>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

02. Kolejka Ekstraklasy - mężczyzn

Status
Zamknięty.
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
MMTS Kwidzyn 1.95
X 9.50
Chrobry Głogów 1.95


Traveland Olsztyn 1.40
X 16.00
Piotrkowianin-Kiper 2.80


Wisła Puławy 1.10
X 17.00
GKS Olimpia Piekary Śląskie 6.00


Zagłębie Lubin 1.95
X 9.50
Wisła Płock 1.95


Śląsk Wrocław 1.40
X 16.00
Techtrans Darad Elbląg 2.80
 
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Techtrans Darad Elbląg# Śląsk Wrocław 27:27 1.4
Jak dla mnie to ten kurs to promocja ????
???? szok..

Stawka:
10/10 ⛔ ⛔ ⛔

Statystyka:
Typy: 6/3
Bilans: ✅ 15j
 
domel 49

domel

Forum VIP
Wisła Puławy - GKS Olimpia Piekary Śląskie

Troche mnie dziwi kurs na Olimpie, wydaje mi sie ze nie jest ona na straconej pozycji. w ubieglum sezonie Wisla co prawdo wygrala u siebie z Olimpia 2 brakami wiec i tym razem nie bedzie latwo. Olimpia do doswiadczony zespol ktory bardzo bobrze znam :] i wiem ze w tym spotkaniu zawodnicy dadza z siebie wszystko i postaraja sie wygrac.

Śląsk Wrocław - Techtrans Darad Elbląg

Ten mecz rowniez wydaje sie ciekawy Slask ostatnio przegral z mocnym Zaglebiem lecz bylo to do przewidzenia. Elbląg natomiast wygral w Piekarach i bedzie chcial sie pokazac w nastepnym spotkaniu rowniez z dobrej strony tylko ze po grze tej ekipy ktora widzialem nie licze na to zeby zagrozili Slasku ktory po przegranm spotkaniu bedzie chcial wygrac i zdobyc upragnione 2 pkt.
 
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Wisła Płock # Wisła Płock 31:29 1.95

Wisła choć przegrała z Vive to można powiedzieć szczerze, że pokazała kawał dobrej piłki ręcznej, kolo Zagłebia zawsze było głośno i nic z tego nie było. Wygrana z młodym Śląskiem nie przekonuje mnie zupełnie. Ogranie+umiejętności=Wisła Płock!


Stawka:
4/10 ⛔

Bwin zawiódł z ofertą na ten weekand..:sad:
 
domel 49

domel

Forum VIP
Wisła choć przegrała z Vive to można powiedzieć szczerze, że pokazała kawał dobrej piłki ręcznej, kolo Zagłebia zawsze było głośno i nic z tego nie było. Wygrana z młodym Śląskiem nie przekonuje mnie zupełnie. Ogranie+umiejętności=Wisła Płock!
Kolo Zaglebia bylo glosno bo to dobra druzyna ???? Zaglebie nie raz pokazalo ze u siebie sa bardzo grozni i wygrywaja z najlepszymi. Wisle podobno nekaja kontuzje wiec bedzie ciezko , nie ulega watpliwosci jednak ze mistrz Polski jest faworytem, tylko czy zdola wygrac z wzmocnionym Zaglebiem?
 
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
Wisła Puławy - GKS Olimpia Piekary Śląskie # GKS Olimpia Piekary Slaskie +5,5 21:21 1.85
Ogólnie licze tutaj na czystą dwujeczke a to dlatego, że Wisła raczej jest kandydatem do spadku a licze, ze Olimpia się wkońcu przełamie i wygra mecz na wyjeździe. Moim zdaniem Wisła to takie małe zaplecze Vive zresztą tak jak Stal Mielec. W Puławach gra wielu starszy graczy ktorzy przezyli jakis epizod w Kielcach. Do tego dochodzi jeszcze fakt, ze niektórzy podstawowi gracze niedawno zaczeli trenowac (pozne podpisanie kontraktu) w takim składzie.


Stawka: 6/10 ✅

Statystyka:
Typy: 6/3
Bilans: ✅ 15j
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom