>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wokół Mundialu - dyskusje ogólne o składach, informacje, pytania...

Status
Zamknięty.
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
W Kapsztadzie wylosowano grupy przyszlorocznych mistrzostw świata:

GRUPA A

1. RPA
2. Meksyk
3. Urugwaj
4. Francja

GRUPA B

1. Argentyna
2. Nigeria
3. Korea Południowa
4. Grecja

GRUPA C

1. Anglia
2. USA
3. Algieria
4. Słowenia

GRUPA D

1. Niemcy
2. Australia
3. Serbia
4. Ghana

GRUPA E

1. Holandia
2 Dania
3. Japonia
4. Kamerun

GRUPA F

1. Włochy
2. Paragwaj
3. Nowa Zelandia
4. Słowacja

GRUPA G

1. Brazylia
2. Korea Północna
3. Wybrzeże Kości Słoniowej
4. Portugalia

GRUPA H

1. Hiszpania
2. Szwajcaria
3. Honduras
4. Chile

Grupa smierci to jak dla mnie grupa G i wcale nie jest takie pewne, ze awansuje Portugalia z taka gra jak teraz reprezentuja bo WKS wcale nie jest slabym zespolem. Natomiast Mistrzowie Europy beda mieli latwe zadanie i pewnie awansuja do dalszej fazy. Nasi rywale z eliminacji tez przy odrobinie szczescia moga wyjsc z grupy. Slowacja trafila do grupy F i zagraja z Wlochami, Paragwajem i Nowa Zelandia. Ja juz mam swoich faworytow ale na pewno nie obedzie sie bez niespodzianek. Juz dzis zapraszam do dyskusji na temat MS choc wiem, ze jeszcze sporo czasu zostalo.
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
Kursy na mistrzostwo świata:
Hiszpania 5.00
Brazylia 6.00
Anglia 6.00
Argentyna 10.00
Niemcy 10.00
Włochy 11.00
Holandia 12.00
Francja 17.00
Portugalia 21.00
Wybrzeże Kości Słoniowej 26.00
(Zakłady typu each-way prawdopodobieństwo 1/2 pierwszy 2 Ladbrokes)
Kursy na króla strzelców:
Luis Fabiano 10.00
David Villa 11.00
Fernando Torres 11.00
Wayne Rooney 13.00
Cristiano Ronaldo 15.00
Didier Drogba 21.00
Sergio Aguero 21.00
Nilmar 21.00
Lionel Messi 21.00
Miroslav Klose 21.00
Kaka 21.00
(Zakłady typu each-way prawdopodobieństwo 1/4 pierwszy 4 Ladbrokes)

Faworytami poszczególnych grup są:

Grupa A - Francja (kurs 2.10)
Grupa B - Argentyna (kurs 1.53)
Grupa C - Anglia (kurs 1.28 )
Grupa D - Niemcy (kurs 1.90)
Grupa E - Holandia (kurs 1.66)
Grupa F - Włochy (kurs 1.50)
Grupa G - Brazylia (kurs 1.66)
Grupa H - Hiszpania (kurs 1.25)
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
Grupa A
Terminarz rozgrywek grupy
11.06.2010
RPA - Meksyk
Urugwaj - Francja
16.06.2010
RPA - Urugwaj
Francja - Meksyk
22.06.2010
Meksyk - Urugwaj
Francja - RPA
Faworyci grupy:
Francja - kurs na wygraną 2.10
Urugwaj - kurs na wygraną 4.33
Meksyk - kurs na wygraną 4.50
RPA - kurs na wygraną 5.00

Grupa B
Terminarz rozgrywek grupy
12.06.2010
Argentyna - Nigeria
Korea - Grecja
17.06.2010
Grecja - Nigeria
Argentyna - Korea
22.06.2010
Nigeria - Korea
Grecja - Argentyna
Faworyci grupy:
Argentyna - kurs na wygraną 1.53
Nigeria - kurs na wygraną 5.00
Grecja - kurs na wygraną 6.00
Korea - kurs na wygraną 10.00


