>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

(Nie)Wypłacalni Bukmacherzy Internetowi

krystian198811 3

krystian198811

Użytkownik
Witam wszystkich potrzebuje waszej pomocy ! Mam nadzieję na szybką odpowiedz z waszej strony !

Mianowicie chciał bym zrobić listę wszystkich wypłacalnych bukmacherów ! Nie zależy mi na wysokości kursów czy też na promocjach i polskim języku !

Chciał bym po prostu wiedzieć którzy bukmacherzy są wypłacalni i mozna wpłacać do nich bez obaw pieniądze !

Może macie jakieś pewne źródła ( Rankingi porównywarki buków ) Którym można naprawdę zaufać ????

Bardzo proszę o odpowiedzi piozdrawiam
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Hmm... wypłacam z Expekta (około 2-4 razy tygodniowo), z Betsafe również wypłacam / wypłacałem, kiedyś z Baha... raz wypłacalem z Unibeta i BetClica... Ci nigdy nie robili żadnych problemów... reszty nie próbowałem to nie wiem ale polecam Ci Expekta bo u nich jest szybko i łatwo...
 
krystian198811 3

krystian198811

Użytkownik
Witaj ( Assitalia ) Czyli mam rozumieć ze każdy z tych bukmacherów jest wypłacalny ???? A co do pozostałych możesz mi napisać pewnych bukmacherów tak jak zrobił to ( mJaUrVcEin )Za co mu bardzo dziękuje ????
I Prosze napisać czy macie zaufanie do rankingu sbr ? I czy znacie inne podobne rankingi ?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Witaj ( Assitalia ) Czyli mam rozumieć ze każdy z tych bukmacherów jest wypłacalny ???? A co do pozostałych możesz mi napisać pewnych bukmacherów tak jak zrobił to ( mJaUrVcEin )Za co mu bardzo dziękuje ????
I Prosze napisać czy macie zaufanie do rankingu sbr ? I czy znacie inne podobne rankingi ?
Wszystkie te, które posiadają swoje działy na naszym forum są wypłacalne.
 
L 147

luminat

Użytkownik
krystian198811 - wysokosc kursaow jest bardzo wazna, no chyba ze chcesz to dla mnie mozesz puszczac kupony po kursach 0.99 ????... tylko na co tobie wtedy wyplacalnosc danego buka?
Wszyscy bukmacherzy na tym forum są wyplacalni przynajmniej do jednorazowej wyplaty wysokosci do 10 000 PLN, z wyzszymi wygranymi i częstszymi wyplatami moga zaczac sie schody ;)
 
krystian198811 3

krystian198811

Użytkownik
Sbr
A tak jak pisałem można ufać rankingowi sbr ? Za chwile napiszę listę bukmacherów u których interesuje mnie ich wypłacalność
Oto Lista Proszę mi napisać czy jest tu bukmacher do którego nie warto wpłacać pieniędzy

888sport
Bet Fair
Bet24
Betsson
Betsafe
BetWay
BlueSq
BetUs
BetOnline
Bet1128
BetUk
BetOto
Betfred
BetCris
Bwin
CentreBet
EuroBet
Expekt
Globet
Interwetten
Intertops
IASbet.com
Jetbull
LeonBets
Ladbrokes
Mybet
SkyBet
Sports1
Sunmaker
SportsBeting
Totesport
Unibet
WilliamHill
ZedBet
Bet4alls
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
Z bukmacherami jak z kazda inna firma.
Poki przynosi jako takie zyski jest wyplacalna. Ale gdy pojawiaja sie problemy wlasciciele zbieraja manatki, a klikent koncowy pozostaje na lodzie.

Ale biorac pod uwage ze bukmacherka to swietny interes(dla bukmacherow oczywiscie) mozesz byc jako tako spokojny.

Obracacz bonusow?
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Smiało możesz wpłacac do:
888sport ,BetFair,Bet24,Betsson,Betsafe,Betway,BlueSq,BetUs, BetOnline ,BetUk,, Betfred ,BetCris,Bwin,Centrebet,EuroBet,Expekt,Interwetten, IASbet ,Ladbrokes,Mybet,SkyBet,Unibet,WilliamHill. Jeśli nie będziesz kombinował to te firmy nie sprawią ci problemu. Choć Mybet czasem lubi się przyczepić
Jetbull,Leon Bet. Ten pierwszy mial jakieś problemy z wypłacalnością i trochę kombinowali jakiś czas temu. Teraz powoli próbują odbudować markę. Jednak ja tam pieniedzy bym nie wpłacił. LeonBets , nowy buk a z tego co kiedyś sie orientowałem nie za bardzo pewny to samo ZedBet
BetOto,Intertops,Sports1,Sunmaker,Totesport,Bet4alls,- nie za bardzo kojarze bo tam nie grałem,
Bet1128-slyszalem że firma w porządku
Mialem kiedyć listę ponad 150 bukmacherów których dogłębnie sprawdzałem, ale było to z 2-3 lata temu, a spalił mi się dysk i już jej nigdziej nie mam, a płyta na której mialem z grane dane tez gdzieś mi także zniknęła
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
rozniebywa tobie juz podziekujemy ???? Jak probujesz byc kontrowersyjny na tym forum to ci nie wychodzi [`]
A co tu ma byc kontrowersyjne, czyste fakty.

Swojego czasu nawet BAH przez tydzien nie puszczal przelewow. Tlumaczyli sie problemami technicznymi, ale kto wie, moze stracili plynnosc.

Inaczej mowiac, na bierzaco trzeba sprawdzac monitorowac siec. Buki inwestuja coraz wiecej w reklame, coraz wieksza konkurencja, kazdemu moze sie pryzdazyc przeinwestowanie.
 
P 1

premi

Użytkownik
lewy18 i rozniebywa udzielili wg najlepszy odp i to na nich powinieneś się sugerować. Dodam tylko swoje 3 grosze. Jetbull rzeczywiście kręcili z wypłatami i zamykali konta tym co mieli trochę kasy do wypłaty - podobno jedną nogą byli bankrutem. Teraz zainwestowali w promocję marki i już nie słychać o ich problemach - ich twarzą jest David Coulthard. Problemy mieli w tym roku ale widać że chyba szybko się ich pozbyli ale jeszcze bym się im poprzyglądał. Totesport bardzo wysoko w rankingu bookmakereview (4 na 5 i &quot;zielona&quot; lista).
 
E 15

elo_wino

Użytkownik
Betsafe
oo fajnie, odnosnie Betsafe to co oznacza ten numer IBAN przy wypłacie?, mógłby mi ktooś napisac gdzie mógłbym go znnaleźśc?&gt;. ????
 
N 0

nifares

Użytkownik
Buki w których gram i nie mam żadnych problemów to : bet at home ( ostatnio wypłacili mi kasę na MB w ciągu godziny ), Unibet ( wypłacają w ciągu kliku godzin na MB) , tobet ( błyskawiczne wypłaty na MB ), Ladbrokes ( mniej niż 12 godzin i kasa na koncie MB ), Leonbets ( nowy buk ale wypłacalny już kilka razy wypłacałem i kasa dochodzi na MB w kilka godzin ), Expekt . Polecam też Betclick i Sportingbet . Lubię grać też na interwetten ( wysokie kursy ) ale mimoże wpłacam przez MB to nie ma opcji wypłaty na konto MB tylko na konto bankowe a taka wypłata trwała ostatnio ponad dwa tygodnie. I jeszcze jedno, tak naprawdę to raz tylko okantował mnie jeden buk, był to worldbet, ale z tego co wiem już ci złodzieje nie istnieją.
 
Do góry Bottom