>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Vancouver 2010 - wydarzenia, newsy, dyskusja ogólna.

vde 119

vde

Użytkownik
Ja mam takie ciekawe pytanie ???? Jest ciekaw jak inni użytkownicy FB przygotowywują się do ZIO, wiadomo chodzi o mało korzystną dla europejczyków strefę czasową. Będziecie próbowali jakoś sie aklimatyzować i siedzieć od 19;00 do 5:00 ? Czy będziecie tylko sobie dorywczo oglądać ?

Pozdrawiam


PS: Vader, mógłbyś zrobić osobny temat na wyniki z igrzysk, bo w poszczególnych tematach typu &quot;skoki narciarskie&quot; to troche wyniki sie pomieszają z typami i innymi opiniami i będą mało widoczne, przydałoby sie na każdy dzień osobne miejsce gdzie moglibysmy wrzucać rezultaty
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja mam takie ciekawe pytanie ???? Jest ciekaw jak inni użytkownicy FB przygotowywują się do ZIO, wiadomo chodzi o mało korzystną dla europejczyków strefę czasową. Będziecie próbowali jakoś sie aklimatyzować i siedzieć od 19;00 do 5:00 ? Czy będziecie tylko sobie dorywczo oglądać ?

Pozdrawiam


PS: Vader, mógłbyś zrobić osobny temat na wyniki z igrzysk, bo w poszczególnych tematach typu &quot;skoki narciarskie&quot; to troche wyniki sie pomieszają z typami i innymi opiniami i będą mało widoczne, przydałoby sie na każdy dzień osobne miejsce gdzie moglibysmy wrzucać rezultaty

Vader tak średnio się opiekuje tym działem, więc raczej nie do niego prośba.
Osobnego tematu nie będzie, w każdym temacie jest link do terminarza i tam też będą wyniki, nie potrzeba ich wrzucać na forum, skoro wszystkie można spokojnie znaleźć ładnie uporządkowane na oficjalnej stronie IO.
 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
Olimpijski chaos czyli nic nowego

- Nikt nie przypuszczał, że może być tak źle. A jest jeszcze gorzej - mówi o funkcjonowaniu transportu w Atlancie Dick Pound, wiceszef MKOl. W sobotę olimpijski autobus wiózł brytyjskich wioślarzy na trening dwie godziny. Pokonał w tym czasie 30 mil. W niedzielę sportowcy pojechali taksówkami.

- Zakwalifikowanie się na igrzyska zabrało nam cztery lata ciężkiej pracy. Nie możemy dopuścić, by kolejne cztery lata zajął nam dojazd na zawody - mówi Steven Redgrave, który będzie walczył o czwarty złoty medal olimpijski. Na znak protestu wioślarze wyprowadzili się z wioski olimpijskiej.
padłem ze śmiechu jak to przeczytałem


cały art. =&gt; http://michalpol.blox.pl/2010/02/Olimpijski-chaos-czyli-nic-nowego.html polecam wszystkim zainteresowanym nie tylko komunikacją w czasie olimpiady :)
 
legrand 82

legrand

Użytkownik
Ale niespodzianka
Podwójna tragedia Magdaleny Gwizdoń i Krystyny Pałki. Dopiero dwunaste miejsce w sztafecie kosztowało dwie z naszych biathlonistek utratę stypendium olimpijskiego. Gwizdoń i Pałka w ani jednym olimpijskim starcie w Vancouver nie zdołały awansować do czołowej ósemki i zostały teraz bez pieniędzy.

Cztery lata temu w Turynie Gwizdoń i Pałka wywalczyły w sztafecie siódme miejsce, dzięki czemu zapewniły sobie stypendia w wysokości 3910 zł. W tegorocznych igrzyskach w żadnym z biegów nie zmieściły się w czołowej ósemce i muszą się pożegnać z dotacją Ministerstwa Sportu i Turystyki.

- Cały czas wierzyłam w to, że uda się wskoczyć do ósemki, bo to gwarantowało nam stypendium, z którego żyjemy. Teraz dwie z nas zostają bez pieniędzy i nie wiadomo, co będzie - powiedziała na mecie sztafety podłamana Agnieszka Cyl.

Akurat Cyl i czwarta z naszych reprezentantek Weronika Nowakowska mogą spać spokojnie, bo im udało się utrzymać stypendia. Za piąte miejsce w biegu indywidualnym na 15 km Nowakowska otrzymywać będzie 4830 zł, zaś Cyl za siódme miejsce na igrzyskach przez najbliższe cztery lata dostanie co miesiąc 3910 zł.

To niemałe pieniądze, więcej niż średnia krajowa. Na dodatek relatywnie niewiele mniejsze od tych, które Ministerstwo Sportu zobowiązuje się płacić mistrzowi olimpijskiemu. Złoty medalista może liczyć na 6900 zł.

Gwizdoń i Pałce w żadnym ze startów się nie powiodło. Ratunkiem miała być sztafeta, w której obie biathlonistki zawaliły swoje strzelania. Cztery pudła Pałki i sześć pudeł Gwizdoń kosztowały je nie tylko dobre miejsce w sztafecie, ale jak się teraz okazało, miały przede wszystkim wymierne skutki finansowe.
 
Do góry Bottom