>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Witam i od razu spytam o rzecz która budzi moje wątpliwości. Mianowicie chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób będą te nasze typy podliczane. Tj. domyślam się że decyduje liczba poprawnie wytypowanych zdarzeń ale co będzie decydować o kolejności w tabeli? Czy wyżej będzie sklasyfikowany ten uczestnik zabawy, który swoje typy poda wcześniej? Proszę o sprecyzowanie bo takiego punktu nie widzę w regulaminie. Być może moja niewiedza wydaje się rażąca, ale spowodowana jest faktem, że niezbyt często biorę udział w tego typu konkursach. A w tym chciałbym wziąć udział, bo wydał mi się ciekawy. Z góry dziękuje za odp i sorki za kłopot.
Pozdrawiam;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam, Nie ma żadnych kłopotów w odpisaniu od tego jesteśmy. Więc tak o wszystkim decyduje liczba punktów jeżeli będzie ona równa wtedy decyduje oddanie typów o której godzinie i kto szybciej ten wygrywa, Ponieważ niestety Puchar trwa krótko, Jednak jest sporo kolejek więc i liczba punktów do uzyskania spora.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja proponowałbym rozszerzenie zakresu typów, które można podawać, bo wg mnie trochę bez sensu jest to, że jest opcja, żeby dawać under/over rożnych, a nie ma wyniku do przerwy albo under/over goli drużyny
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Ja proponowałbym rozszerzenie zakresu typów, które można podawać, bo wg mnie trochę bez sensu jest to, że jest opcja, żeby dawać under/over rożnych, a nie ma wyniku do przerwy albo under/over goli drużyny
Wedle życzenia... ;) Żeby było sprawiedliwie zmiany wprowadzimy od drugiej kolejki. Od 12 stycznia będzie dodatkowa możliwość typowania: under/over do przerwy, Zakłady Draw No Bet.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Chodziło mi bardziej o 1x2 do przerwy.
I ilość goli drużyny też by się przydała, bo sportingbet ma takich zakładów sporo.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Chodziło mi bardziej o 1x2 do przerwy.
I ilość goli drużyny też by się przydała, bo sportingbet ma takich zakładów sporo.
No patrzcie, ale ma wymagania... :razz:
Do listy typów od Drugiej kolejki dołączą: 1X2 do przerwy, Ilość goli drużyny. Zmiana regulaminu zostanie wprowadzona po zakończeniu I Kolejki.
A &quot;stara&quot; pierwsza runda bedzie brana pod uwage?
Runda I według starego regulaminu nie jest brana pod uwagę.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No patrzcie, ale ma wymagania... :razz:
Do listy typów od Drugiej kolejki dołączą: 1X2 do przerwy, Ilość goli drużyny. Zmiana regulaminu zostanie wprowadzona po zakończeniu I Kolejki.



Runda I według starego regulaminu nie jest brana pod uwagę.
No ma wymagania, bo chcę mieć jakieś możliwości typowania, a nie, że są rożne under/over, a nie ma do przerwy 1x2, to trochę nietrafione było :-|

A wcześniej jakoś nie zwróciłem uwagi.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
No ma wymagania, bo chcę mieć jakieś możliwości typowania, a nie, że są rożne under/over, a nie ma do przerwy 1x2, to trochę nietrafione było :-|
A wcześniej jakoś nie zwróciłem uwagi.
Olo, ja przecież żartuje ;) Jestem tu po to żeby pomagać. Rozumiem Twoją prośbę, więc została ona rozpatrzona pozytywnie ;)
Powodzenia...
 
pietras-pl 269

pietras-pl

Użytkownik
Jeśli podałem typ z kursem 4.75, czyli wyższym niż jest to napisane w regulaminie to będzie on podliczony po regulaminowym kursie 4.00?
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Ponawiam prośbę osoba rozliczjąca wyniki pomyliła się i zamiast ✅zaliczyła ⛔ w meczy Angola-Mali (0-1)EH Typ-2.
Trzeci post od góry
Belchior89// Zrobione ;)
 
P 0

penkers

Użytkownik
witam z tej strony kris6891 zapisałem sie do konkursu ale złapałem w miedzy czasie bana czy jest mozliowsc ze Penkers bedzie za mnie podawał typY? ban traci waznosc 15 stycznia
 
Do góry Bottom