>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, niezgodności...

Status
Zamknięty.
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Od czterech dni próbuje sie zarejestrować w tym buku ale narazie nie ma mozliwości.Wyskakuje non stop komunikat że nie można się połączyć z serwerem.O co biega?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Foxi mi under Florydy wszedł, a mam tam minusa.Jak znajdziesz chwilę to popraw.
Kurs wtedy wyjdzie 4.2.
Mój post znajduje się na pierwszej stronie.
Pozdrawiam.
/ Poprawione. B.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
W moich typach źle został rozliczony zakład Anaheim - SJ Sharks: Under 5.5. Proszę o zmianę.

ted // poprawione
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Spójrz na jego typy oraz na livesports.pl. Mecz Frisku zaczął się o 17ej i o dziwo over 1.5 w pierwszej tercji wszedł ???? ???? ???? Żałosne to było.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Spójrz na jego typy oraz na livesports.pl. Mecz Frisku zaczął się o 17ej i o dziwo over 1.5 w pierwszej tercji wszedł ???? ???? ???? Żałosne to było.
niby tak, ale kursiwa z kosmosu też nie wyczaił :|
także może błąd sportingbet, mecz mógł być w ofercie.
wyjaśnić najpierw trzeba ????
a teraz z innej beczki.
Brak typów przeciwnika w pierwszym spotkaniu = &quot;moja&quot; wygrana ?
oczywiście podaje typy na drugą kolejkę (JA xD, żeby nie mieć podobnej sytuacji).
 
porky 104

porky

Użytkownik
Ano, rzeczywiście mecz zaczął się o 17 a nie jak on podał o 18, trochę głupio to wyszło i teraz pytanie czy oszukał, czy naprawdę się pomylił.. No ale coś nie wydaje mi się żeby to był przypadek.. Cóż, rozstrzygną to ludzie zajmujący się konkursem. ????
 
porky 104

porky

Użytkownik
niby tak, ale kursiwa z kosmosu też nie wyczaił :|
także może błąd sportingbet, mecz mógł być w ofercie.
wyjaśnić najpierw trzeba ????
Na 99% kurs wziął od ludzi z poprzedniej strony, bo typ ten padał tam co najmniej dwukrotnie..

Do usunięcia jakby co...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ty porky idealnie zdążyłeś. Jednak Ty także dałeś 18tą, a poprzedni rywal dał godzinę 17tą :!: U Ciebie rozstrzygniemy to na ✅ , jednak Lebron mógł sprawdzić dokłądną godzinę, zawsze trzeba się upewnić. Jednak może nie będzie usunięty, ale ten jeden pojedynek będzie przegrany nie zwracając uwagi na wynik jego rywala.
Pozdro
 
porky 104

porky

Użytkownik
No rzeczywiście, widzę że się pomyliłem, ale śpieszyłem się bo inne typy zaczynały się o 17.00 co mnie oczywiście nie usprawiedliwia, chociaż i tak nie robi mi to różnicy, bo przeciwnik uzyskał lepsze AKO. Mimo wszystko postartam się być bardziej uważnym.

Pozdrawiam również.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom