największych turniejach )
Ogólnie na ✅
P.S. wiecej info o samym buku niż o wpłatach / wypłatach wiec powinienem posta wrzucić do tematu zbiorczego za co z góry przepraszam
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Korzystam z konta zaledwie od tygodnia, poprzez ten okres moje spostrzeżenia to:
✅Oferta piłki nożnej ligi polskiej, aż do 4 ligi
✅Szybki i rzetelny support
✅Możliwość obstawiania poprzez funkcje Mobile

⛔Jako, iż głównie gram tenisa na tej dyscyplinie mi najbardziej zależy. Kiepska oferta na tenisa tzn. mało opcji dodatkowych do samego spotkania ????
 
cichy82 0

cichy82

Użytkownik
Hej. Przy wyplacie 600zl nie chcieli zadnego dokumentu. Po zleceniu wyplaty nastepnego dnia pieniadze mialem na koncie wiec kolejny +, wczesniej pisalem opinie o Tobet i tez byly same + ale teraz po dwoch miesiacach gry musze stwierdzic, ze minusem i to jak dla mnie duzym jest pozne dodawanie niektorych zdarzen. jako osoba pracujaca od 7 do 15 mecze obstawiam wieczorem dnia poprzedniego niestety w Tobet kila lig m.in rosyjska dodawana jest w dzien meczu ( kilka godzin przed)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Możesz napisać na czacie albo wysłać maila z prośbą o wystawienie konkretnych meczów i powinni Ci to wystawić.
 
cichy82 0

cichy82

Użytkownik
Nie no Vader, az tak zle to ze mna nie jest;) Oczywiscie, ze pisalem. 3x pisalem i pytalem czy beda mieli wystawiony mecz np. Cska Moskwa i jesli tak to czy moga wystawic go juz dzisiaj bo chcialem zagrac jednak Pani na live chat odpowiadala, ze mecz zostanie wystawiony w dniu jutrzejszym:/
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Chciałbym jeszcze dodać

✅Szybkie wypłaty, dokonałem wczoraj wypłaty, dziś pieniążki były na koncie ????
✅Liczne bonusy, gram 2 tygodnie a już dostałem 220 pln-ów bonusów, do tego możliwość wygrania $ za dodatkowe konkursy

⛔Kursy na tenisa, Roland Gaross ruszył a opcji do stawiania dość mało :?
 
Do góry Bottom