>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

lalo 36

lalo

Forum VIP
W tym temacie można zadawać pytania, zgłaszać niezgodności.
My moderatorzy postaramy się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości :smile:
Pierwszym krokiem natomiast jest przeczytanie regulaminu konkursu!
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Od tabeli w tym konkursie jest snajper ;) Więc jak On nie będzie dawał rady to go zastąpisz ;) Ale wątpię bo snajper to dobry chop ;)
snajper: ????
princeAS jak nie masz sesji, to bedziemy w kontakcie :p
 
piechota 0

piechota

Użytkownik
W moim typie, strona druga, w poście jest błąd, pomylilem sie i zamiast overa przy Man U dałem under(wynik samego spotkania jest overowy)
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Takie sprawy piszę się przed meczem, niektórzy specjalnie stawiają odwrotne wyniki aby mieć jakieś punkty, w tym konkursie jest to akurat dozwolone bo nie wspomniałem nic o tym w regulaminie, więc teraz nie mogę Ci tego zmienić ;)
 
wojtek10611 4

wojtek10611

Użytkownik
Jak będzie z tym spotkaniem Portsmouth które przełożone było ? ???? opuszczamy je czy czekamy do czasu aż zostanie rozegrane ? ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Spotkanie odpuszczamy, liczymy wszystkie mecze z tej kolejki i nagrody oraz tabela będzie bez meczu Portsmouth, ewentualnie dla meczy przełożonych zrobimy tematy i oddamy typy ale będą one dodane tylko do tabeli bez nagrody dla zwycięzcy kolejki ale to się jeszcze zastanowie ;)
 
wojtek10611 4

wojtek10611

Użytkownik
nagrody są co kolejke ? ???? xD

a i jeszcze jakby ktoś mógł poprawić na 2 stronie w jakims meczu przez przypadek napisalem under 2m5 xD wiadomo że 2,5 chodzi tylko literówka ???? jakby ktoś mógł poprawić ;d
 
travism 190

travism

Forum VIP
co kolejke do wygrania oryginalna koszulka Wolverhampton sponsorowana przez Sportingbet. A co do Twojej literówki, to jak bede dzis podliczal to bede wiedzial o co chodzi ????
 
wojtek10611 4

wojtek10611

Użytkownik
e no to normalnie szał ciał ???? koszuleczka mi się podoba chociaż im nie kibicuje ???? może uda się wygrać 1 kolejka nie tak źle nawet jak na razie ;D

Spoko luz ????

No to kolejka zakończona arsenal 0:2 ???? zabrakło gola szkoda ????

czekamy na podliczenie ????

ja niestety tylko 22 pkt ???? więc mad angel mnie już wyprzedził ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Olo czy ty podajesz tutaj jakieś kursy żęby podawać buka Hmm :&gt;
Ale sportingbet jako sponsor miał prawo życzyć sobie tego, żeby jego nazwa występowała jak najczęściej, więc dlatego pytam, wystarczy normalnie odpowiedzieć na pytanie.
 
Do góry Bottom