Grupa C

Terminarz rozgrywek grupy
12.06.2010
Anglia - USA
13.06.2010
Algieria - Słowenia
18.06.2010
Słowenia - USA
Anglia - Algieria
23.06.2010
Słowenia - Anglia
USA - Algieria
Faworyci grupy:
Anglia - kurs 1.28
USA - kurs 5.00
Słowenia - kurs 13.00
Algieria - 15.00

Grupa D
Terminarz rozgrywek grupy
13.06.2010
Niemcy - Australia
Serbia - Ghana
18.06.2010
Niemcy - Serbia
Ghana - Australia
23.06.2010
Ghana - Niemcy
Australia - Serbia
Faworyci grupy:
Niemcy - kurs 1.90
Serbia - kurs 4.50
Ghana - kurs 5.00
Australia - kurs 6.00

Grupa E
Terminarz rozgrywek grupy
14.06.2010
Holandia - Dania
Japonia - Kamerun
19.06.2010
Holandia - Japonia
Kamerun - Dania
24.06.2010
Dania - Japonia
Kamerun - Holandia
Faworyci grupy:
Holandia - kurs 1.66
Kamerun - kurs 5.00
Dania - kurs 5.50
Japonia - kurs 7.00

Grupa F
Terminarz rozgrywek grupy
14.06.2010
Włochy - Paragwaj
15.06.2010
Nowa Zelandia - Słowacja
20.06.2010
Słowacja - Paragwaj
Włochy - Nowa Zelandia
24.06.2010
Słowacja - Włochy
Paragwaj - Nowa Zelandia
Faworyci grupy:
Włochy - kurs 1.50
Paragwaj - kurs 3.50
Słowacja - kurs 8.00
Nowa Zelandia kurs 26.00

Grupa G
Terminarz rozgrywek grupy
15.06.2010
WKS - Portugalia
Brazylia - Korea Północna
20.06.2010
Brazylia - WKS
21.06.2010
Portugalia - Korea Północna
25.06.2010
Portugalia - Brazylia
Korea Północna - WKS
Faworyci grupy:
Brazylia - kurs 1.66
Portugalia - kurs 3.75
WKS - kurs 4.50
Korea Północna - kurs 26.00

Grupa H

Terminarz rozgrywek grupy
16.06.2010
Honduras - Chile
Hiszpania - Szwajcaria
21.06.2010
Chile - Szwajcaria
Hiszpania - Honduras
25.06.2010
Chile - Hiszpania
Szwajcaria - Honduras
Faworyci grupy:
Hiszpania - kurs 1.25
Chile - kurs 5.50
Szwajcaria - kurs 10.00
Honduras - kurs 23.00
Kursy Ladbrokes
 
shoxbdg 0

shoxbdg

Użytkownik
Chciałem napisać, jeżeli przykładowo ktoś obstawia w expekcie wygraną Brazylii, na całych mistrzostwach. To dobrze zagrać ako. Czyi wygrana
Brazyli - 5.00,
Zwycięzca po raz pierwszy?. Nie - 1.6
Skąd będzie pochodził zwycięzca?. Ameryka Płd. - 3.3
To wtedy ako wychodzi - 26.4. Więc lepiej niż 5.0 ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Chciałem napisać, jeżeli przykładowo ktoś obstawia w expekcie wygraną Brazylii, na całych mistrzostwach. To dobrze zagrać ako. Czyi wygrana
Brazyli - 5.00,
Zwycięzca po raz pierwszy?. Nie - 1.6
Skąd będzie pochodził zwycięzca?. Ameryka Płd. - 3.3
To wtedy ako wychodzi - 26.4. Więc lepiej niż 5.0 ????
Przecież tak nie da się zagrać.
Nie można łączyć na jednym kuponie zdarzeń, które są ze sobą powiązane.. ;)
 
