>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Curling

Status
Zamknięty.
curler 3

curler

Użytkownik
Gdyby ktoś potrzebował porad, miał jakieś pytania, chciał typy itp.
To piszcie lub zaglądajcie do tematu, który będzie poświęcony tylko curlingowi i za niedługo założę go w dziale kupony lub kupony ze statystykami.
Jestem zawodnikiem i znam się na rzeczy.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Ja z całą pewnością postawię nie raz na Szwedki. Jeśli dobrze kojarzę po nazwiskach to wystąpią w tym swoim mistrzowskim składzie, w którym zdobywały już wiele trofeów. Będę im poza tym bardzo kibicował.
 
curler 3

curler

Użytkownik
Ze Szwedkami bym uważał, są raczej bez formy w porównaniu do tego co prezentowały przed laty. Poważnie się zastanów nad ich przeciwniczkami zanim postawisz ????
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Może sam coś zaproponujesz?
Dlaczego są wg Ciebie bez formy? ????
Pytam z czystej ciekawości bo o curlingu nie mam zielonego pojęcia ;)
 
curler 3

curler

Użytkownik
Dlaczego bez formy? Ich występ 2 miesiące temu na Mistrzostwach Europy nie był wymarzony, swoją grą nie prezentowały tego co zawsze, a 5 miejsce to jak na nie nierewelacyjnie, wręcz słabo. Nie wiem, może miały akurat słabszy turniej, po pierwszych meczach w Vancouver będziemy mogli powiedzieć o nich coś więcej.
W pierwszej kolejce mężczyzn najpewniejsi są Szwajcarzy a w drugiej postawiłbym na Kanadyjczyków. Pierwszą kolejkę pań raczej odpuszczam.
Jutro pomyślę nad swoim tematem w kuponach.
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Curler skoro znasz się na rzeczy, to może przeanalizujesz pierwsze spotkania, które jak wiadomo odbędą się dzisiaj. Mam zamiar zagrać coś z curlingu na dziś, jednak za bardzo się nie znam, a przeglądanie suchych wyników z ostatnich imprez mało mi da. Zauważyłem, że jest dzisiaj kilka ciekawych spotkań zarówno wśród Pań jak i Panów. Zastanawiam się nad Szwajcarami właśnie, którzy podejmą Duńczyków. Kurs może nie za wysoki, ale jest do przyjęcia. Myślałem także nad Wielką Brytanią ze Szwecją, na zwycięstwo WB. Co powiesz na ten temat? Wśród Pań ciekawie wygląda mi typ na USA z Japonią. Fajnie by było, gdybyś znalazł chwilę i wypowiedział się na temat, albo przynajmniej podał jakieś forum lub stronkę na której dowiedziałbym się więcej o faworytach i typach na tej imprezie.
 
curler 3

curler

Użytkownik
Niestety dziś czas mi nie pozwala na pisanie analiz :?
Wieczorem ok. 21/22 postaram się coś napisać na temat wszystkich najbliższych meczów.
Na pierwszą kolejkę polecam mecz Szwajcaria-Dania z typem na Szwajcarów.
Zapraszam też do mojego tematu - link w sygnaturze.
i do wieczora! ;)
 
curler 3

curler

Użytkownik
U pań tak jak przewidywałem, mecze bardzo wyrównane w każdym meczu przed ostatnim endem remis lub różnica 1pkt. Właśnie dlatego nie typowałem tej kolejki, ale teraz po oglądaniu 3 z tych 4 meczów mam rozeznanie na następne rundy.
W moim temacie typy na noc - zapraszam.
 
curler 3

curler

Użytkownik
Kanada raczej wygra z Japonią i Chiny też powinny ale w tym drugim meczu nie mam pewności. Nie wiem czemu ale na razie jakoś ciężej typuje mi się mecze kobiet.

Edit: Przeanalizowałem ten mecz i myślę, że Chinki wygrają.
 
curler 3

curler

Użytkownik
Długo analizowałem typy na najbliższą kolejkę mężczyzn i powiem tak...

