>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

G 0

galacik20

Użytkownik
Ostatnio cos slyszalem o tym ze mb ma wydawac karty do bankomatow i napisalem dzis z ciekawosic do nich w tej sprawie i oto mi odpisali:
Dziękujemy za napisanie do Centrum obsługi klienta Moneybookers.
Chcielibyśmy Pana poinformować, że aby zlecił Pan wydanie swojej karty Moneybookers MasterCard wystarczy przejść do sekcji &quot;Moje konto&quot; &gt; &quot;Moja karta MasterCard&quot;.
Jeśli ma Pan jakiekolwiek inne pytania, prosimy napisać do nas.
Serdecznie pozdrawiam:
Petya
Centrum obsługi klienta Moneybookers
Tylko ze u mnie nie ma nic takiego. Wiecie moze cos na temat karty???
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Ostatnio tez sie tym troche interesowalem.
Oto odpowiedz jaka uzyskalem dzis od supportu MB:
&quot;W odpowiedzi na Pana pytanie informujemy, że nasza karta Mastercard będzie dostępna najpierw dla klientów o statusie VIP. Więc na razie Pan nie będzie w stanie zamówić takiej karty. Ale pracujemy nad tym projektem i mamy nadzieję że do końca roku wszyscy nasi użytkownicy bądą mieli dostęp do tej usługi.&quot;
Z tego co wiem statut VIP daja wysokie obroty, a konkretnie z tego co widzialem na innym forum nalezy dokonac transferow z konta MB na kwote 10 tys Euro w ciagu ostatniego miesiaca. Jest to wiec poza zasiegiem wiekszosci smiertelnikow. Ogolnie powstanie tej karty ciagnie sie juz ponad rok. Przeciagnelo sie to glownie z powodu kryzysu. Trzeba cierpliwie czekac.
 
U 0

urban

Użytkownik
Ale pracujemy nad tym projektem i mamy nadzieję że do końca roku wszyscy nasi użytkownicy bądą mieli dostęp do tej usługi.
To chyba najwazniejsza czesc tej odpowiedzi. Nawet niech popracuja caly pierwszy kwartal przyszlego roku to i tak bylo by spoko. Dodatkowo wprowadzaja jeszcze tokeny do robienia przelewow i zaraz bedzie jak normalne konto internetowe! :-D
 
R 125

roger12

Użytkownik
panowie wiem że nie w tym temacie ale zapytam czy mozna mieć 2 konta w Mb np brat i ja to samo nazisko i miejsce zamieszkania
 
P 1

premi

Użytkownik
Oni na tym projektem już pracują bardzo długo. Też kiedyś do nich o tym napisałem i miał to być zrobione do końca listopada... Wada jest taka że ta karta będzie w euro więc trzeba będzie doliczyć przewalutowanie a wypłata ma kosztować tyle co przelew. Kolejny raz jesteśmy w d**pe kopani przez brak europejskiej waluty u nas. No chyba że ktoś ma konto mb w euro.
 
M 0

maksiu78

Użytkownik


OPŁATY
Płacenie w sklepach, restauracjach oraz przez Internet FREE
Wpłata z banku FREE
Otrzymywanie pieniędzy FREE
Sprawdzenie stanu konta FREE
Wyciąg online z konta FREE
Ponowne wydanie numeru PIN FREE
Wymiania waluty 1.99%
Wypłata pieniędzy 1.80 EUR
Roczna karta członkowska 10.00 EUR
Karta zastępcza 10.00 EUR



LIMITY DZIENNE
Płacenie w sklepach, restauracjach oraz przez Internet 1000 EUR
Wypłata pieniędzy 250 EUR



&quot;...Dziękujemy za przesłanie dokumentów. Rozpoczęli Państwo proces weryfikacji konieczny do zatwierdzenie wniosku. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24-48 godzin celem potwierdzenia danych. Po zakończeniu weryfikacji będą Państwo mogli kontynuować proces składania wniosku o wydanie karty.

Opłata za rozpatrzenie wniosku o wydanie karty Moneybookers MasterCard wynosi EUR 10.00 (PLN 41.01). Aby umożliwić rozpatrzenie wniosku, proszę upewnić się, że na koncie znajdują się wystarczające środki...&quot;
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Roczna karta członkowska 10.00 EUR - to jest coroczna oplata za ta karte, czy cos dobrowolnego, a za karte tylko placimy raz te 10 euro za wniosek?
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
maks a co 250e dziennie to malo ? ????
ps. podajcie kontakt do polskiego supportu email, bo ja nie moge znalezc, pisałem kiedys i nie odpisywali, wiec moze na zły pisałem
dzieki
aha i jeszcze jedno ..
zeby otrzymac karte trzeba wyslac skan dowodu/paszportu i .. rachunku jakiegos, badz wyciagu z banku
a jak nie mam kotna w banku i mieszkam z rodzicami ? ( mam skonczone 18 lat .. )
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
maks a co 250e dziennie to malo ? ????
ps. podajcie kontakt do polskiego supportu email, bo ja nie moge znalezc, pisałem kiedys i nie odpisywali, wiec moze na zły pisałem
dzieki
aha i jeszcze jedno ..
zeby otrzymac karte trzeba wyslac skan dowodu/paszportu i .. rachunku jakiegos, badz wyciagu z banku
a jak nie mam kotna w banku i mieszkam z rodzicami ? ( mam skonczone 18 lat .. )
to sobie załóż konto, najlepiej mBank, uprzędzając Twoje następne pytanie. I przelej komuś złotówkę (możesz mi ;) ) i niech to będzie dla nich dowód.
 
Do góry Bottom