L 51

legionista880

Użytkownik
nie jestem minimalista i uwielbiam grac handicapy tu jednak zauwazylem cos co mozna zagrac mocny tasiemiec laczny kurs 2,2.to MŚ wiec kazdy zespol sie mocno zepnie chodzi mi ze faworyci grup zajma miejsce co najmniej 1-2.stawialbym anglie argentyne holandie niemcy brazyli wlochow i ze grupe wygra hiszpania. wedlug mnie pewnosc tego jest bliska 90procentow.grupe smierci ma brazylia a inne zespoly maja po jednym ciekawym przeciwniku a reszta to 3eci świat.ale chyba nikt nie mysli ze brazylia nie wejdzie.pomeczy po 1-0 w grupie wszystkie mecze i wejdzie. no nie wierze ze cos tu moze z tego nie wejsc.oczywiscie wiem jakie sa niespodzianki ale doprawdy nie wierze. taki kupon po kursie 2,21 zamierzam zagrac za 2tysiace zlotych. niegram francji bo od wielu lat zawodza.a najpewniejszy po hiszpanii jestem niemcow ktorzy o dziwo kurs na zwyciestwo w grupie maja az 2.1 i mysle ze to rzuce jako singiel rowniez.zawsze szybcy silni nigdy nie ustapia walcza do konca poprostu urodzeni zwyciezcy
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
proponował bym zrobić ankiete kto zostanie mistrzem.
Ja na tym turnieju bardzo będę kibicował Anglikom. Ostatnie wielkie turnieje dla nich nie był udane. W tym roku mają zresztą jak zwykle świetny skład. Rooney i Defoe w ataku to wydaję się duet zabójczy. Capello świetny trener. Aczkolwiek mundial jest w czasie gdy wielu zawodników by odpoczywało po ligach i wskazanie faworyta jest bardzo trudne.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
proponował bym zrobić ankiete kto zostanie mistrzem.

Ja na tym turnieju bardzo będę kibicował Anglikom. Ostatnie wielkie turnieje dla nich nie był udane. W tym roku mają zresztą jak zwykle świetny skład. Rooney i Defoe w ataku to wydaję się duet zabójczy. Capello świetny trener. Aczkolwiek mundial jest w czasie gdy wielu zawodników by odpoczywało po ligach i wskazanie faworyta jest bardzo trudne.
Cos mam przeczucie ze tym razem Anglicy dojda daleko, poza tym Rooney wyrasta na glownego faworyta korony krola strzelcow, no coz Anglikom potrzeba tylko dobrego bramkarza bo jak widac reszta juz jest :]
 
T 0

todler

Użytkownik
Ja tam zagram na pojedynczych kuponach wygraną w całym turnieju :
Angli
Hiszpanii
Brazylii
Argentyny

każdy typ za 100PLN w każdym razie gdy jeden z tej 4 wygra jestem na +, sam uważam, że wygra chyba Anglia, ale tylko Argentyna, Brazylia i Hiszpania mogą im w tym przeszkodzić ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja tam zagram na pojedynczych kuponach wygraną w całym turnieju :
Angli
Hiszpanii
Brazylii
Argentyny

każdy typ za 100PLN w każdym razie gdy jeden z tej 4 wygra jestem na +, sam uważam, że wygra chyba Anglia, ale tylko Argentyna, Brazylia i Hiszpania mogą im w tym przeszkodzić ????
Argentyna jak wyjdzie z grupy niech się cieszy. 1/8 to dla nich będzie max moim zdaniem.
Ledwo co zakwalifikowali się co mistrzostw.
Brazylia nie wygra na 100%.
Hiszpania ? Hmm ,bardzo możliwe.
Stawiałbym też na Niemców zamiast Brazylii i Argentyny.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ja tam zagram na pojedynczych kuponach wygraną w całym turnieju :
Angli
Hiszpanii
Brazylii
Argentyny

każdy typ za 100PLN w każdym razie gdy jeden z tej 4 wygra jestem na +, sam uważam, że wygra chyba Anglia, ale tylko Argentyna, Brazylia i Hiszpania mogą im w tym przeszkodzić ????
A jak nikt z tej czworki nie wygra to jestes 4 stowki w plecy, faktycznie zloty interes ;-)
 
