>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Biegi narciarskie

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik


Miejsce rozgrywania zawodów - Whistler Olympic Park, Whistler

Terminarz:​


15.02, 19:00 - Kobiety, 10 km Dowolnym
15.02, 21:30 - Mężczyźni, 15 km Dowolnym
17.02, 19:15 - Kobiety, Sprint Indywidualnie Klasycznym, Kwalifikacje
17.02, 19:45 - Mężczyźni, Sprint Indywidualnie Klasycznym, Kwalifikacje
17.02, 21:30 - Kobiety, Sprint Indywidualnie Klasycznym, 1/4 Finału
17.02, 21:55 - Mężczyźni, Sprint Indywidualnie Klasycznym, 1/4 Finału
17.02, 22:20 - Kobiety, Sprint Indywidualnie Klasycznym, 1/2 Finału
17.02, 22:30 - Mężczyźni, Sprint Indywidualnie Klasycznym, 1/2 Finału
17.02, 22:45 - Kobiety, Sprint Indywidualnie Klasycznym, Finał
17.02, 22:55 - Mężczyźni, Sprint Indywidualnie Klasycznym, Finał
19.02, 22:00 - Kobiety, Bieg Pościgowy 15 km (7.5 klasycznym + 7.5 dowolnym)
20.02, 22:30 - Mężczyźni, Bieg Pościgowy 30 km (15 klasycznym + 15 dowolnym)
22.02, 19:45 - Kobiety, Sprint Drużynowy Dowolnym, 1 półfinał
22.02, 20:10 - Kobiety, Sprint Drużynowy Dowolnym, 2 półfinał
22.02, 20:35 - Mężczyźni, Sprint Drużynowy Dowolnym, 1 półfinał
22.02, 21:00 - Mężczyźni, Sprint Drużynowy Dowolnym, 2 półfinał
22.02, 22:00 - Kobiety, Sprint Drużynowy Dowolnym, Finał
22.02, 22:25 - Mężczyźni, Sprint Drużynowy Dowolnym, Finał
24.02, 20:15 - Mężczyźni, Sztafeta 4x10 km
25.02, 20:00 - Kobiety, Sztafeta 4x5 km
27.02, 20:45 - Kobiety, Bieg Masowy 30 km Klasycznym
28.02, 18:30 - Kobiety, Bieg Masowy 50 km Klasycznym


Reprezentanci Polski:​

Oczywiście na pierwszy plan wysuwa się nasza biegaczka, Justyna Kowalczyk, zwyciężczyni PŚ z zeszłego sezonu, bardzo dobrze radząca sobie również w tym sezonie. Jest ona jedyną naszą reprezentantką w tej dyscyplinie, która ma szanse na medal/medale. Poza nią zobaczymy pewnie Sylwię Jaśkowiec, Macieja Kreczmera i Janusza Krężeloka, dla których miejsca w okolicach 25-30 będą sukcesami.
Zapraszamy do pisania analiz oraz komentarzy do nadchodzących zawodów ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Rosyjski Związek Narciarski (czy jak to się tam u nich zwie) ogłosił nazwiska 16 z 20 członków ekipy na Vancouver:
Panowie, bieg dystansowy: Alexander Legkov, Maxim Vylegzhanin, Nikolai Pankratov, Sergei Novikov, Sergey Shiriaev, Petr Sedov.

Panowie, Sprint:
Alexey Petukhov, Nikolai Morilov, Nikita Kriukov, Alexander Panzhinskiy.
Panie: Natalia Korosteleva, Irina Khazova, Alena Sidko, Olga Savialova, Evgenia Medvedeva, Evgenyi Shapovalova.

Do tej listy dołączą jeszcze 4 nazwiska, prawdopodobnie będą to 4 panie albo 3 panie i jeden mężczyzna.
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Z Aleną Sidko to niewiadomo,ale raczej nie wystapi na Olimpiadzie. Powód? A została przyłapana na dopingu
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
na tobet pojawiają się już kursy na olimpiadę. Pozwoliłem sobie zagrać na win Justyny na bieg łączony i na 30 km. Kursy 4 i 3.25 ????
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
ding 125

ding

Użytkownik
Czy justyna ma szanse na zloto na 10km? kurs 5.0 mocno kusi ;)
Wyścig ten odbędzie się techniką dowolną. Justynie lepiej biega się klasykiem. W moim odczuciu ciut większe szanse mają Szwedka Kalla i Norweżka Bjoergen. Turystyczny profil trasy również przemawia na korzyść Skandynawek. Mój typ na podium to Kalla, Bjoergen i Kowalczyk.
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Podium Kowalczyk-Kalla-Kazowa ewnt. Smigun,tak to widzę,nie przesadzałbym z turystycznym profilem ,mocne wygrają na kazdym,Nasza jest mocna
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Warto takie dubla zagrać?
Bauer 1-6 1,42
Northug 1-6 1,5
Na męskich biegach za bardzo się nie znam więc proszę o radę. Do tego dorzuciłbym kalle 1-3
 
D 0

damafi

Użytkownik
Witam.
Na biegach narciarskich za specjalnie się nie znam i dlatego mam pytanie do osob które mają jakieś tam pojęcie czy warto zagrać na dziś taki zakład?

Justyna Kowalczyk (POL) 1.45 Irina Khazova (RUS) 2.55 oczywiście na Justyne bym stawiał.
 
dzibul 0

dzibul

Użytkownik
DAMAFI
Jak dla mnie graj śmiało, ja gram na Justyne ale pozycja 1-3
Troche źle że biegnie dopiero 33 ale wierze w nią. POLSKA !!!
 
B 0

borutex

Użytkownik
Khazova w tym w roku miała jeden dobry występ w którym zajęła 1 miejsce i chyba dlatego jest w ogóle brana pod uwagę w dzisiejszych kursach. Tak jak napisał &quot;jedrula&quot; profil to profil ale przecież nie zmienia się w zależności od zawodniczki, każda będzie miała profil taki sam a jak wiemy obfite opady śniegu tylko pomogą Justynie. Justyna od TdS jest coraz mocniejsza i wierzę że szczyt formy wypadnie właśnie na Igrzyska.
Ja szukając niższych kursów znalazłem Top3 Bjoergen po 1,5 i chyba to będę grał. Sama Marit mówi, że to jest jej najważniejszy start do którego się przygotowywała cały sezon startując w zawodach FIS Race i dopiero po występie na 10km F podejmie decyzję co z dalszymi startami na Igrzyskach.
Co do Bauer i Northug 1-6 to z doświadczenia wiem że raczej ciężko będzie to zagrać na jednym kuponie. Chyba że chodzi Ci o to żeby połączyć Bauer-Kalla, Northug-Kalla. Jeżeli tak to całkiem fajny pomysł wg mnie bo tragedia musiałaby się stać żeby Bauer i Northug nie walczyli o zwc w tym biegu. Kalla wydaje się być w świetnej formie co udowodniła w biegu w Canmore wygrywając z Justyną o 10s. Top3 wydaje się być sure-betem tym bardziej że musiałby ją wyprzedzić Kowlaczyk i Bjoergen i do tego jeszcze ktoś z (Khazova, Smigun, Steira) W Khazova osobiście nie wierzę, Smigun nie wiadomo co pokaże bo przez długi okres nie startowała, Steira w ostatnim wyścigu FIS Race straciła do Bjoergen 45 sekund.
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
DAMAFI
Jak dla mnie graj śmiało, ja gram na Justyne ale pozycja 1-3
Troche źle że biegnie dopiero 33 ale wierze w nią. POLSKA !!!
dlaczego źle ? to własnie dobrze, będzie miała wszystkie najlepsze zadowniczki przed sobą i przetarty tor. przecież nawet osoby odpowiedzialne za zarządzenia dzisiejszym biegiem specialnie jakio pierwsze dziesiec zawodniczch ustawili takie, które mówiąc potocznie ubiją trasę.
 
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
już w biathlonie okazało się że kataklizm może nadejść w każdej chwili, ale chwała za to organizatorom że przeniesiono najlepsze zawodniczki z końca stawki na początek.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Myślę, że na Kowalczyk można śmiało stawiać na złoto. Wystarczy spohjrzeć tu:
http://www.vancouver2010.com/olympic-cross-country-skiing/athletes/justyna-kowalczyk_ath1002609yf.html
Jest w tym sezonie najlepsza, we wszystkim ;). Jednak po wczorajszych wydarzeniach biatlonowych pozwolilem sobie postawic że zobaczymy ja na podium ;). Kurs znośny, a jak sie okaże, że znów wypadną fatalne warunki to lepiej mieć ta linie bezpieczeństwa ???? .
Zastanawiam się nad puszczeniem Ako, że Justyna i Kalla na podium. Kurs robi się ciekawy, a w sumie dwie faworytki ;D
 
docent_3 0

docent_3

Użytkownik
Co powiecie na taki zakład:
Valentina Shevchenko (UKR) 1.60 - Aino Kaisa (FIN) 2.20 Typ Aino Kaisa
Natalia Korostielewa (RUS) 2.20 - Arianna Follis (ITA) 1.60 Typ Arianna Follis
Vibeke Skofterud (NOR) 1.75 - Marianna Longa (ITA) 1.95 Typ Marianna Longa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom