>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania dotyczace freerolli i turniejow.

mark 2,3K

mark

Forum VIP
Jesli nie znasz hasla ,godziny,ilosci osob czy czegoś zwiazanego z turniejem pokerowym to wlasnie ten temat jest jedynym idealnym miejscem by o to zapytac .

Kazde pytanie w tematach z turniejami bedzie usuwane
 
P 12

polak13

Użytkownik
Czy turniej na Boylepoker blog jest na pewno dla polaków?Bo kiedyś mogłem a dzisiaj nie mogę się zarejestrować ;)
edit;;jest okej wszystko ale zainstalowałem nie dawno nowego windowsa i teraz mam tak że w sieci i poker muszę czekać z 2 min zanim podswietli mi się okienko register
 
P 12

polak13

Użytkownik
Jakie było wczoraj hasło do tego turka newfie na jbet ? mugłby ktoś podać wczorajsze(może jest to samo) albo na dzisiaj
 
S 0

simhazi

Użytkownik
betway nie moge sie zarejestrowac do tego turnieju wyswietla sie &quot;This is an invitation only tournament, you may not sign up at this time&quot; ;/
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
To,ze byly tydzien temu nie znaczy ,ze musza byc tez w ta sobote .Jak juz zrobilmy caly dzial to beda tematy na kazdy dzien i wtedy nie bedzie to tak wygladalo
 
P 12

polak13

Użytkownik
Odkąd wszystko zostało posegregowane to freerolli się nie podaje już w ogóle :-( W tamtym można było spytać czy jest coś na dzisiaj a teraz już nie można.;)
 
Do góry Bottom