1. Szwedzi są w formie, młoda drużyna która niedawno wywalczyło Mistrzostwo Europy, pokonała tam m. in. Niemców. Ich pierwszy mecz na IO zagrali bardzo dobrze pokonując mocną Wielką Brytanię, są dla mnie faworytem tego spotkania.

2. Duńczycy zagrali bardzo dobrze w pierwszej kolejce Igrzysk, przegrywając minimalnie ze Szwajcarami 1 punktem. Tak samo Chińczycy, świetny pierwszy mecz przeciwko Francuzom również przegrany minimalnie 1 punktem.
Ostatnie mecze tych dwóch reprezentacji zakańczały się zwycięstwem Chińczyków i pomimo dobrego pierwszego meczu Danii teraz sądzę, że ulegną. Poza tym to jednak jedna z gorszych reprezentacji w tych Igrzyskach.

Niemcy-Szwecja
Dania-Chiny
 
D 0

damafi

Użytkownik
Z tego co patrzę tzn na tabelę zwycięstw w tych Igrzyskach to na dzisiaj na 23 u mężczyzn warto postawić na:
Dania- Kanada 2 ✅
Norwegia- Chiny 1 ✅

Curler Ty się na tym znasz więc jestem ciekawy Twojej opinii....
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
#1


1.France v Germany
Germany 1.50


2.Norway v Denmark
Norway 1.20


3.Sweden v USA
Sweden 1.40


stawka:40zl
ew.wygrana:100,80zl


1.Niemcy wczoraj świetnie spisali się w meczu ze Szwajcarami których pokonali 7-6 wyciągneli można by powiedzieć wynik ale liczy się zwycięstwo. Wcześniej słabsza gra Wygrana z USA i porażki z Kanadą Szwecją i Norwegią.
Francuzi bardzo słabo 1-3 18-30 czyli w pkt aż -12 czyli abrdzo dużo wczoraj porażka z USA czyli najsłabszą druzyną wydawać by się mogło tej Olimpiady.
Typuje spokojne zwycięstwo NIemców którzy może odbiją się od dna i zaatakują pozycje w pierwszej czwórce.

2.Tutaj nie ma sie co rozpisywać Norwegia powinna spokojnie rozbić bardzo bardzo słabych Duńczyków

3.Tutaj też wczoraj się Amrykanom udało wygrac ledwo co z Francją i odnieść pierwsze zwycięswo przy 4 porażkach Szwedzi bilans 3-1 kurs ciekawy wieć polecam
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ja może dorzucę swoje 3 grosze ;)
Oglądałem curling i podoba mi się ;) Chyba żadnej nowości nie powiem typuje tak:

Norwegia
-Szwecja @1 -1,45
Norwegowie pewnie kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, ich zawodnicy mają wysoki % wybić kamieni, jedyna porażka wiadomo z niebotycznie grającymi Kanadyjczykami. Szwedzi nie spisują się najlepiej fakt faktem przegrywają minimalnie ale porażki z USA, Francją dają do myślenia że raczej nie dla psa kiełbasa. Nie wiem czemu bukmacherzy wciąż nie doceniają drużyny Norwegii (widziałem ich 3 mecze). Wg mnie drużyna na medal brąz lub srebro bo złoto chyba wiadomo dla kogo.
Wlk Brytania- USA @1-1,4
Tutaj też mogę coś powiedzieć, drużyna UK gra dobrze ale niestety ich zawodnik (ten najstarszy Evan Mc Donald) gra słabo, Murdoch i inni ok, ale w 3 meczach jakie widziałem, McDonald maścił (za mocno puszczał kamień lub coś zmarał) USA już o nic nie grają. Warto się skusić.
Kanada - Szwajcaria - @1--1,2 chyba tutaj komentarz zbędny, szkoda że w niektórych bukach poblokowali handicapy (-1,5 Canada jak nic ;) )

P.S Jakby ktoś ma dużą wiedzę z biathlonu (biegi masowe) to proszę o PW ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom