>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zgłoszenia dla osób bez par.

olo 2,2K

olo

Użytkownik
W tym temacie mogą zgłaszać się osoby, które nie mają partnerów.
Moderatorzy konkursu dobiorą te osoby w pary, chyba, że użytkownicy dogadają się między sobą, o czym należy niezwłocznie powiadomić moderatorów konkursu po czym zgłosić drużynę w odpowiednim temacie.

Prawidłowe zgłoszenie wygląda w następujący sposób:
......(tu nick), zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
kuba_rmcf91 0

kuba_rmcf91

Użytkownik
Kuba_RMCF91 , zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
Klemi, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
mroku 104

mroku

Użytkownik
Mroku, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
M 2

madek

Użytkownik
madek , zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
champion 896

champion

Użytkownik
champion, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie, jednak nie mam pary.
 
hewitt_1 0

hewitt_1

Użytkownik
Hewitt_1 , zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
kondzius21 15

kondzius21

Użytkownik
kondzius21, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
ten 0

ten

Użytkownik
Ten, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
kamil1989, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Kolti, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Gorillaz, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Power30 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary
 
W 0

warka12

Użytkownik
warka12 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Wraz z Lalem drogą losowania podzieliliśmy wyżej wymienione osoby, które same się nie podzieliły na drużyny.
Wyniki losowania są następujące:
Maciek78 jest z Mroku
kamil1989 z Power30
champion z Ten
Hewitt_1 z kondzius21
Kuba_RMCF91 z warka12
Klemi z Gorillaz
madek z Kolti

Proszę dogadać się ze sobą i w temacie z drużynami zgłosić się do konkursu.

Zapisy do konkursu są nadal otwarte przez cały czas trwania konkursu. Od teraz jednak pary będą kompletowane zgodnie z kolejnością zgłoszeń. To znaczy, że pierwsza osoba, która się tu zgłosi będzie w parze z drugą, trzecia z czwartą, itd.
 
V 0

voltii

Użytkownik
voltii - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.

Olo // zgłoszony
 
tc4t 13

tc4t

Użytkownik
TC4T - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.

Olo // zgłoszony
 
R 0

robertwlkp

Użytkownik
RobertWLKP - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.

Olo // zgłoszony
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
mikrobi6 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.


Olo // zgłoszony
 
Do góry Bottom