>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Przypominam Wam, że jeżeli nie macie par, to możecie dogadywać się na PW, z innymi userami, którzy wpisali się w temacie, nie musicie czekać, aż my z Lalem Was podzielimy.
Pamiętajcie jednak, że jak się dobierzecie, to dajcie znać nam tu w tym temacie, albo przyślijcie PW.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Ok ja dogadałem się na PW i mamy team
Team: TurboDymoMeni
Skład:
Kielek66
matiq
Proszę wykreślić nasze zgłoszenia w poszukiwaniach ????
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Dogadałem się ze stresem i razem utworzymy nową drużynę. Olo, możesz usunąć mój post z tematu Zgłoszenia dla osób bez par :spokodfhgfh:
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ważne, jeżeli do 8 grudnia do wieczora będą jeszcze ludzie bez par, to razem z Lalem sami ich w pary podobieramy, także lepiej się dogadujcie między sobą :wink:
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Ja mam pytanie odnośnie regulaminu.

Typy drużyny umieszczamy w jednym poście!
Czyli np. jak chce podać typy na piątkowy i na niedzielny biathlon to musze je umieścić w jednym poście przed piątkowymi zawodami? Nie mam możliwości zobaczyć jak biathloniści pobiegną w piątek, jak sie czują na tej trasie, nie mam możliwości wzięcia pod uwage warunków pogodowych itd., tylko musze na niedziele podać typy w piątek, dobrze rozumiem?
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Prosze mnie wykreslic z listy osob poszukujacych swojej 2 polowki do konkursu poniewaz znalazlem juz konkursowego partnera
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Sory, źle w sumie napisałem. Typy na dane zawody podajemy w jednym poście, o to mi chodziło.
czyli jeśli jest temat na cały weekend biathlonu to w pierwszym poście (np. w piatek przed piątkowym biegiem) piszemy typy na piatek a w drugim poście (np. w niedziele przed niedzielnym biegiem) nastepne typy na niedzielny bieg, tak?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
czyli jeśli jest temat na cały weekend biathlonu to w pierwszym poście (np. w piatek przed piątkowym biegiem) piszemy typy na piatek a w drugim poście (np. w niedziele przed niedzielnym biegiem) nastepne typy na niedzielny bieg, tak?
Tak, ale w sumie może być maksymalnie 4 typy z danej dyscypliny na daną kolejkę. Jak w regulaminie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom