>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - opinie

diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Jeśli chodzi o firmę STS, to zauważyłem u nich minus jeśli chodzi o konsekwencję w ofercie.
Przykładowo: mamy sobie dni powszednie (czyli pn - pt), w których zauważymy różne opcje zakładów - szczególnie na kosza i hokej. Mam tu na myśli opcje zw (dla chcących ominąć ryzyko dogrywki) liczbę punktów, bramek. Jest to jak najbardziej normalna opcja zakładów z której często się korzysta. Niestety z tej formy zakładów klienci już nie skorzystają w sobotę i w niedziele. I to jest ta niekonsekwencja którą mam na myśli... Bo czym różni się (w świecie bukmacherki) poniedziałek od soboty? Niczym, bo zarówno jednego i drugiego dnia można wygrać lub wtopić.
Niestety człowieka szlak trafia na taki sposób oferowania zakładów przez firmę STS.
Dodam (zapewne wszyscy to wiedzą), że konkurencja - Totolotek czy Efortuna są konsekwentne i stałe w ofercie na takie zakłady, nie robi im to żadnej różnicy czy mamy wtorek czy niedzielę - i chwała im za to.
 
agenttomek 0

agenttomek

Użytkownik
Tak, do tego dochodza gwaltowne spadki kursow z dnia na dzien. Znalazlem ciekawy typ za 1.90, zadowolony przychodze na nastepny dzien do STSu, a tam spadek do 1.65 ???? Wielokrotnie to sie zdarza i to akurat wtedy gdy planuje zagrac singla.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
STS to dla mnie najgorszy bukmacher naziemny.
1. Nie można poprosić o wydrukowanie oferty do domu. Babki rzucą jakieś 2 oferty na stół i tyle.
2. Błędy językowe w ofercie. Bardzo często zamiast słowa &#39;koszykówka&quot; jest słowo &quot;kombinacja norweska&quot;. Śmiech na sali.
3. Ta oferta na tablicy z ponumerowanymi stronami. Bardzo często jest zdjęta, bo panie muszą poprawiać korektorem.
4. Od poniedziałku do piątku w hokeju są opcje -zwycięstwo- i -liczba bramek- a w sobotę i niedzielę nie ma.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
W sumie to rzadko bywam w &quot;ziemniakach&quot;. A jak już się pojawię to w Milenium.
Ale jak słyszę, że w weekendy nie dają &quot;KZ&quot; w hokeju to bym ich wyśmiał ????
Nawet do głowy by mi nie przyszło, że takie cyrki są...
Milenium ma najlepszą ofertę hokeja z ziemniaków.
Oferta lig/zdarzeń dość szeroka. Marża/kursy całkiem przyzwoite, nie odstraszają ludzi.
Polecam wszystkim ;)
I to nieważne czy to poniedziałek, wtorek czy sobota albo niedziela...
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
W sumie to rzadko bywam w &quot;ziemniakach&quot;. A jak już się pojawię to w Milenium.

Ale jak słyszę, że w weekendy nie dają &quot;KZ&quot; w hokeju to bym ich wyśmiał ????
Nawet do głowy by mi nie przyszło, że takie cyrki są...

Milenium ma najlepszą ofertę hokeja z ziemniaków.
Oferta lig/zdarzeń dość szeroka. Marża/kursy całkiem przyzwoite, nie odstraszają ludzi.
Polecam wszystkim ;)
I to nieważne czy to poniedziałek, wtorek czy sobota albo niedziela...
Tak, tylko że jest jeszcze bardzo mało punktów... W lubelskim jest 5 kolektur, z czego 2 Lublinie, po 1 w Białej Podlaskiej, Lubartowie i Chełmie - to stanowczo za mało. Dla porównania w podlaskim jest tylko w Białymstoku.

Miałem przyjemność tam zagrać i muszę przyznać rację - bo mają naprawdę elegancką ofertę, kursy również solidne

Miejmy nadzieję że się rozwiną ????
 
lexewus 0

lexewus

Użytkownik
Według mnie STS jest ogólnie wporządku, przypadł mi do gustu. Oferta jak dla mnie wystarczająca, przeważnie to co mnie interesuje, jest w ofercie kursowej ????
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Grałem u nich będąc znacznie młodszy, nie miałem wtedy żadnego problemu, ale pewnie też dlatego, że wiadomo... grało się za niskie stawki.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Ominąłem jeden znaczący fakt, o którym wspomnę... Chcąc zagrać singla, dla niektórych spotkań, ponakładane są ograniczenia - tj min 3 kombinacje. Tak nie powinno być, nie dość że buk tak czy siak jest do przodu na transakcji z klientem, to jeszcze zmusza do podjęcia dodatkowego ryzyka niepowodzenia w przypadku doboru dwóch typów... Beznadzieja :-?

Ale z tymi kombinacjami to chyba tak jest we wszystkich bukach naziemnych???
 
P 0

pavlinho

Gość
Kombinacje przeważnie dostajesz na takie ligi jak Rumunia, Bułgaria, Słowenia czyli &quot;egzotyka&quot;. To samo jest w Milenium i czasami w Toto-Mix. W Fortunie nie ma żadnych ograniczeń a przynajmniej ja się z nimi nie spotkałem.
 
T 0

tofikowski

Użytkownik
Jak dla mnie STS jest w porządku. Szkoda tylko ze ma małą ofertę od pn do pt (chyba ze jest LM lub LE) a w weekendy mi wystarcza według mnie jest to najlepszy buk naziemny
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Mnie w sts irytuje że często nie można zagrać singla bo muszą być min 3 zdarzenia, u konkurencji takich cyrków niema. Poza tym strasznie zaniżaja kursy na zdarzenia gdzie typujemy przedział miejsc np.v,1-3,1-6. No i under/over po 1,8, u konkurencji 1,85
 
L 0

lolek1234

Użytkownik
Tak, tylko że jest jeszcze bardzo mało punktów... W lubelskim jest 5 kolektur, z czego 2 Lublinie, po 1 w Białej Podlaskiej, Lubartowie i Chełmie - to stanowczo za mało. Dla porównania w podlaskim jest tylko w Białymstoku.

Miałem przyjemność tam zagrać i muszę przyznać rację - bo mają naprawdę elegancką ofertę, kursy również solidne

Miejmy nadzieję że się rozwiną ????
Nie wiem czy wiesz że w Łomży są 2 kolektury STS, a poza tym nigdzie indziej nie interesowalem się.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
STS na pewno najbogatszy bukmacher, na pewno ma najwięcej kolektur i klientów.
Co do oferty - może być.
Diuq85 w Puławach jest także kolektura STS , więc do tych pięciu dolicz także tę puławską. Chociaż nie wiem, czy nie jest ich czasem więcej.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
STS na pewno najbogatszy bukmacher, na pewno ma najwięcej kolektur i klientów.

Co do oferty - może być.

Diuq85 w Puławach jest także kolektura STS , więc do tych pięciu dolicz także tę puławską. Chociaż nie wiem, czy nie jest ich czasem więcej.
Panowie STOP - moja dywagacja odnośnie liczby kolektur dotyczy firmy Milenium. Tak wiem, to nie ten watek, bo temat dotyczy STS... Poprostu skomentowałem myśl Vadera... Doskonale wiem ile jest punktów STS w kraju.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Panowie STOP - moja dywagacja odnośnie liczby kolektur dotyczy firmy Milenium. Tak wiem, to nie ten watek, bo temat dotyczy STS... Poprostu skomentowałem myśl Vadera... Doskonale wiem ile jest punktów STS w kraju.
To może powiem tak.
Miasto wojewódzkie, ponad 200 tyś mieszkańców. 2 punkty STS, a 3 punkty Milenium. Co lepsze jeszcze tak 3-4 lata temu było chyba 6 punktów Milenium i 3 punkty STS... Niestety chyba się nie utrzymały te punkty Milenium.
Ale koniec tego off topicu ;)
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
powiem tak.
STS był w porządku. Do niedawna.
Niestety, teraz został przejęty przez StanleyBet i jakość zdecydowanie się obniżyła.
Nie ma kursów na polską siatkówkę. Nie ma sportów zimowych. Mam nadzieję że się to zmieni.
Na tą chwilę jest to najgorszy bukmacher naziemny.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
powiem tak.
STS był w porządku. Do niedawna.
Niestety, teraz został przejęty przez StanleyBet i jakość zdecydowanie się obniżyła.
Nie ma kursów na polską siatkówkę. Nie ma sportów zimowych. Mam nadzieję że się to zmieni.
Na tą chwilę jest to najgorszy bukmacher naziemny.
Zgadzam się, że STS to najgorszy bukmacher naziemny. Jednak oferta na polską siatkówkę jest obecna u tego buka. Sporty zimowe też się tam pojawiają.
 
Do góry Bottom