>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

przerwa w bukmacherce

peja 1

peja

Użytkownik
Witam
z góry przepraszam jak taki temat już jest...
A więc, moje pytanie brzmi macie czasem przerwe w bukmacherce ? Znaczy nie chodzi mi 1-2-3 dni tylko taką dłuższą.. Podobno każdy do tego wraca, a nie którzy to i grają codziennie bo poprostu muszą... jak jest z wami ?
Osobiście ja najdłuższą przerwę od kad zacząłem grać miałem &quot;aż&quot; 2 miesiące :jezora: ale dłużej nie wytrzymałem... teraz mam przerwę od wczoraj ???? ciekawe ile wytrzymam... a jestem po wszystkich obliczeniach wstyd się przyznać na minusie :jezora: i wracam głównie dlatego że chce się odegrać ???? powiedzmy sobie szczeże czasem się gra z nudów.. zwłaszcza zimą :p ale myśle że cały listopad a może i do końca roku uda mi się wytrwać... nie omieszkam poinformować o najdrobniejszym zakłądzie jeśli taki będzie :p
zapraszam do dyskusji..
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Ja zaczynałem granie w toto-mixie mając 8-9lat(pamiętam jak sie kiedyś zaznaczało tylko kwadraciki ;) ) wiadomo zaczynałem od stawek 2zł jak każdy z nas.Z czasem zaczełem obstawiam za trochę więcej i więcej kuponów min 5-15kuponów.Po kilku lata postawili u nas Sts wiec była frajda i sie grało na dwa fronty.Dzisiaj mam już 20 na karku i dalej gram.Miałem przerwe około 1roku ale powróciłem do tej dyscypliny.Teraz grywam za wieksze stawki i do tego grywam również w internetowych bukach.Nie wiem kiedy zakącze swoją karierę bukmacherską ale myślę że za jakieś pewnie 20-30 lat może nawet więcej.Od niedawna zaczełem również grać na maszynkach oraz na ruletce.Czy wyszedłem na plus???nie wiem pewnie nie znając życie.Ale hazard ma w sobie to coś ;)
PS.OK Assitalia
 
Do góry Bottom