>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Cake Poker Network

suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Cake Poker jest jedną z najmłodszych (założona w 2004 roku) sieci pokera online. Pomysłodawcy wyznaczyli sobie następujący cel: przy pomocy wysokiej jakości oprogramowania oraz kreatywnych rozwiązań urozmaicić szarą rzeczywistość dostępnych na rynku poker roomów.

Na efekty nie trzeba było długo czekać: dzisiaj Cake Poker Network znajduje się na liście 20 ulubionych sieci e-hazardu.
Cake Poker zezwala graczom ze Stanów Zjednoczonych grać na pieniądze.

Kilka poker roomow z tej sieci:

-CakePoker
-RedBack
-YogaPoker
 
G 46

gosiam

Użytkownik
Czy w tej sieci przed wypłatą jest potrzebny depozyt ? Oraz jaką trzeba przejść weryfikację przed wypłata? Z góry dzięki.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
To zależy w większości roomów z tej sieci nie jest potrzebny depozyt i przeważnie przy mniejszych wypłatach nie ma weryfikacji. Wypłata w około 24 godziny.
Niektóre takie , jak np. Twobit mają inny cashier, inne zasady wypłaty i nie wiem , jak to tam wygląda.
 
M 0

mundur

Użytkownik
na tym twobitpoker wygralem 3$ i nic z tym nie moge zrobic ani turka zagrac ani na ct wejsc
da sie jakos to wykorzystac?
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Nie wiem naprawdę. Widziałem turnieje organizowane dla innych for zagranicznych i Polskich to do nich napisałem. Mój błąd, że nie spojrzałem nawet w cashier, bo myślałem , że wszystko wygląda tak jak w każdym cake czyli bezproblemowo . Z drugiej strony widzę, że można tam chyba wypłacić bez depozytu na Netellera.
 
G 46

gosiam

Użytkownik
Chyba, że zrobić transfer na inny room z cake i wypłacić na mb, ale teraz pytanie: czy po transferze te środki są objęte obrotem?
 
K 6

koziuch

Użytkownik
ja właśnie zlecilem wyplate na netka 60$, najpierw musialem to przetransferowac z konta pokera do cashier, cos podobnego z tym cashierem jak w sieci entraction, kasa powinna byc na netku do 24h ;)
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Chyba, że zrobić transfer na inny room z cake i wypłacić na mb, ale teraz pytanie: czy po transferze te środki są objęte obrotem?
Nie wiadomo , faktycznie jest tam opcja player2player, ale to tez myślę, że tylko wewnątrz roomu, a nie w całej sieci.
Pograłbyś troche ;) Bo jak kazdy od razu wypłaci to wiecej turnieji nie zrobia ????
Dobrze, że próbuje wypłacać, jak wszystko będzie bez problemu to potem będzie można myśleć o dalszych turniejach, bo narazie widzę , że same problemy u nich ????
 
K 6

koziuch

Użytkownik
mijają wlasnie 22 godziny od zlecenia wyplaty, kasy nie ma, support nie odpowiada, live chat niby online ale po 10 sekundach przekierowuje na leave a message, ogolnie dramat
 
M 603

mariuszck

Użytkownik
Pewnie pieniędzy nie zobaczymy. Wygląda to na jakiś krzaczek.
Przecież lepszą stronę dzieciaki w Liceum robią na informatyce.
 
Do góry Bottom