>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

walka adamek-golota w tobet

dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Darmowy zakład na walkę roku!
Cześć Dariusz!

Czy zwycięży młodość i dynamika czy też siła i rutyna? Jak myślisz? Sprawdź z nami czy potrafisz przewidywać! Postaw pojedynczy zakład z oferty LiveBet na mecz pięściarski Adamek vs Gołota.

Zwracamy stawkę za pierwszy kupon postawiony w czasie walki, jesli okaże sie przegrany.


Oferta jest ważna wyłącznie w meczu Adamek vs Gołota (sobota, 24 października, start o 22.00). Maksymalny zwrot wynosi 10 PLN, 2 EUR lub 2GBP. Kupon może zawierać tylko jedno zdarzenie. Zwracamy stawkę za pierwszy zawarty zakład, dotyczący meczu Adamek vs Gołota, jeśli okaże się przegrany. W innych kwestiach obowiązuje regulamin Tobet


To znaczy że liczy sie kupon postawiony tylko w trakcie walki czy przed mozna?
 
J 0

juja47

Użytkownik
Nie polecam. Od 3h czekam na zaksiegowanie przelewu poprzez przelewy24 i nadal brak pieniedzy na koncie. Oczywiscie live_czat nie odpowiada. To jest moj ostatni przelew do tego bukmachera.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ja też narzekam na wpłatę tą metodą.
Spory czas temu tam wpłaciłem tak i było OK, ale na przestrzeni ostatniego miesiąca dwa razy mi księgowali wpłatę na następny dzień po mojej interwencji. Mój bank był otwarty i robiłem wszystko przez BB, więc powinienem mieć od razu.
 
U 4

ukasz

Użytkownik
A u mnie z przelewami 24 w tym buku nie ma najmniejszych problemów, powiem nawet, że dochadzą najszybciej,dosłownie chwila ???? w porównaniu z innymi bukami u których grałem i wpłacałem tą metodą. A z bonusika chętnie skorzystam.
 
D 18

diego18

Użytkownik
jak ktos wplaca przez przelewy 24 to prosze zapamietac haslo i numer transakcji i jak nie dojdzie w 15 minut,to dac wplate i pozzniej przelewy 24, i przedplate i tam wpisujemy haslo i numer transakcji kaska od razu na koncie ????
 
kuczak666 3

kuczak666

Użytkownik
Nie polecam. Od 3h czekam na zaksiegowanie przelewu poprzez przelewy24 i nadal brak pieniedzy na koncie. Oczywiscie live_czat nie odpowiada. To jest moj ostatni przelew do tego bukmachera.
To nie wina bukmachera tylko coś ostatnio przelewy24 w chu... walą.
 
Do góry Bottom