>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Merge

suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Jedna z najnowszych sieci pokerowych, powstała w 2007 roku: Merge Gaming Network. Nie boryka się ona na szczęście z problemem niewystarczającej liczby graczy. Ich baza przejęta bowiem została od poprzedniego produktu firmy, czyli pokerroomu Poker.com. Cechą charakterystyczną sieci Merge jest fakt, iż wciąż przyjmuje ona traffic z USA, mimo zakazów prawnych wprowadzonych w tym kraju i dotyczących hazardu intenetowego.

Klient pokerowy firmowany znakiem Merge Gaming zapewnia kilka dodatkowych, rzadziej spotykanych funkcji, np.: Bad Beat Jackpot, Shootout i Bounty Tournaments, i zupełnie niestandardową funkcję Deal It Twice (drugie rozdanie turn i river za zgodą dwóch graczy będących na allin preflop).

Kilka poker roomow z tej sieci:

-Big Bet Poker
-Reefer Poker
-365 Bonitas
-Black Chip Poker
 
G 46

gosiam

Użytkownik
Dolacz do listy jeszcze 1bet2bet.com, pokernordica, carbonpoker, Bluffroom,

to te najbardziej znane

potem usuń post
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Pytam tutaj bo nie widze konkretnego tematu do Carbon poker
A wiec nie wiecie czy sa jakies turnieje badz miejsce gdzie moge wykorzystac punkty. W legendzie turniejow widze cos takiego jak znaczek &quot;points&quot; jednak nie znalazlem zadnego turnieju z nim.
Z góry dzieki za odpowiedz
Pozdrawiam
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
W większości zwykłych turniejów z tego co wiem w merge możesz wykorzystać punkty na wpisowe np. 5.5$ to 550pkt .
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
W większości zwykłych turniejów z tego co wiem w merge możesz wykorzystać punkty na wpisowe np. 5.5$ to 550pkt .
No tak przeciez jak grywalem w tej scieci to mialem do wyboru jak sie zarejestrowac, ale zupelnie zapomnialem, dzieki za przypomnienie
Pozdrawiam
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Witam, zamierzam zamowic u nich jakas koszulke za punkty i moje pytanie brzmi czy ktos juz mial taka przyjmnosc a jesli tak to jaka tam jest rozmiarowka? Słyszalem ze w jakis pokeroomach jest zdecydowanie awyzona
Dzieki za odpowiedz
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Jaka jest najlepsza firma Pokerowa z Softem Merge?, Chodzi głównie o szybkie wypłaty na moneybookers(kilka godzin) + zero jakiś smiesznych weryfikacji typu skany itp
 
Do góry Bottom