>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

AVATAR w Heliosie

draco09 0

draco09

Użytkownik
Witam,

Jak w temacie... był ktoś na tym filmie? Jak wrażenia audio jak i wizualne? Warto się wybrać? Lektor daje radę czy sepleni, tak zachwalane 3D naprawdę zwala z nóg? No i sam film, fabuła, aktorzy... warto zobaczyć już teraz w kinie?
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
Witam,
Jak w temacie... był ktoś na tym filmie? Jak wrażenia audio jak i wizualne? Warto się wybrać? Lektor daje radę czy sepleni, tak zachwalane 3D naprawdę zwala z nóg? No i sam film, fabuła, aktorzy... warto zobaczyć już teraz w kinie?
ja byłem dzisiaj, ale z napisami w 3d bylo a nie z lektorem, bardzo fajne efekty i polecam ;)
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
Witam,
Jak w temacie... był ktoś na tym filmie? Jak wrażenia audio jak i wizualne? Warto się wybrać? Lektor daje radę czy sepleni, tak zachwalane 3D naprawdę zwala z nóg? No i sam film, fabuła, aktorzy... warto zobaczyć już teraz w kinie?
no ten film to raczej napisy a nie lektor
tez moge na swiezo bo wlasnie wczoraj bylem
i potwierdzam opinie ze efekty kosmos sama fabula dosc prosta i moze niezbyt ambitna ale mysle ze nawet dla samych efektow warto zobaczyc
ogolnie to mi sie podobalo a dziewczyna z ktora bylem byla wrecz zachwycona nawet sie lekko zdziwilem bo w sumie sam ja namowilem i myslalem ze jej sie nie bedzie podobac ????

jak cos to bylem w kinie w Warszawie ale chyba wszedzie ten film jest z napisami tak mi sie wydaje
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Dopiero co wrocilem z tego, jestem dosyc wybrednym kinomanem(?) oczywiscie do tego lektora nie ma, efekty naprawde fajne, ale w moim odczuciu to jedyny plus, bo sam film trwa zdecydowanie za długo mozna sie znudzic, akcja? jest 30min nudow a na to przypada 10min akcji wiec nudnyy. Fabuła cienka, ale niczego wielkiego sie nie spodziewalem. Sam efekt 3D jest bardzo fajny ale np w moim przypadku oczy sie meczyly i było to srednio wygodne. Jednak nie żaluje, tematyka filmu dosyc innowacyjna.
Pozdrawiam
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Dopiero co wrocilem z tego, jestem dosyc wybrednym kinomanem(?) oczywiscie do tego lektora nie ma, efekty naprawde fajne, ale w moim odczuciu to jedyny plus, bo sam film trwa zdecydowanie za długo mozna sie znudzic, akcja? jest 30min nudow a na to przypada 10min akcji wiec nudnyy. Fabuła cienka, ale niczego wielkiego sie nie spodziewalem. Sam efekt 3D jest bardzo fajny ale np w moim przypadku oczy sie meczyly i było to srednio wygodne. Jednak nie żaluje, tematyka filmu dosyc innowacyjna.
Pozdrawiam
W Puławach byłeś? ????
 
maks 2

maks

Użytkownik
Moim zdaniem film jest genialny, efekty są świetne i nie jest wcale za długi, po tych 2 h i 40 minutach nie chce się wychodzić z kina, po raz pierwszy tez, pomimo, ze sala była pełna podczas filmu była kompletna cisza i nikt nie rozmawiał.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Tak akselek tylko sie nie podniecaj ze fajne macie kino;)
Jak ja ogladalem to ciszy nie było...w kazdym razie film nie był najgorszy bo ostatnio na &quot;2012&quot; zdarzylo mi sie przepac wiekszosc filmu;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja również miałem okazje być na avatarze 3D i subiektywnie oceniając spodziewałem się trochę więcej po efektach, jedyny plus to świetna jakość, ale szczerze powiedziawszy gdybym wiedział że tylko będę miał okazje widzieć jak &quot;padają&quot; na mnie płatki, to poszedłbym na normalną projekcję ????

Przed filmem był zwiastun Alicji w krainie czarów i na ekranie pojawiła się twarz kota, który był co prawda jednostkowym efektem w zapowiedzi, ale jak dla mnie przebił płatki z Avatara :p
Co do samego filmu to myślę że warto pójść.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Tak akselek tylko sie nie podniecaj ze fajne macie kino;)
Jak ja ogladalem to ciszy nie było...w kazdym razie film nie był najgorszy bo ostatnio na &quot;2012&quot; zdarzylo mi sie przepac wiekszosc filmu;)
Kino jak kino ;) niewygodne okulary, też byłem tylko, że w poniedziałek :]
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
No to tak naprawde nie poczuliscie klimatu panowie.
Bylem wczoraj w sali &quot;kinowo-koncertowej&quot; w barbican hall w Londynie. Bardzo ekstrawaganckie miejsce, czyli o ryczacych znudzonych bachorach, baranach z tekstami a tym bardziej jakichkolwiek oddzywkach typu Popcorn, chipsy albo inny tym podobny syf przeszkadzajacy w ogladaniu mozna bylo ;i bogu dzieki; zapomniec. Specjalne komputerowo zaprogramowane okulary 3D. Oczywiscie zadnych napisow ani lektora bo w koncu jestesmy w XX wieku, a jezyk angielski w tym filmie nie powinien nikomu sprawiac wiekszych problemow (chodz przyznam ze dalo sie wyczuc mix akcentow, szczegolnie ten japonski-angielski ktory troche smieszyl). Ocena: film genialny !! efekty specjalne, dzwiekowe, gra aktorska &quot;obcych&quot; po prostu niesamowita rzecz. Fakt czasami mozna bylo pomyslec chwile, a kiedy jakas akcja, ale zaraz pozniej przychodzi do glowy mysl ze ten film to NIE JEST kolejny hoolywodzki kicz, to film majacy sklaniac do zastanowienia sie nad soba, nami ludzmi, nasza rasa otoczeniem. Przytoczyl wiele watkow i pozostawil po sobie slad. Zaluje teraz ze za czasow LOTR nie bylem jeszcze w Anglii. Polecam, ale tylko w prawdziwych kinach...
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Jak na długo wyczekiwany film nie szukałbym wielkiej sensacji aczkolwiek na pewno jest warty uwagi. Dużym plusem bez wątpienia jest możliwość oglądania go w 3D. Film jak juz ktos powyżej przyznał, wydaje sie byc momentami nudny, za długi. Efekty wizualne o ile jednym mogą sie podobac, innym nie, posiadają specyficzny klimat. Caly film troche bajkowy, cukierkowy- jak need for speed undercower ;) ..Tam wieczna pomarańcz, tu pełnia najżywszych kolorów ;) Miłe uczucie fantazji połączone z motywem walki i lotu ;) Fabula baaardzo prosta ale nie jest to az tak wielkim bolem ;)
 
Do góry Bottom