>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tipsport - opinie

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Gdy grywałem sporo , Bardzo dużo korzystałem właśnie z Tipsportu ze względu na dużą liczbę promocyjnych kursów , dlatego polecam graczom grającym w ziemniakach aby częściej odwiedzali punkt i sprawdzali czasami ich Super typ na którym idzie nawet dużo większe kursy wyciągnąć niż w internecie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Gdy grywałem sporo , Bardzo dużo korzystałem właśnie z Tipsportu ze względu na dużą liczbę promocyjnych kursów , dlatego polecam graczom grającym w ziemniakach aby częściej odwiedzali punkt i sprawdzali czasami ich Super typ na którym idzie nawet dużo większe kursy wyciągnąć niż w internecie.
Mógłbym Ciebie zapytać o to na PW/GG ale kogoś może też to interesować.
Nie mam pojęcia o ziemniakach a już całkowicie o Tipsporcie.
Kursy były lepsze od tych netowych? Domyślam się, że marżę obniżają na poszczególne mecze. Ale aż tak, że mimo potrącenia podatku bardziej opłacało się grać w Tipsporcie niż w necie?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety w żadnym bukmacherze naziemnym nie znajdziesz bardziej opłacalnego od grania w internecie od którego nie odtrącasz podatku i jest to nie legalne na swój sposób , także każdy sobie może wybrać czy woli grać legalnie z podatkiem czy bez , każdego indywidualna sprawa. Napisałem tylko że warto obserwować kursy dla tych którzy wybierają pomiędzy bukmacherami naziemnymi czyli STS , Fortuna itd. a nie internetowych.

Pozdrawiam , W razie dalszych pytań zapraszam na PW Vaderku
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Gdy grywałem sporo , Bardzo dużo korzystałem właśnie z Tipsportu ze względu na dużą liczbę promocyjnych kursów , dlatego polecam graczom grającym w ziemniakach aby częściej odwiedzali punkt i sprawdzali czasami ich Super typ na którym idzie nawet dużo większe kursy wyciągnąć niż w internecie.
Niestety w żadnym bukmacherze naziemnym nie znajdziesz bardziej opłacalnego od grania w internecie od którego nie odtrącasz podatku i jest to nie legalne na swój sposób , także każdy sobie może wybrać czy woli grać legalnie z podatkiem czy bez , każdego indywidualna sprawa. Napisałem tylko że warto obserwować kursy dla tych którzy wybierają pomiędzy bukmacherami naziemnymi czyli STS , Fortuna itd. a nie internetowych.
Dlatego byłem ciekawy. Nie bardzo ogarniam sprawy &quot;ziemniaków&quot;. A już tym bardziej Tipsport, w którym nigdy w życiu nie grałem...
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Właśnie odebrałem od firmy emaila &quot;na telefonie&quot; i qwa nie wierzę widzę wszystkie adresy email klientów do których zostało to wysłane niektóre to np
AdamKowalczyk@cośtam - Fałszywe imię i nazwisko podałem === szlak mnie trafił a gdzie ochrona danych osobowych
Podpisując dokumenty przeczytałem regulamin i pisze że firma zobowiązuje się do ochrony moich danych osobowych a tu w tak durny sposób wyciekły adresy Email !!
 
jacek75 107

jacek75

Użytkownik
też to dowstałem lista e-maili ale to nie wyciek danych osobowych bo adresów tych ludzi nie znasz itepe-jednak chciałbym napisac cos innego tez wczoraj zagrałem kupon ako kilkadziesiat w tipsport obstawiałem samych gospodarzy tylko jest jedno ale jeden mecz dałem na gospodarzy z hc a okazało sie ze ze ci wskazani jako gospodarze to goscie i nie ma zwrotu a ewidentny błąd buka kazali pisac reklamacje ale nie wiem czy bede sie fatygowqał za kilkadziesiat złoty Wysłac im kupon mam pocztą a potem zwalą ze poczta zagubiła przesyłkę????dla tego buka
 
jacek75 107

jacek75

Użytkownik
moge fakt,jednak juz pisałem z ich suportem i twioerdza ze wszystko jest w porzadku poniewaz druzyna ktora jest jako gospodarz mimo ze w protokole meczowym to goscie figuruja jako gospodarz .Inne buki tak maja tylko oni inaczej nie wiem czy warto i czy to cos da
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
grał ktoś grubiej u nich (powyżej 200zł)? jak sytuacja z wypłatą (parę stówek do 2tys)?
denerwuje mnie że większość lokali jest w barach, jestem autem a człowiek by się napił
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
max za ile grałem to 400zł jakiegoś dubla .
oraz bez problemu i od ręki wypłacili trochę ponad 800zł , ale innym razem kazali czekać do kolejnego dnia z wypłatą coś koło 260zł
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja tam pare razy grywałem za większe stawki, Ted będziesz miał problemy numer telefonu znasz załatwimy ;) Nie będzie problemu.
 
Do góry Bottom