>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Zablokowane konto, jak odzyskać pieniądze?

M 0

morwa171

Użytkownik
Mam problem z firmą Betway! Wygrałem 650 zl, w ten sam dzień zleciłem wypłate na konto. 2 dni później poszedłem do kolegi i analizwaliśmy kupony. Zalogowałem sie na jego komputerze zaraz po nim. Następnego dnia wracam do domu, chce zalogowac sie na swoim koncie i jest napisane, ze moje konto zostalo zablokowane! Zastanawiam sie co jest grane. sprawdzam stan konta bankowego i zauwazam, ze zadne pieniadze nie wplynely. Dobrze wyplaty sa zwykle realizowane do 7 dni, ale zazwyczaj wplywaja predzej. Wchodze na swoja poczte, a tam zadnego maila z podaniem powodu dlaczego konto zostalo mi zablokowane. Piszę wiec maila z zapytaniem o co chodzi. Oni odpisali tak samo jak i mojemu koledze, ze konto zostalo zablokowane z powodu zlamania regulaminu, gdyz logowalismy sie oboje na tym samym ip. Wszystko bylo by normalne gdyby nie fakt wyplaty pieniedzy. Sądze ze tylko o to chodzi. Betway stwarza problemy nie dlatego ze nastapilo takie logowanie, bo przeciez taka sytuacja moze mieć miejsce w każdym miejscu publicznym np. szkole, pracy itp. Po pierwsze wypłata powinna zostac zrealizowana, gdyz zostala zlecona wczesniej niz to logowanie mialo miejsce. Pomóżcie jak mam załatwic tą sprawę? Gdzie sie odwołać? Każdy wie, że support tam slabo funkcjonuje. Caly czas odpisuja to samo. A ja chcialbym odzyskac swoje pieniadze.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Pieniędzy już nie odzyskasz. Każdy bukmacher ma swój regulamin, który przed założeniem u nich konta powinieneś przeczytać :?
 
N 0

niepokorny

Użytkownik
poczytaj sobie temat troche nizej o betway, zapomnij ze ci cos oddadza albo ze cie o czyms poinformuja, po co sie wogole u nich rejestrowales
 
ohyeach 0

ohyeach

Użytkownik
Poczekaj na Betway_Team, może on Ci pomoże. Ta sytuacja jest trochę inna niż nasza (opisana troszkę niżej) tak więc może warto poczekać.
 
M 0

morwa171

Użytkownik
Jezeli mieliście podobna sytuacje i nie mogliscie sie dogadac z bukmacherem to piszcie jak załatwiliscie ten problem... odwolywaliscie sie gdzies albo cos? Pisalem do Betway_team, ale jeszcze nie odpisał...
 
T 0

tomi-luzak

Użytkownik
Mam problem z firmą Betway! Wygrałem 650 zl, w ten sam dzień zleciłem wypłate na konto. 2 dni później poszedłem do kolegi i analizwaliśmy kupony. Zalogowałem sie na jego komputerze zaraz po nim. Następnego dnia wracam do domu, chce zalogowac sie na swoim koncie i jest napisane, ze moje konto zostalo zablokowane! Zastanawiam sie co jest grane. sprawdzam stan konta bankowego i zauwazam, ze zadne pieniadze nie wplynely. Dobrze wyplaty sa zwykle realizowane do 7 dni, ale zazwyczaj wplywaja predzej. Wchodze na swoja poczte, a tam zadnego maila z podaniem powodu dlaczego konto zostalo mi zablokowane. Piszę wiec maila z zapytaniem o co chodzi. Oni odpisali tak samo jak i mojemu koledze, ze konto zostalo zablokowane z powodu zlamania regulaminu, gdyz logowalismy sie oboje na tym samym ip. Wszystko bylo by normalne gdyby nie fakt wyplaty pieniedzy. Sądze ze tylko o to chodzi. Betway stwarza problemy nie dlatego ze nastapilo takie logowanie, bo przeciez taka sytuacja moze mieć miejsce w każdym miejscu publicznym np. szkole, pracy itp. Po pierwsze wypłata powinna zostac zrealizowana, gdyz zostala zlecona wczesniej niz to logowanie mialo miejsce. Pomóżcie jak mam załatwic tą sprawę? Gdzie sie odwołać? Każdy wie, że support tam slabo funkcjonuje. Caly czas odpisuja to samo. A ja chcialbym odzyskac swoje pieniadze.
A swoją drogą dlaczego nie można się logować na to samo Ip przeciez kolega może nie miec internetu w domu i loguje się z domu kolegi póxniej kolega chcę zagrać co w tym złego...?
 
ohyeach 0

ohyeach

Użytkownik
A swoją drogą dlaczego nie można się logować na to samo Ip przeciez kolega może nie miec internetu w domu i loguje się z domu kolegi póxniej kolega chcę zagrać co w tym złego...?
Po to żebyś nie zakładał kont na całą swoją rodzinę. W ten sposób mógłbyś wielokrotnie wykorzystać bonus. Tak mi się wydaje.
 
betway_team 0

betway_team

Użytkownik
poczytaj sobie temat troche nizej o betway, zapomnij ze ci cos oddadza albo ze cie o czyms poinformuja, po co sie wogole u nich rejestrowales
naprawde prosze sobie darowac takie teksty. zostal zlamany regulamin, gdyz logowano sie do wiecej niz 1 konta z tego samego komputera i konta zostaly zablokowane.
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
naprawde prosze sobie darowac takie teksty. zostal zlamany regulamin, gdyz logowano sie do wiecej niz 1 konta z tego samego komputera i konta zostaly zablokowane.
Kpina !!!!! W Sportingbet - sa dwa konta z mojego IP (wlasne i na czlonka rodziny ???? ) - od 8 lat ! W expekt sa dwa konta ( to samo IP) - analogicznie jak Sportingbet - W Gamebookers sa dwa konta (to samo IP) !! Betclic - to samo !! I jeszczce promocje - Cud , miod , orzeszki - genialna wspolpraca. Bo wiedza ze tylko strategia nastawiona na gracza bedzie przynosic im zyski. A nie przeciwko - przeciez to jasne jak slonce - przeciez to jest tak logiczne ze az smieszne ze Betway tego nie rozumie.

Kazde zweryfikowane z kazdego wyplaty i na kazde wplaty - od X lat - kazde jest uzywane.

Zaden z tych bukow nie robil nigdy problemow , nigdy (!!)

Z mojego IP, logowano sie do 4 roznych kont Expekt. czy ten starszny zly Expekt zablokowal komus konto? NIE! Bo bywa ze sie siedzi ze znajomymi i obstawia.

Jestescie smieszna firma - przeciw graczom - a nie dla graczy.

I Ty piszesz ze zablokowaliscie konta bo nastapilo &quot;LOGOWANIE&quot; z tego samego IP 2 kont - prosze Cie - nie widzisz w tym kretynskiego zabiegu? Przeciez taka praktyka podchodzi pod czyste zlodziejstwo...
 
betway_team 0

betway_team

Użytkownik
dokladnie tak jak Pan napisal. kazde zweryfikowane. a tutaj problem byl taki ze oba konta wykorzystaly bonus powitalny i nie byly zweryfikowane. no i nie byli to czlonkowie rodziny.
a zapomnialem dodac, ze sprawa jest w toku.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Popieram Cię Arbiter_Erhan z tego co wiem w BWIN mozna miec nawet 10 kont z tego samego IP oby tylko konto było zweryfikowane i można się logować gdzie się tylko chce o każdej godzinie dnia i nocy.
To z tym łamaniem regulaminu w sprawach gdzie się ktos zalogował to KPINY.
Bo przykładowo mam jedno konto założone z domu na domowe IP i jak pójdę do pracy to w międzyczasie nie mogę się zalogować i obstawić meczyku? , bo nie daj Boże ....kolega też kilka dni temu sie zalogował tez z pracy i obstawił meczyk ? KPINY!
Trzeba patrzeć skąd kto się rejestruje i czy ma konto zweryfikowane -a nie sąd później obstawia mecze lub gra w kasynie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Każdy bukmacher ma własne zasady...
Betgun też blokuje konta za logowania z tego samego IP na różne konta. Tam blokują konta i nie zwracają środków.
 
artsik 3

artsik

Użytkownik
Dziwi mnie to że Vader w każdym temacie broni betway. Czy on ma z tego jakieś zyski?
Wiem że moje konto za tą wypowiedź może być zablokowane.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dziwi mnie to że Vader w każdym temacie broni betway. Czy on ma z tego jakieś zyski?
Wiem że moje konto za tą wypowiedź może być zablokowane.
W jakim każdym? Gdzie broni? Staram się być obiektywny i chłodno podchodzić do sprawy. A nie iść za głuchym tłumem, który pisze: &quot;oszuści&quot;, &quot;złodzieje&quot;.
Tak najlepiej rzucić hasło.
Żadnych zysków nie mam.
Nie to forum kolego... tutaj nikogo nie blokuje się i nie usuwa postów tylko dlatego, że tak komuś się podoba. Ale uwierz mi, że są takie pseudo fora bukmacherskie gdzie zarząd forum nie zna słowa obiektywizm.
Chcesz zobaczyć jak działa tłum?
Popatrz. Najpierw piszę to:
Każdy bukmacher ma własne zasady...
Betgun też blokuje konta za logowania z tego samego IP na różne konta. Tam blokują konta i nie zwracają środków.
A pod moim postem pojawia się taki post...
Tylko u was sa takie problemy,nigdzie indziej tego nie ma,
niepokorny- załóż konto w betgnie. Zrób tak samo. A później przyjdź i napisz, że nigdzie tak nie ma...
To, że ktoś gra w 3-4 bukach i ma takie pojęcie to nie znaczy, że może pisać sobie opinie, które nie mają potwierdzenia w rzeczywistości.
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
To moze ja sie odniose jeszcze do mojej porannej wypowiedzi. Byc moze uzylem ostrej formy, ale doskonale ciagle zdawalem sobie sprawe ze taki wlasnie maja zapis w regulaminie i przez pryzmat owego nieszczesnego regualminu, chcialem betway-supportowi zobrazowac, ze takie zabiegi sa zenujace - i inni bukmacherzy (nie twierdze ze wszyscy) - ktorzy maja w tej kwestii bardziej ludzkie zapisy ( badz ich nie maja) - sa bardziej cenieni.

Moja wypowiedz negowala owy regualmin - i w dalszym ciagu uwazam ze to jest kpina.

Bo jest to nastawienie firmy na kierunek &quot;gracz-wrog&quot; a nie &quot;gracz-przyjaciel&quot;.
 
N 0

niepokorny

Użytkownik
W jakim każdym? Gdzie broni? Staram się być obiektywny i chłodno podchodzić do sprawy. A nie iść za głuchym tłumem, który pisze: &quot;oszuści&quot;, &quot;złodzieje&quot;.
Tak najlepiej rzucić hasło.
Żadnych zysków nie mam.
Nie to forum kolego... tutaj nikogo nie blokuje się i nie usuwa postów tylko dlatego, że tak komuś się podoba. Ale uwierz mi, że są takie pseudo fora bukmacherskie gdzie zarząd forum nie zna słowa obiektywizm.
Chcesz zobaczyć jak działa tłum?
Popatrz. Najpierw piszę to:

A pod moim postem pojawia się taki post...

niepokorny- załóż konto w betgnie. Zrób tak samo. A później przyjdź i napisz, że nigdzie tak nie ma...
To, że ktoś gra w 3-4 bukach i ma takie pojęcie to nie znaczy, że może pisać sobie opinie, które nie mają potwierdzenia w rzeczywistości.
Szanowny Panie adminie,aktualnie mam konta bodajze u 12 albo u 13 bukmacherow a pieniadze u 4 wiec prosze mi nie pisac takich rzeczy.

Vader// 12-13 bukmacherów? Wiesz ile jest firm bukmacherskich na rynku? Widać masz słabe rozeznanie.
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Szanowny Panie adminie,aktualnie mam konta bodajze u 12 albo u 13 bukmacherow a pieniadze u 4 wiec prosze mi nie pisac takich rzeczy.

Vader// 12-13 bukmacherów? Wiesz ile jest firm bukmacherskich na rynku? Widać masz słabe rozeznanie.
No dobrze Vader, ale ile jest firm w ktorych naprawde warto grac, bezpiecznie ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No dobrze Vader, ale ile jest firm w ktorych naprawde warto grac, bezpiecznie ????
Zachowując maksymalne środki ostrożności (nie kombinować itp.) prawie &quot;każdy znany&quot; buk. Nie będę pisał konkretnie bo zaraz ktoś mi napisze, że &quot;mam z tego zysk&quot;.
Wypowiadając się o bukach tutaj na forum (wypowiadam się, radzę dość sporo) zawsze piszę obiektywnie. Tak jak jest.
 
Do góry Bottom