>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Indie (temat zbiorczy)

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy z Ligi Indii, Niestety zbyt wielkiego pojęcia o tej lidze nie mam , będę się w nią próbował wkomponować także typy oceniam 1/10 każdy.
Pozdrawiam i zapraszam do udzielania się w temacie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Air-India v Dempo SC - 2 @@ 2,00 ✅ ✅

Air India spotyka się z Dempo nie pierwszy raz już w lidze. Spotkania pomiędzy nimi w zeszłym roku kończyły się zwycięstwem 2:0 Dempo oraz remisem 0:0. Dempo ma wielkie szansę objąć prowadzenie w lidze. Ich rywal z tabeli Churchill zremisował 2:2 w dzisiejszym spotkaniu,Najlepszym graczem i strzelcem Dempo jest Chetri, znakomicie współpracujący z Nigeryjskim napastnikiem Soleyem. Air India nie gra najlepiej na własnym terenie na 7 ostatnich meczy tylko 3 zremisowali a 4 przegrali. Zdecydowanie typuje zwycięstwo Dempo po kursie 2,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mahindra United - Lajong SC
Już dziś kolejna kolejka ligi Indii , Mahinda zajmująca 3 miejsce podejmie 10 Lajong który spisuje się na wyjazdach bardzo słabo i dzisiaj wątpie tutaj aby udało im się zdobyć choćby punkt, Mahinda ma w atatku znakomitego Subair Murtala Ali. 25 Letni Nigeryjczyk który na swoim koncie już ma 8 trafień. Jeżeli Mahindra wygra wskoczy na pozycję lidera a to ogromny zaszczyt w takich krajach więc wątpię aby taka szansa przeszła im koło nosa.
Moje propozycje :

Win Mahindra @@ 1,65 Bwin ✅
Over 2,5 @@ 1,85 Bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dempo SC - Sporting Clube de Goa
O godzinie 10:30, Rozpocznie się być może najważniejsze mecz w tym sezonie dla Dempo. Po wczorajszy wynikach otworzyła się szansa na objęcie lidera rozgrywek. Dzisiejsze zwycięstwo da im przewagę nad rywalami 2pkt. i objęcie fotela lidera. Z tego co wyczytałem na jednym forum nie potwierdzam że to informacja prawdziwa wysokie premie dla Dempo za te osiągnięcie. Jeżeli jest w tym choćby 1% prawdy na pewno to dodatkowa mobilizacja dla piłkarzy. Ich dzisiejszy rywal w tym sezonie gra poniżej przeciętnej zaledwie 5pkt. i ostatnie miejsce w tabeli.

Moja propozycja :

Win @@ Dempo 1,50 Bwin ✅ ✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dempo SC - East Bengal 1 @@ 1,75
Wyjątkowo bez analizy bo niestety skasowała mi się od nowa pisać się nie chce.
 
ciekavy 545

ciekavy

Użytkownik
Spotkanie: Pune FC - Churchill Brothers SC (mecz przełożono)
Typ: 2
Kurs: 2,70
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
W poniedziałkowym spotkaniu 18 kolejki I League zagrają numer 6 i 4 w tabeli. Churchill Brothers to uznana marka w Indiach, choć sezon 05/06 spędzony został w drugiej lidze. Po powrocie czwarte miejsce, sezon później drugie, a już w sezonie 08/09 mistrzostwo kraju. Pozwoliło to na udział w drugiej rundzie eliminacji do Azjatyckiej Ligi Mistrzów (federacja indyjska może pozwolić sobie na udział tylko jednego zespołu), gdzie jednak wysoka (5:2) przegrana z Al Wahda z Emiratów Arabskich. Pozostał udział w pucharze AFC (azjatycki odpowiednik Ligi Europejskiej). Po dwóch kolejkach, z 4 punktami są liderem grupy B, a za przeciwników mając drużynę w Kuwejtu i Jemenu. W lidze takich sukcesów już brak, pożegnano się też praktycznie z możliwością zajęcia dwóch pierwszych na podium. Pozostała walka o trzecie miejsce. W ostatnich spotkaniach 3 punkty na wyjeździe w pucharze AFC, porażka z liderem w Indiach (4:2), choć tutaj trzeba brać pod uwagę to, że Churchill cztery dni później grał właśnie mecz w pucharze. Jeszcze wcześniej pucharowy remis, następnie ligowy remis z numerem 7 i ważna wygrana z numerem 3, z którym do końca będzie trwała walka o ostatnie miejsce na podium w sezonie.
Pune FC to tegoroczny beniaminek w pierwszej lidzie Indii, po awansie z drugiego miejsca, wywalczonego w poprzednim sezonie drugoligowym. Co ciekawe, zespół powstał w sierpniu 2007 roku, a to oznacza, iż jest najmłodszym w gronie pierwszoligowych drużyn. W swoim pierwszym sezonie w drugiej lidze (W Indii brak trzeciej) zajął trzecie miejsce. Sponsorowany jest przez lokalną grupę biznesową, zajmującą się przemysłem włókienniczym i nieruchomościami, co pozwala myśleć, iż klub szybko nie upadnie. Ich pierwszy sezon w najwyższej klasie rozgrywek jest pozytywnym zaskoczeniem, choć ich ostatnie to straty punktowe. Dwie poprzednie, przegrane kolejki z numerami 12 i 9, remis z 5 i wygrana z 10.
 
luter 5

luter

Użytkownik
Salgaocar Sports Club-Mumbai
Typ:eek:ver 2,5
kurs:2,10
bukmacher:bwin
Analiza:

Juz 6 maja o godzinie 15:00 czasu polskiego rozpocznie sie spotkanie pomiedzy Salgaocar Sports Club a druzyna Mumbai.Z racji tego ze jest to ligi Indyjska i bramek w nie racze nie brakuje dziwi mnie tak wysoki kurs na over 2,5 poniewaz patrzac na obydwie ekipy jest to bardzo prawdopodobne.Druzyna gospodarzy zajumuje ostatnie miejsce w lidze z dorobkiem 24 punktow jednak ich mecze rozgrywane przed wlasna publicznoscia nie sa wcale nudne bo pada w nich sporo bramek o czym moze swidczyc bilans 7 over 2,5 w 9 ostatnich meczach na wlasnym boisku.Jesli chodzi o goscie nie sa oni wcale lepsi 25 punktow i 11 miejsce w lidze nie jest raczej dobrym bilansem a bramkostrzelnosc tej druzyny pozostawia sporo do zyczenie.Bilans gosci under/over w ostatnich 9 meczach wyjazdowych to 5 underow i 4 overy jednak nie matrwi mnie to za bardzo.Patrzac na wyczyny gospodarzy na wlasnym stadionie i wyniki typu 3-2 4-1 wydaje mi sie ze pomimo faktu ze goscie raczej nie strzelaja sporo bramek to w tym spotkaniu zobaczymy przynajmniej 3 gole tak jak mialo to miejsce w ostatnim meczu pomiedzy tymi druzynami gdy gospodarzem byla ekipa
Mumbai

Mumbai-Salgaocar Sports Club 2:1

Dlatego w tym spotkaniu stawiam na over 2,5 po niezlym kursie wystawionym przez bwin bo prawdopodobienstwo ze taki wlasnie over padnie w tym spotkaniu jest naprawde spore​
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Salgaocar Sport Club – AIFF XI
Typ: 1
Kurs: 1.40
Bukmacher: Ladbrokes

Analiza:


Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 4 kolejki I ligi Indyjskiej w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie pozycję wice lidera ekipa Salgaocar Sport Club z 14 i zarazem ostatnim AIFF XI. Gospodarze tego spotkania w 3 dotychczasowych ligowych kolejkach zdołali 3x odnieść zwycięstwo zdobywając przy tym 8 bramek a stracili 3. Goście natomiast w swoich 3 ostatnich spotkaniach zdołali zaledwie 1x zremisować a 2x doznali porażki strzelając przy tym 2 bramki a stracili 7. Gospodarze tego spotkania przed rozpoczęciem nowego sezonu ściągnęli do swoich szeregów kilku dobrych zawodników a mianowicie Japończyka Ryuji Sueoka który występuje na pozycji pomocnika i zdobył w miniony sezonie 5 bramek w barwach Mohun Bagan, następnie napastnik Yakubu Yusif który zdobył w zeszłym sezonie 9 bramek w barwach East Bengal i oczywiście nie należy tutaj zapominać o najlepszym strzelcu minionego sezonu w barwach Salgaocar którym został Nigeryjczyk Eneke Ikenwa trafiający 16 razy do bramek rywali. Bardzo trudno cokolwiek napisać mi o drużynie gości gdyż nie jestem w stanie odnaleźć żadnych informacji co świadczy o słabym zapleczu tego zespołu. Reasumując wydaje mi się, że każde inne rozwiązanie niż wygrana gospodarzy będzie tutaj sporą niespodzianką.
5:0 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Dempo – FC Mumbai
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: Nordicbet

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się pojedynek będący 5 kolejką Indyjskiej I ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 6 miejsce w tabeli zespół Dempo z 3 FC Mumbai. Gospodarze tego pojedynku w rozegranych 4 dotychczasowych kolejkach ligowych zdołali 1x odnieść zwycięstwo 2x zremisowali a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 5 bramek a stracili 4. Goście natomiast w swoich 4 dotychczasowych 4 występach zdołali 3x zwyciężyć a 1x doznali porażki strzelając przy tym 6 bramek a stracili również 6. Warto dodać tutaj, że 3 zwycięstwa gości miały miejsce na ich własnym stadionie z zespołami z dolnej części tabeli a dopiero ekipa Churchill Brothers mogła sprawdzić możliwość tej ekipy i tak też się stało a Mumbai przegrał 1:4. Jako ciekawostkę dodam jeszcze fakt, że ekipa Dempo to aktualny mistrz kraju dla którego to spotkanie jest doskonałą okazją na powrót do czołówki tabeli po senny początku sezonu. Spojrzałem jeszcze na ostatnie 3 pojedynki po między tymi zespołami rozegranymi właśnie na terenie aktualnego mistrza kraju i 2x zwyciężali gospodarze a 1x padł remis. Reasumując wydaje mi się, że każde inne rozwiązanie niż wygrana gospodarzy będzie tutaj sporą niespodzianką.

1:0 ✅
 
typer303 0

typer303

Użytkownik
Spotkanie: Dempo SC - ONGC Mumbai
Typ: połowa czasu/pełny czas 1/1
Kurs: 2,30
Bukmacher: Expekt

Dziś pojedynek mistrza z beniaminkiem. Zespół Dempo w tym sezonie nie błyszczy.Mistrz kraju zajmuje dopiero 5 miejsce i traci już 9pkt do lidera. Natomiast beniaminek czyli zespół ONGC zajmuję ostatnią pozycję.
Gospodarze będą chcieli w tym meczu zbliżyć się do czołówki a zdecydowanie są lepszym zespołem niż goście.
Reprezentanci kraju których jest aż 5 w zespole gospodarzy muszą zacząć w końcu grać na swoim poziomie. Dlatego typ na zwyciestwo również w pierwszej połowie jest jak najbardziej prawdopodobny.Rzucą się do ataku od pierwszych minut.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Hindustan Aero - Dempo SC
Spotkanie &#39;&#39;Dawida z Goliatem&#39;&#39;. Hindustan ostatni zespół w tabeli nie grający kompletnie nic z Dempo który jest liderem i gra całkiem nieźle. Dziś do składu wraca Soleye który zdobył już 11 trafień w tym sezonie to może pomóc w overze w tym spotkaniu. Niema co porównywać form obu drużyn
Over 2,5 @@ 1,42 ✅ ✅
Win Dempo @@ 1,22 ✅ ✅
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Spotkanie: Arrows - Salgaocar
Typ: Salgaocar
Kurs: 1,55
Bukmacher:


Jutro rano w Indiach dojdzie do ciekawej rywalizacji, w której spisujący się w tym sezonie poniżej oczekiwań Salgaocar zagra na wyjeździe z jedną z dwóch najgorszych drużyn w rozgrywkach. Goście to obrońcy tytułu, którzy po 18 meczach zajmują dopiero 6. lokatę. Jeśli jednak pokonają w czwartek Arrows, dorobkiem punktowym zrównają się z czwartym zespołem tabeli i do trzeciej i drugiej drużyny tracić będą już tylko kolejno dwa i jeden punkt. Wszystko zatem w rękach Salgaocar, który jedzie na boisko fatalnie grającego Arrows. Gospodarze nie potrafią wygrać od 15 spotkań, zaliczając w tym czasie aż 8 porażek. Mistrzowie Indii natomiast spisują się ostatnio rewelacyjnie i z powodzeniem gonią czołówkę. W tym roku nie ponieśli dotąd żadnej porażki, która po raz ostatni przydarzyła się im 9 kolejek temu. W tym czasie wygrali aż 6 spotkań, z czego 4 wygrane miały miejsce już w styczniu, co tylko pokazuje, w jakiej formie znajduje się drużyna przejezdnych. W ostatniej kolejce Salgaocar wywiózł cenny punkt remisując z najlepszym w tym sezonie Dempo, zdecydowanym liderem rozgrywek. Poprzednie mecze to gładkie wygrane, w tym efektowne 4-0 z wiceliderem czy wyjazdowe 0-3 z sąsiadem z tabeli – Churchill Brothers. Na triumf Salgaocaru w rywalizacji z Arrows wskazuje nie tylko ostatnia dyspozycja obu drużyn, ale i historia spotkań tych ekip, które mierzyły się 4-krotnie i za każdym razem górą byli Mistrzowie Kraju, wygrywając bardzo przekonywująco 4-0, 0-3, 1-3 i 5-0.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dempo SC - Pune
Dempo absolutny lider rozgrywek w Indiach, Najwięcej bramek strzelonych 41:!: po 18 meczach, Najwięcej punktów 40pkt. podejmie siódme w tabeli Pune. Jeśli wierzyć informacją z internetu goście problemy kadrowe. Gospodarze natomiast sukcesywnie dążą mistrzostwa i walki w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Kurs zachęcający do dubla z Auckland
Win Dempo @@ 1,47
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Bengaluru - East Bengal
Przeglądając ofertę na dzisiejszy poranek natknąłem się na to spotkanie, gospodarze lider rozgrywek zagrają u siebie przeciwko ósmej ekipie East Bengal, gospodarze jeszcze w tym roku na własnym stadionie nie przegrali. Najlepszym strzelcem jest Sam Rooney znany z występów w Newcastle Jets natomiast zespół prowadzi Ashley Westwood który miał epizod trenera w Ketteringu. Zespół wygląda ciekawie a jeszcze lepiej kurs w dzisiejszym spotkaniu.
Wygrana Bengaluru @@ 2,25
 
Z 605,3K
Były piłkarz reprezentacji Francji Nicolas Anelka zagra w Mumbai City FC - klubie z ligi indyjskiej. 35-latek poinformował o tym za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych. To 12. klub w bogatej karierze napastnika.
&quot;Jestem zadowolony, że dołączyłem do Mumbai City FC oraz podekscytowany perspektywą grania w lidze indyjskiej&quot; - napisał Anelka. Francuz nie może doczekać się inauguracji sezonu w Azji.
&quot;Utalentowani zawodnicy z zagranicy i najlepsi gracze z Indii stworzą bardzo ciekawe widowiska&quot; - dodał.
Indyjski klub szybko zareagował na wypowiedź swojego nowego piłkarza, witając go w drużynie.
Anelka to były zawodnik takich klubów jak Arsenal Londyn, Real Madryt, Paris Saint Germain czy Chelsea Londyn. Ostatnio napastnik występował w angielskim West Bromwich Albion. W reprezentacji Francji w 69 meczach zdobył 14 bramek.
Indian Super League to najwyższa klasa rozgrywkowa w Indiach. Skupia osiem zespołów z największych miast kraju. Rozgrywki potrwają od października do grudnia. Wśród gwiazd sezonu 2014 są tacy zawodnicy jak Alessandro Del Piero, Robert Pires, David Trezegeut, Fredrik Ljumberg czy Luis Garcia.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Wygląda na to, że i w Indiach ludzie chcą zarobić na piłce nożnej. Indie to ogromny rynek. Wygląda to ciekawie.
Oficjalna strona ligi: http://www.indiansuperleague.com/

Ciekawa prezentacja zespołów z brytyjskiej gazety: http://www.telegraph.co.uk/sport/football/picturegalleries/11153697/Indian-Super-League-team-by-team-preview-guide.html?
no wiesz Indie to rynek, gdzie mieszka miliard 210 mln ludzi ???? można tam robić szmal jak się dobrze opakuję ligę i ściągnie gwiazdy (nawet emerytów)
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Indie, I-League
Data i godzina: 26.02.2018 r. 09:30
Spotkanie: Minerva Punjab - Aizawl FC
Typ: Minerva Punjab
Kurs: 1.60
Bukmacher: iforBET
Stawka - 2,5/10
Wynik - 2-0 FT ✅
Analiza:
Najważniejszy fakt to wypowiedź trenera Santosha Kashyapa:
Our eight-to-ten first team players are out and so I am taking all my youngsters. We will play attacking football...
W jutrzejszym spotkaniu zagra więc więcej młodzieży, niż faktycznie może to wyglądać z przewidywanych składów - jako, że Aizawl tak naprawdę gra tylko o bezpośredni awans do pucharu Super Cup (6 pierwszych drużyn awansuje bez play-offów), a jedyne, z kim ostatnio potrafią wygrać, to ostatni Indian Arrows, to trzeba spodziewać się, że Minerva jutro pokusi się o wysokie zwycięstwo, które z powrotem pozwoli im zająć fotel lidera. Gospodarze jutro bez Rahula Dasa, młodego obrońcy, którego brak nie powinien być aż takim problemem. Po dwóch porażkach z rzędu u siebie, gdzie zaczynali grać dopiero po utracie bramki - w meczu z Gokulam nie było daleko od remisu, gdyby tylko William Opoku nie zmarnował sytuacji sam na sam w 85 minucie, jutro powinni wyciągnąć wnioski i nie dopuścić do tego, by Aizawl narzucił swoje warunki gry. Spodziewam się, że nie powinno być problemu z wygraną Minervy - kusił mnie -1.5, ale przy średnio 1.33 gola na mecz dla Minervy i średnio niecałym 1 golu straconym przez Aizawl, tak ryzykować nie warto.
Minerva Punjab - Aizawl FC 2-0 FT - mecz zdominowany przez gospodarzy, nie odzwierciedla tego wynik, ale w pierwszej połowie Minerva miała 73% posiadania piłki - Aizawl próbował atakować, ale gdy tylko ruszali do przodu, spotykali się z szybkimi kontratakami gospodarzy.
 
Do góry Bottom