>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turnieje forumowe - pytania/propozycje

Status
Zamknięty.
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
W tym temacie proszę zadawać pytania i swoje propozycje co do organizacji turniejów.
Proszę także by nie wpisywać tutaj nazw firm w których chcielibyście aby był zorganizowany freeroll.
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Jak na tak duże forum to na pewno udało by się zorganizować jakąś większą ligę w porządnej firmie ???? Czy są planowane jakieś kolejne turnieje/ligi ?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Jak na tak duże forum to na pewno udało by się zorganizować jakąś większą ligę w porządnej firmie ???? Czy są planowane jakieś kolejne turnieje/ligi ?
Tak. Obecnie są prowadzone zapisy do dwóch darmowych turniejów freeroll w DevilFish z pulą 50 oraz 100 euro.
Pozostajemy jednak w kontakcie z innymi firmami i czekami na ich odpowiedź w sprawie kolejnych turniejów/lig.
Informacje i zapisy są dostępne TUTAJ.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Ja sie dziwie ze forum z takim potencjałem(kto ma jakiekolwiek pojecie wie o co chodzi) nie organizuje jakiejs ligi z prawdziwego zdarzenia, z drugiej strony rozumiem ze priorytetem tego forum nie jest poker jednak sa osoby zajmujace sie tym działem i powinny cos połatwic
Pozdrawiam
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Nie dawno była organizowana liga pokerowa Pokerium (obecne 24hPoker). Pula samych nagród w końcowej klasyfikacji wynosiła prawie 500 euro + gadżety. Nie wliczam już puli na turnieje freeroll + BI. Nie jesteśmy w stanie na bieżąco, jedna za drugą organizować takich lig. Poker na tym forum jest jedynie dodatkiem, a nie celem głównym.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
No tak ale z drugiej strony jak na najwieksze polskie forum o tematyce hazardowej to troche mało, taka pule spokojnie osiagaja małe fora pokerowe i to maja po kilka lig na raz. Nie zrozum mnie zle ja nie chce w zaden sposob narzekac ani nikogo oskarzac ale tutaj jest tyle odwiedzin dziennie ze po udanych negaocjacjach mozna zalatwic naprawde ciekawa. Jak juz pisalem poker to nie jest priorytet wiec pisze to w kontekscie &quot;lekkim&#39;;)
Co do tamtej ligi to co sie orientuje były tam olbrzymie problemu z nagrodami ale pewnie nie była to wasza wina(tak nawiasem)
Pozdrawiam
 
midel 189

midel

Użytkownik
Niedawno to raczej pojęcie względne i w przypadku Ligi Pokerium (zwłaszcza, że Pokerium już dawno nie ma) jest raczej nadużyciem.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
To nie jest forum hazardowe a bukmacherskie. Hazard (poker jest tylko dodatkiem). Spójrz na inne większe fora bukmacherskie. Oni nie organizują żadnych freerolli/lig. Co do samych negocjacji to nie są one łatwe. Wiele firm rezygnuje z takiej organizacji ze względu na to, iż jesteśmy forum bukmacherskim a nie pokerowym.
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
Nie dawno była organizowana liga pokerowa Pokerium (obecne 24hPoker). Pula samych nagród w końcowej klasyfikacji wynosiła prawie 500 euro + gadżety. Nie wliczam już puli na turnieje freeroll + BI. Nie jesteśmy w stanie na bieżąco, jedna za drugą organizować takich lig. Poker na tym forum jest jedynie dodatkiem, a nie celem głównym.
no pamietam ta lige, ja w tym czasie na pokerium organizowalem &quot;lige studencką&quot; z pulą nagród 1000euro,nagrodami rzeczowymi pluss bonusem no deposit 5euro na pokerium. mógłbym postarać się zorganizowac jakąś podobną lige dla forum, kwestia taka że zapewne jak to bywa w ligach pasowało by refa umiescic do zapisów..
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
mam maly problem z softem devila
zainstalowalem sobie ale nie odpala mi sie... jak klikam otworz to nic sie nie dzieje ????
wie ktos jak to rozwiazac?? bo chcialbym wieczorkiem zagrac jednak ????
reinstalowalem 3 razy i nic...
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Hasło podałem na głównym forum gdyż wystąpił błąd z wysyłaniem PW. Z tego co widzę niektórzy dostali hasło już po czasie za co przepraszam. Gdybym wiedział że taka sytuacja będzie miała miejsce, hasło podałbym od razu na głównym forum!
 
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Amatorszczyzna totalna. Człowiek specjalnie przy kompie siedzi i tak zrobią Cię w *****. Już nigdy nie zagram tam.

To sobie zrobiliście reklamę nie ma to tamto.
 
7 3

7rudy7

Użytkownik
jezu ludzie bedzie jeszcze miliard takich turniejów a wy płaczecie jakbyście stracili szanse na milion złotych wiadomo że można pograć za darmo ale skoro ludzie organizują takie turnieje to szacunku troche dla nich i wyrozumiałości gdyby nikifor wiedział że tak będzie to by zrobił inaczej więc nie piszcie takich bzdur ze amatorszczyzna itp bo jakby to byla amatorszczyzna to by tego turnieju nie było...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom