>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Milenium - opinie

R 0

ramon923

Użytkownik
gram u niego juz bardzo długo i bardzo lubie tego buka bo często mają dużo wyższe kursy aniżeli w STS-acha czy Fortunie, a poza tym panuje tam mila atmosfera często leci muzyczka jest miło
 
the_name 0

the_name

Użytkownik
gram u niego juz bardzo długo i bardzo lubie tego buka bo często mają dużo wyższe kursy aniżeli w STS-acha czy Fortunie, a poza tym panuje tam mila atmosfera często leci muzyczka jest miło
Popieram. Ja kiedyś grałem w STS i TotoMix, ale po otwarciu Milenium przeniosłem się właśnie tam. Miła atmosfera, ładne kursy no i pracują tam moje koleżanki więc jak tu grać gdzie indziej :-D.
 
milenium 15

milenium

Użytkownik
Popieram. Ja kiedyś grałem w STS i TotoMix, ale po otwarciu Milenium przeniosłem się właśnie tam. Miła atmosfera, ładne kursy no i pracują tam moje koleżanki więc jak tu grać gdzie indziej :-D.
A one to wykorzystują i Cie namawiają na grę u nich bo to zawsze parę groszy do premii od obrotu ????
Nie no w Milenium sam kiedyś grałem i naprawdę polecam! Zawsze kupon tworzyłem u nich na stronie później druk i do oddziału. Naprawdę solidna firma!
 
half 4

half

Użytkownik
W milenium gram już od około pół roku i jestem bardzo zadowolony. Mają przyzwoite kursy oraz dobrą obsługę. Nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Oferta jest u nich równie bardzo rozwinięta.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Skoro jest okazja to i ja zabiorę głos w tej dyskusji. Ze swojej strony nie mam do tego buka żadnych zastrzeżeń. Nie będę powtarzał opinii poprzedników co do wysokich kursów ale wystarczy co jakiś czas odwiedzić ich stronkę i zerknąć na zestawienie porównawcze kursów Milenium i konkurencji. Jasne, że jest to takie działanie marketingowe nie oddające do końca prawdy, bo zdarzenia traktuje trochę wybiórczo, jednak działa to jak najbardziej na naszą podświadomość. Przynajmniej tak jest w moim przypadku;-)
Dla mnie najważniejsza jest niezwykle szeroka oferta żużlowa pozwalająca zagrać w odróżnieniu od konkurencji kilka handicapów na dany mecz. W dodatku wprowadzono tzw. „pojedynki wirtualne” co dla mnie jest swojego rodzaju ciekawostką. I w końcu 3 rodzaje handicapów na koszykarską Euroligę musi również budzić szacunek. Jednym słowem wielki ✅ dla tej firmy.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
żałuję że dopiero teraz zaczełem grać u naziemnego buka, jestem mile zaskoczony, po prostu nie zdawałem sobie sprawy z tego, że mogą mieć tak dużo ciekawych zakładów a już kompletnie zdziwiło mnie to że można łączyć zakłady z jednego meczu ???? internetowe sie chowają;)
 
R 13

reward

Użytkownik
???
żałuję że dopiero teraz zaczełem grać u naziemnego buka, jestem mile zaskoczony, po prostu nie zdawałem sobie sprawy z tego, że mogą mieć tak dużo ciekawych zakładów a już kompletnie zdziwiło mnie to że można łączyć zakłady z jednego meczu ???? internetowe sie chowają;)
Gdzie w Milenium można łączyć zakłady z jednego meczu ? Bo to chyba jakiś ewenement ?
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Można łączyć typy z jednego meczu ale tylko w przypadku piłkarskich hitów które firma oznacza jako &quot;Twój mecz&quot; jest na to osobna oferta tak właśnie oznaczona trzeba wtedy dać co najmniej trzy zdarzenia z tego meczu np. typ na rozstrzygnięcie w meczu , sumę kartek ilość rzutów rożnych ilość spalonych itp.jest kilka ograniczeń czyli zakładów których nie można łączyć ale zazwyczaj chodzi o to ze nie można dać na jednym kuponie ilość rogów w całym meczu i w pierwszej połowie itp.

Naprawdopodobniej w najbliższym czasie można się spodziewać typów na &quot;Twój mecz&quot; we wtorek na mecz Barcelona-Arsenal
 
jacek75 107

jacek75

Użytkownik
U mnie, niedawno otwarto punkt milennium-jest jednak jeden minus.Mimo ze do niego mam najbliżej,mianowicie wyniki są dostepne dopiero na drugi dzień,czyli obstawiam rano tenis wejdzie , to na wygrana musze poczekać :?
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Grał ktos w Milenium przez internet?
Jak radzą sobie z wypłatami na konto bankowe?
Będe chciał przetestować,ale jak to jest jakaś lipa to dam sobie spokój.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
O.K czyli jest w porządku.
Natomiast dzisiaj kilka minut po północy wpłaciłem na próbę niewielką kwotę po to by zobaczyć jak szybko dohodzi wpłata.
Niestety mało znany serwis Transferuj.pl nie sprostał zadaniu i pieniądze pojawiły mi się na koncie wg. informacji otrzymanej e-mailem dopiero o godz.3.56.

Dodam,że wpłacałem ze swojego konta w banku Alior Sync.
Ciekawe czy to było spowodowane jakimiś problemami technicznymi,bo jeśli nie to daruję sobie wpłaty przez Transferuj.pl
Kasa jest na koncie bankowym w następnym dniu roboczym, więc radzą sobie dobrze.
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Kolega Wojcirej napisał Ci o wypłacie z konta milenium na swoje konto i to wtedy miał środki na następny dzień. Ja wpłacałem już kilkakrotnie poprzez firmę Transferuj i nie było zadnych problemów pieniadze na koncie milenium były max do 5 min a w momencie dyspozycji wypłaty ze srodków w milenium na moje konto w banku pieniądze były różnie zależy od czasu dyspozycji wypłaty jak była złożona rano to po południu pieniążki były na moim koncie a w przypadku dyspozycji wypłaty po południu środki były następnego dnia rano tak że chyba wszystko OK.
 
Do góry Bottom