T 0

todler

Użytkownik
A jak nikt z tej czworki nie wygra to jestes 4 stowki w plecy, faktycznie zloty interes ;-)
Łał, mamy na forum Kolumba.Bez ryzyka nie ma zysku, zawsze można być w plecy, ale można też zarobić - taka bukmacherka powinieneś o tym wiedzieć ????
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Ja się nie podejmę typowania dokładnego zwycięzcy. Uważam że wygra któraś z tych drużyn:
- Anglia 7,00 (mocna reprezentacja i ogromna żądza sukcesu)
- Argentyna 8,00 (jeśli Messi utrzyma formę to może sam wygrać ten turniej)
- Niemcy 12,00 (od 2002 r. kręcą się w czołówce, w końcu może im się udać)
- Holandia 15,00 (niedoceniani, ale według mnie bardzo nieobliczalni)
- Francja 19,00 (będą chcieli pokazać, że awans im się należał)
- Portugalia 26,00 (C.Ronaldo, i sporo młodych chłopaków którzy będą się chcieli pokazać)
Hiszpanie to już nie ta sama drużyna co za Aragonesa, Brazylijczycy wygrali Puchar Konfederacji, a jak wiemy nigdy zwyciezca PK nie zdobył później mistrzostwa (tak, jestem przesądny ???? ), a broniący tytułu Włosi się kompletnie rozsypali.
Proponuję też grać na wyjście z grupy Afrykańskich ekip, które mogą być groźne, zwłaszcza Ghany, Kamerunu i Nigerii (WKS ma zbyt silną grupę, a Algieria i RPA są zwyczajnie za słabe)
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Myślę, że jeśli chodzi o zwycięzce całego turnieju to nie ma co się napalać... To Mistrzostwa Świata, najważniejsza piłkarska impreza na globie, w które wystąpi co najmniej 8 drużyn, których celem (realnie) będzie mistrzostwo. Zobaczymy kto trafi z formą na czerwiec, jacy piłkarze wypadną ze składów danych reprezentacji, jaka atmosfera będzie w nich panować. Na pewno dużo ciekawszym rozwiązaniem będzie typowanie samego turnieju i poszczególnych spotkań (których będziemy mieli najczęściej trzy dziennie). Wielu uważa, że typowanie dużych imprez jest nieopłacalne, że wyniki są niespodziewane. Ja się z tym nie zgodzę... Podczas turnieju będziemy wiedzieli o drużynach praktycznie wszystko, co niewątpliwie w typowaniu będzie pomocne. Czekają nas niesamowite emocje! Nie wiem czy jest sens w zastanawianiu się już teraz nad danymi spotkaniami (choć kursy już dawno wystawione), na pewno o meczach do turnieju zostanie powiedziane wszystko i analiza napisana teraz nie będzie miała takiego znaczenia.

Warto natomiast zwrócić uwagę na zakłady długoterminowe związane z tym to wyjdzie z grup, czy nawet kto dane grupy wygra! Zaczynając od grupy A, którą moim zdaniem mimo wszystko powinni wygrać Francuzi. Zawodnicy z dużym doświadczeniem, dobrze grający w sezonie klubowym, w dodatku w grupie z groźnymi Meksykiem i Urugwajem i gospodarzami z RPA. Myślę, że będą chcieli za wszelką cenę ominąć Argentynę, która jest faworytem grupy B (zwycięzca tej grupy zagra z drużyną z drugiego miejsca z grupy A), jednak kurs 1.45 na jej zwycięstwo w niej za nic nie zachęca do gry... Tak więc z dwóch pierwszych grup, przede wszystkim wyłania mi się taki typ do gry:

Zwycięzca grupy A: Francja @ 1.95 Betsafe

Kurs na win Anglii w grupie C jest jeszcze niższy (1.31) a po za tym trudno stwierdzić przed pierwszym meczem turnieju kto jest faworytem do walki o drugie premiowane awansem miejsce (przede wszystkim ciekawą walkę powinny stoczyć reprezentacje USA i Słowenii). W grupie D wreszcie mamy wyrównaną walkę. Niemcy, Australia, Ghana i Serbia. Moim zdaniem faworytem do awansu są europejskie drużyny, chociaż wcale Ghana czy Australia na straconej pozycji nie stoją. Niemcy powinni wygrać grupę, ale nie jestem tego pewny, nawet ciekawie wygląda kurs 2.50 na awans Niemców i Serbów, ale jest on do przemyślenia przed championatem.

W grupie E nie widzę żadnego zagrożenia dla zawsze groźnych Holendrów, którzy największą furorę robią na początku turnieju. Kamerun, Japonia i Dania to nieco niższa półka. Tym bardziej, że każdemu będzie zależało na pierwszej lokacie i ominięciu Włochów już w 1/8 finału. Jeśli chodzi o Włochów to o ich awans jestem spokojny, ale drugą drużyną która powinna wyjść z tej grupy jest Słowacja. Nowa Zelandia to nieco niższy poziom, a i Paragwaj nadzwyczajnej gry dawno nie prezentował. Kurs na to zdarzenie to 2.35 ale tak jak wyżej jeszcze jest on do przemyślenia.

Zwycięzca grupy E: Holandia @ 1.65 Betsafe

I ostatnie rozwiązanie jakie widzę w kwestii zakładów długo terminowaych to awans z grupy G drużyn Brazylii i Portugalii. Może to i grupa śmierci, ale brak jednej z tych ekip w 1/8 finału kosztem WKS&#39;u, który pokazał podczas PNA jak wiele dzieli afrykański Futbol od Europejskiego, czy tym bardziej Korei Północnej były wielkim zaskoczeniem, a kurs ciekawy. W grupie Hiszpanów nie widzę ciekawych typów...

Top 2 grupy G: Brazylia/Portugalia @ 2.05 Betsafe
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Grupa śmierci: A
Francja ma coś do udowodnienia na tym mundialu.
RPA ,w końcu gospodarz tych mistrzostw.
Urugwaj ,piłka Ameryki południowej to finezja.
Meksyk ,bardzo groźny rywal którego nie można lekceważyć.
W Grupie B Argentyna ma dość łatwych przeciwników. Chociaż liczę tutaj na niespodziankę i wyeliminowanie Argentyny która się ledwo co zakwalifikowała.
Grupa C to raczej na 90% Anglia i Usa.
Grupa D ,chyba najłatwiejsza. Faworyt to zdecydowanie Niemcy.
Grupa E. Holandia zawsze z grubej rury startuje. Dania też niczego sobie. Mają doskonałego trenera. Liczę na to ,że zajdą wysoko.
Reszta to raczej faworyci grup.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie jeżeli wy już wróżycie kto z jakiej grupy awansuje to świadczy tylko o jednym waszej nie wiedzy, Niema jeszcze składów powołanych a wy już typujecie kto co i jak.... Dajmy trochę czasu selekcjonerom, Po za tym na każdych mistrzostwach świata są niespodzianki a wy z większości grup typujecie kto awansuje...
 
R 0

realista9

Użytkownik
Masz rację z tym typowaniem i pewnością awansu, ale naszym hobby jest właśnie typowanie więc nie zaszkodzi się pobawić ;)

Pozwoliłem sobie zrobić &quot;drzewko turniejowe&quot; z moimi typami, mam nadzieję, że nie popełniłem błędu przy wypełnianiu.


1/8 finału

Francja
Nigeria/Grecja

Anglia
Ghana

Niemcy
USA

Argentyna
Meksyk

Holandia
Paragwaj/Słowacja

Brazylia
Chile/Szwajcaria

Włochy
Kamerun/Dania

Hiszpania
WKS/Portugalia


Ćwierćfinał

Anglia
Francja

Niemcy
Argentyna

Holandia
Brazylia

Hiszpania
Włochy


Półfinał

Anglia
Niemcy

Holandia
Hiszpania


Mecz o 3 miejsce

Hiszpania
Niemcy


Finał

Holandia
Anglia





Moim faworytem jest Holandia, można powiedzieć, że jest to czarny koń faworytów, bo bukmacherzy stawiają ją na 6-7 miejscu. Co tu dużo mówić, niemal na każdym turnieju są wymieniani w gronie faworytów i zawsze nieoczekiwanie przedwcześnie kończą. Jak burza przeszli przez eliminację, mają świetnego trenera i bardzo dobry skład.

Anglia, podobnie jak Holandia od lat wyczekuje triumfu na arenie międzynarodowej, chciałoby się rzec jak nie teraz to kiedy? Jak widzimy na drzewku, do półfinału Anglia powinna dojść bez problemu. Półfinał to może być batalia z Niemcami którzy mimo iż nigdy nie mają w swoim zespole największych gwiazd to dochodzą daleko w MŚ i ME. Jeżeli Messi zgra się z resztą zespołu to może to być potyczka z Argentyną. Tak czy owak uważam, że Wayne Rooney poprowadzi Anglię po medal, pytanie tylko jakiego koloru.

Hiszpania przełamała się na wielkim turnieju dopiero 2 lata temu ma ME. Ich głównym problemem są różnice kulturowe przez co zespół nigdy nie tworzył zgranej &quot;ekipy&quot; i prawdziwej reprezentacji. Ale jak wspomniałem ,przełamali się, nie wiem jak wygląda atmosfera w środku reprezentacji tym razem, ale jedno jest pewne, mistrz Europy &quot;z automatu&quot; staje się jednym z faworytów MŚ.

Brazylia na każdych mistrzostwach uchodzi za faworytów, ponadto podczas ostatnich 4 mistrzostw 2-krotnie wygrała i raz zajęła 2 miejsce po kontrowersyjnej porażce z Francją 3:0. Niemniej jednak zawsze błyszczała gwiazdami, tym razem jest inaczej. Nie ma super snajpera pokroju Ronaldo ani wirtuoza pokroju Ronaldinho(on może znajdzie się w kadrze, ale bardzo daleko mu do swojej optymalnej formy) dlatego sądzę, że odpadną w ćwierćfinale z Holandią lub w półfinale z Hiszpanią.

Czarnym koniem całej imprezy może być Meksyk, który jest w stanie pokonać Argentynę w 1/8 finału, która ledwo dostała się na mistrzostwa i Niemcy w ćwierćfinale, którzy mimo żelaznej dyscypliny i świetnego zgrania nie mają gwiazd.

Królem strzelców może zostać Wayne Rooney, który znajduje się w wyśmienitej formie lub David Villa. Anglia i Hiszpania mają słabych jak na poziom mistrzostw rywali w swoich grupach i tam wyżej wymienieni powinni nastrzelać sporo bramek.


PS Proszę o nie unoszenie się i nie krytykowanie, ale na postawienie na zabawę w tym momencie, pozdrawiam ;)
 
B 0

bat123

Użytkownik
według mnie w dużej mierze ważny będzie czynnik klimatyczny! chodzi mi o to że piłkarze będą zmęczeni sezonem, a tu jeszcze mistrzostwa w RPA gdzie nie zabardzo mogą liczyć zawsze na chłodniejszy wiaterek i przyjemna temperature. Myślę że nawet okres przed MŚ to za krotki czas żeby większość piłkarzy przywykła do takiego klimatu, nie licząc afrykańczyków. Liczę że któryś z tych krajów z Afryki zrobi niespodzianke i dojdzie dość daleko!
 
kamil_gks 22

kamil_gks

Użytkownik
Ja ze swojej strony bede kibicował Serbom. Uważam, że maja naprawde ciekawy zespół który może namieszac na mistrzostwach. Myśle że warto postawic na nich juz w pierwszym meczu z Ghana. Kurs bardzo dobry. Pozatym moim faworytem są Hiszpanie. Na każdej pozycji klasowy zawodnik i dobrze zgrany zespół. Namieszac moga zespoly afrykanskie, wkoncu graja &quot;u siebie&quot;.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom